Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģēniji

 
Reitings 105
Reģ: 22.12.2013
Jau kuro stundu sēžu un domāju par ģēnijiem. Man jātaisa prezentācija par vienu ģēniju. Es nevaru izlemt par kuru rakstīt, jo viņi ir tik daudz un visi vienādi liekas.
Jūsuprāt, kurus cilvēkus jūs sauktu par ģēnijiem un kāpēc?
14.05.2014 20:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bils Geits, uzņēmuma Microsoft dibinātājs, viens no bagātākajiem cilvēkiem uz planētas, skolas gados arī neizcēlās ar īpašām spējām.
Viņš neguva panākumus ne gramatikā, ne citos, pēc viņa domām, garlaicīgos mācību priekšmetos. Sākumskolas beigās mazā Geitsa uzvedība ļoti satrauca vecākus un skolotājus, un aizsūtīja viņu uz konsultāciju pie psihiatra! Vēlāk Bils Geits atzinās, ka bijis kā ķerts uz datoriem, negāja uz stundām, palika datoru klasē līdz pusnaktij. Viņa māte, nogurusi no bezgalīgajiem izsaukumiem pie direktora, noslēdza ar savu dēliņu diezgan nepedagoģisku darījumu – par katru labo atzīmi viņa deva viņam naudu. Kas to lai zina, varbūt tieši aizraušanās ar interesējošu lietu un apziņa, ka centieni tiek atalgoti, padarīja Bilu Geitu par pazīstamu uzņēmēju visā pasaulē.





Vina sasniegumi runā paši par sevi:)
14.05.2014 20:58 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
Man ģēnijs asociējas vai nu ar cilvēku, kurš kādā jomā ir supergudrs, bet citās uzvedas ārprātīgi, vai arī ar kādu, kurš spēj izdarīt gandrīz neticamo vai gandrīz neiespējamos apstākļos. Otrajam piemērs - Bēthovens. Bet nu man arī tā mūzikas tēma tuvāka.
14.05.2014 21:06 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Es nevaru izlemt par kuru rakstīt, jo viņi ir tik daudz un visi vienādi liekas.
ja tev ir vairaaki padomaa, tad, kur probleema? Panjem vienu un raksti. Saprastu, ja tu vispaar nezinaatu, kas ir un nav genijs....
14.05.2014 21:14 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Uzraksti par GarijuKasparovu. šaha ģēnijs, dzīvo mūsdienās ir saistība ar Latviju, vienīgais kā nāk no Krievzemes.
14.05.2014 21:20 |
 
Reitings 105
Reģ: 22.12.2013
Aija - es nejautāju šo , lai man būtu par ko rakstīt darbu. Vienkarši girbēju zināt citu domas, ko mūsdienās uzskata par ģēnijiem
14.05.2014 21:21 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Manuprāt ģēnijs ir cilvēks ar neatkārtojamu talantu, gudrību, izdomu, utt Tas ir teiksim tā : orģināldarbs, ja tā var izteikties, kuru iespējams nekad un neveins nespēs atkārtot. Vienreizējs. Un tad jau ir vienalga, cik sens, vai cik jauns tas ir...tā būtība nemainās.
14.05.2014 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits