dīvains atgadījums

 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Sveikas!
Cik man teikts, šeit ir bijusi agrāk līdzīga diskusija, taču man nav ne jausmas kā meklēt, jo nestādos priekšā, kas ir tas, kas bija ..
Pāris dienas atpakaļ, ja nemaldos pirms 3 dienām, no rīta notika, kas dīvains. Mamma un citi apgalvo, cenšas iestāstīt, ka tas man bijis pa miegam un blā, blā, blā, bet es zinu ko redzēju un dzirdēju.
Tātad, nedaudz pastāstīšu, kas notika. Biju lūgusi, lai mamma mani no rīta pieceļ. Reāli bija tā, viņa ienāca pie manis istabā, teica, ka ir laiks celties, paskatījos uz viņu un teicu, ka jā, tūliņ celšos. Tad nu sarosījos, acis bija vaļā. Pēc kādām 10min, mamma atkal nāk pie manis un saka, ka man jāceļas. Es apjuku un teicu "Jā, labi! Tu jau pirmīt teici, ka jāceļas!" uz ko viņa man atbildēja, ka pirmo reizi pie manis nāk un nav pirms tam mani modinājusi. Viņa pati bija apjukusi, jo redzēja, ka esmu pamodusies un jau taisos celties augšā.
Bļāviens, es zinu ko redzēju un dzirdēju. Tā bija mamma un tā bija viņas balss, kā arī tas nebija pa miegam. Viss bija reāls. Ah, šobrīd nezinu ko domāt ..
Varbūt kādai ir atgadījies kas līdzīgs?
09.05.2014 20:56 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Tā, vajadzēja man uzprasīties :D
Vakar šo salasījos un naktī pamodos paniski kliedzot, raudot un spirinot kājeles. Vispār šķita, ka kāds mani mušī nost, sirds pa muti leca ārā. Draugs, nabadziņš, sabijās ne pa jokam :D
10.05.2014 12:42 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Izklausās pēc false awakening

+, un nav ko meklēt visādus mistiskus izskaidrojumus.

zaptesburkai bija vislabākais komentārs, bet žēl, ka autorei tiešām švaki ar sarkasma uztveri, no zila gaisa pieņēma, ka apvaino viņas māti vai vēl sazin ko. :D Vajag iemācīties uztvert lasīto un izprast to, nevis tikai ačgārni iztulkot pa savam.

Tā bija parasta zemapziņas izstrādāta ilūzija, sapņi arī mēdz būt nu ļoti reāli, nav ko brīnīties. Viss ir mūsu galvā.
10.05.2014 13:46 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Sintija_sk, tēvreize tika skaitīta pēc atjēgšanās no miega paralīzes!
10.05.2014 13:54 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
bāc, vakar pirms gulētiešanas izlasiju šo diskusiju, man sapņos tik daudz kapi bija, vēl nesen atvadījos no savas vecmāmiņas un tas viss man kopā murgus sataisīja...

bet vispār es esmu regulāra miega paralīzes izbaudītāja, kā viena meitene jau minēja, diezgan ātri saprotu, kas notiek, nomierinos un jau zinu kas jādara, lai sevi pamodinātu. Sākumā gan man panika bija ne pa jokam...
10.05.2014 14:01 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Skaidrs, unknowme! Bet miega paralīze nav nekas tik ļauns un briesmīgs, lai no tās baidītos. Tik cik nepatīkamas sajūtas. :)
10.05.2014 14:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)