Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums tā ir bijis?

 
Reitings 41
Reģ: 08.08.2013
Šodien biju uz manikīru un pedikīru, lai gan samaksāju ne to lētāko summu, jo vajadzēja steidzami un gāju kur bija brīvs, jūtos vīlusies. Vai jūs mēdzat meistarei izrādīt, ka nepatīk padarîtais darbs? Esmu no tiem cilvēkiem, kas smaidot teiks, ka viss ok, lai gan ir vilšanās.
Jūs ticat tam, ka ar masāžas palīdzību otram var nodot sliktu enerģiju? Man jau otro reizi tā ir pēc pedikīra (kad veic nelielu masāžu) ir ļoti slikts garastāvoklis, tāda stulba un neizskaidrojama, tukša sajūta. Gribēju tik papļāpāt
15.05.2014 23:31 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu tāda pati, bet tā nevajag. Es mēģinu tikt tam pāri, nevaru gan teikt, ka labi sabāk :D
Tu esi klients un tev ir tiesības saņemt labu servisu.

Es domāju, ka noteikti. Strādāju veikalā un reizēm ir tādi uzbāzīgi cilvēki, kas grib roku uzlikt uz pleca vai citādāk pieskarties. Ļoti mēģinu no tā izvairīties, jo negribu nekādu svešu enerģiju.
15.05.2014 23:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man vispaar riebjaas, ja cilveeks X, kursh nav mans miiljotais viirietis, gar mani knibinaas. Es peec frizieriem, manikiiriem utt. vienmeer juutos slikti, taapeec es neeju vispaar pie taadiem. Iznjeemums ir mana masiere, kura ir aarkaartiigi pozitiivs cilveeks un viens frizieris, kursh diemzeel paarceelaas dziivot citur.
15.05.2014 23:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits