dīvains atgadījums

 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Sveikas!
Cik man teikts, šeit ir bijusi agrāk līdzīga diskusija, taču man nav ne jausmas kā meklēt, jo nestādos priekšā, kas ir tas, kas bija ..
Pāris dienas atpakaļ, ja nemaldos pirms 3 dienām, no rīta notika, kas dīvains. Mamma un citi apgalvo, cenšas iestāstīt, ka tas man bijis pa miegam un blā, blā, blā, bet es zinu ko redzēju un dzirdēju.
Tātad, nedaudz pastāstīšu, kas notika. Biju lūgusi, lai mamma mani no rīta pieceļ. Reāli bija tā, viņa ienāca pie manis istabā, teica, ka ir laiks celties, paskatījos uz viņu un teicu, ka jā, tūliņ celšos. Tad nu sarosījos, acis bija vaļā. Pēc kādām 10min, mamma atkal nāk pie manis un saka, ka man jāceļas. Es apjuku un teicu "Jā, labi! Tu jau pirmīt teici, ka jāceļas!" uz ko viņa man atbildēja, ka pirmo reizi pie manis nāk un nav pirms tam mani modinājusi. Viņa pati bija apjukusi, jo redzēja, ka esmu pamodusies un jau taisos celties augšā.
Bļāviens, es zinu ko redzēju un dzirdēju. Tā bija mamma un tā bija viņas balss, kā arī tas nebija pa miegam. Viss bija reāls. Ah, šobrīd nezinu ko domāt ..
Varbūt kādai ir atgadījies kas līdzīgs?
09.05.2014 20:56 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Tavs praats pajokoja. Katraa zinjaa nekas paardabisks tas nav.

Es teiksim arii ljoti, LJOTI skaidri atcereejos, kaa pirms guleetieshanas rakstiiju iiszinju un tad naktii biju sanjeemusi atbildi, no skanjas signaala pusmiegus pamodos un iisi atbildeeju. No riita sho visu triis sms nebija un tas cilveeks taas nesanjeema. Pienjemu, ka biju jau aizmigusi.

Tas, par to, ka celjas aatraak pirms modinaataaja - man taa parasti ir, kad sastresojos par riita gaidaamajiem notikumiem (piem, eksaamens).

No smiekliem pamodusies neesmu, bet no asaraam gan. Veel no saviem kliedzieniem un, kas skanees baisi, raustiishanaas. Man ir ljoti savaada naktsdziive ar murgiem. Pateicos tam, ka neesmu izjutusi miega paraliizi, tas man liekas, ka buutu briesmiigi.
09.05.2014 21:17 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
un tieši šajās mājas ari tas nostrādā ..

Pieļaušu arī tādu iespējamību. Vienkārši visu dīvaināku padara, mammas drauga atgadījums tajā naktī.
09.05.2014 21:17 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man bija neparasts sapnis pirms aptuveni 2 gadiem. Viens no maniem dārgākajiem cilvēkiem nomira, kad man bija 16, mana vecmāmiņa. Pirms aptuveni 2 gadiem aizmigu un piedzīvoju sapni, kurš vēl šodien man neliekas, kā sapnis. Es atceros katru brīdi-iekāpju viņas mašīnā, ar kuru reāli viņa dzīvē brauca un viņa uzreiz man teica, lai nesatraucos, ka tik ilgi viņa pie manis "neatnāca", bet visu laiku viņa esot sekojusi līdzi manai dzīvei un priecājas par manu izaugsmi. Tā mēs vismaz 10 minūtes braucām mašīnā un izrunājām visu, kas noticis kopš viņas nāves, viņa stāstīja, ka šobrīd viņai esot miers, pēkšņi viņa apstādināja mašīnu un teica, ka nu man jāizkāpj. Es teicu, ka negribu, gribu vēl ar viņu aprunāties, bet viņa pateica, ka vairs ilgāk nedrīkst un ka mēs tiksimies kādreiz uz visiem laikiem, bet viņa cer, ka tas būs pēc daudziem, daudziem gadiem. Jā, šis sapnis likās vairāk, nekā reāls. Es nekad mistikai un reāliem sapņiem īpaši neesmu ticējusi, bet šis gadījums man ir pārāk spilgts. Man tiešām liekas, ka viņa atnāca ar mani sapnī izrunāties. Dzīvē bijām visdārgākie cilvēki viens otram :) Dzīvē tikai draugam esmu stāstījusi šo notikumu, bail, ka pārējie padomātu, ka esmu ķerta :)
09.05.2014 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
vēl tagad atceros kā mana draudzene stāstīja, ka kad viņa bija maza, nu apmēram 8,9 gadi, naktī piecēlās, aizgāja pie vecāku gultas (viņi vēl negulēja), un sāka saukt kaut kādas matemātikas vai fizikas formulas, moš pat ķīmijas, tagad neatceros :D
09.05.2014 21:22 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
bet nu labi, lai jau paliek
Vienmēr fascinējusi šī izteiksmes forma - es izteikšu savu kritiku un viedokli, bet lai jau paliek. Tad var saprast, ka "lai jau paliek" daļa attiecas tikai uz oponenta viedokli, jo Tu savējo jau nupat izteici?

Un nē, piedāvāt alternatīvus izskaidrojumus nav nožēlojami. Jau teicu, ka to, ka par to, kurs iespējamāks, tikai Tu vari spriest.
Un, ja patiešām pati nesaprati, tad tos citus, lai gan uzskatu par iespējamiem, tomēr neminēju kā reālākos. Visticamāk, lai vai kā Tev nepatiktu tas, ko visi mēģinot iestāstīt, ir, ka tas bija sapnis.
09.05.2014 21:23 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Patīk apšulapas komentārs !
Atgādina vecāko teikto par to ka jāmācās tik cītīgi, lai formulas pat nakts vidū pamostoties zinātu :D
09.05.2014 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
bet kā tik mazs bērns to varēja zināt? :D
09.05.2014 21:39 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
zili_rudzi vairākas reizes esmu pamodusies no tā, ka smejos :-D
09.05.2014 21:40 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
Es zinu, ka manam vīrietim bija viens posms, kad viņš trijos, četros naktī piecēlās, haotiski sāka meklēt bikses un vilkt, teica, ka kavē darbu, tad viņu bezmazvai sapurināju, pateicu, ka ir nakts un lai lien gulēt. Tas bija tiešām jocīgi, bet nu beigās izspriedām, ka tas varēja būt tāpēc, ka šausmīgi daudz darba bija, visu laiku nonstopā strādāja, tā ka vienkārši jau konkrēts pārgurums un stress.
09.05.2014 21:43 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Beidz kad skolā gāju,tad skolotāji bieži teica, ka formulas jāiemācās tā, ka pat nakts vidū zinās noskaitīt ? Atceros domāju, a kā man to skolotāja pārbaudīt..čoli pēc plkst. 00:00 zvanīs un teiks - pasaki man, tādu un šitādu formulu :D !
09.05.2014 21:46 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Sapņi mēdz būt ļoti reālistiski. Esmu sapņojusi, ka nopērku kādu lietu un no rīta dažkārt gribas to meklēt mājās.
Ir gadījies nosapņot arī pavisam sadzīviskus notikumus, kādas tikšanās, kas dažas dienas pēc sapņa notiek pilnīgi identiski kā sapnī.
Tonakt nebija pilnmēness?
09.05.2014 21:48 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Savulaik kojās istabas biedrene pa miegam piecēlās, izņēma no kabatas maku, sāka skaitīt naudu un attapās tikai tad, kad bija kādam piezvanījusi. Smieklīgi it kā, bet vēl smieklīgāk, ka viņa zvanīja man- kuras gulta bija dažu soļu attālumā. :D
09.05.2014 21:52 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Nē, pilnmēness tik 14.05 būs !
09.05.2014 21:52 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
bet kā tik mazs bērns to varēja zināt?

Tas ir savaadi, bet vareetu buut, ka kaut kur taas formulas redzeeja, kaut vai uz kaada papiira gabala uzrakstiita vai kaa tamliidziigi. Zemapzinjaa tas iespiedaas.

Patiesiibaa ja padomaa par sapnjiem un taadaam diivainiibaam sapnju iespaidaa, tos paanalizee no viedoklja - no kurienes taada doma vareeja rasties, kur es to ieprieksh vareeju redzeet/dzirdeet utt., var atrast ljoti sakariigas atbildes. Nu vismaz man taa ir, jo iipashi ar murgiem.
09.05.2014 22:39 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
uknowme man biezi ir ta ka no rita domaju,tas bija sapnis? vai ta patiesam notika?:D
09.05.2014 22:42 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
miega paralīze ir mana labākā draudzene katru reizi, kad pārcenšos darbā ar virsstundām un stresiem. sākumā man bija panika, tagad jau bieži, kad ir miega paralīze, tad diez gan ātri izdodas saprast, ka tas nav pa īstam, atgūt normālu elpošanu un kontroli pār situāciju. agrāk tas bija murgs. savukārt, par sapņiem, kas šķiet tik patiesi ir tā, ka bieži redzu sapnī, ka esmu laimējusi loterijā milzu naudu un kad pamostos, tad esmu ļoooti vīlusies :D
09.05.2014 22:53 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Jā, laikam tiešām jāsāk domāt, ka tas bija tikai sapnis. Ļoti reāls, bet sapnis! :D
09.05.2014 23:01 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
visdrīzāk, ka Tu biji jau nomodā daļēji, gaidīji, kad mamma ienāks un nosapņoji to. Bieži vien jau sanāk sapņot, kad daļēji ir nomodā, kad smadzenes pamodušās.
09.05.2014 23:03 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
kā tik mazs bērns to varēja zināt?

Tas, ka varēja nosaukt, nenozīmē, ka saprata. Piekrītu, ka droši vien pirms tam tās formulas kaut kur redzētas, un bērns vienkārši sauca simbolu virknējumu (droši vien neizprotot, ko šie simboli apzīmē, un kam formulas paredzētas).

Man skolas laikos bija gadījies nosapņot, kā pareizi atrisināt vienu matemātikas uzdevumu, ar kuru pirms tam, vakarā, nesanāca tikt galā.
Zemapziņa miegā turpina darboties un "strādāt" pie dažādiem jautājumiem, problēmām un uztraukumiem, ar ko cilvēks dzīvē saskaras. Un tie gadījumi, kad vispār to pamanam, ir ļoti maza daļa.
09.05.2014 23:09 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Vēlviens variants, kurš nav minēts: Tava mamma varbūt varēja tevi pamodināt, bet pati aizmirst. Varbūt viņa pati pa miegam pamodināja, aizmirsa, un tad gāja vēlreiz modināt! :)
Tu jau pati labāk zini un jūti. Ja jau tevi viņas balss pamodināja un ja pati kā saki - redzēji viņu! Tu taču pati jūti, ka atvērt acis no rīta ir diezgan pagrūti.
Varētu arī būt, ka ļoti reāls sapnis. Vai pati tam tici, ka tas bija sapnis?
09.05.2014 23:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits