Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kontracepcija Qlaira - paaugstina libido un ārstē ādu?

 
Reitings 43
Reģ: 26.01.2014
Biju pie ginekologes, viņa man izrakstīja Qlaira, tā it kā paaugstina libido un to lietojot izpaliet pumpas pirms MR.
Izkalusās labi, bet tagad domāju vai pirkt vai nepirkt, jo ļoti satraucos par iespējamo svara pieaugumu . Es 3 mēnešus cītīgi strādāju, lai tiktu pie sava sapņu svara - 50kg.
Tā nu gribēju jautāt tieši Qlaira lietotājām, vai Qlaira tiešān ir tāds brīnumlīdzeklis, kas padara sievieti gribošāku (pašlaik man seksu negribas vispār) un nepieaudzē svaru.
Internetā daudz informācijas par citiem vecās paaudzes OK, bet par Qlairu diezgan skopi, ražotāju ingormācija ir, bet lietotāju pieredzes principā nekādas.
Paldies par atbildēm jau iepriekš.
08.05.2014 14:30 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
tu nekad neuuzinasi buus tev svara pieaugums vai nee, tas ir tpt kaa ar o.k. tabletem citam nak svar klat (bet nejau deelj tabletem, bet vnk tpc ka pasas nemak muti aizvert ciet un rij visu ko vien var mute dabut), bet citam pilniba neka, peksu jau tev neuzkaps kadi + 6 kg , paseko sev lidzi,ja redzi ka kadi 3 kg klat tad partrauc un ej pie arsta, tos 3 kg atri vien dabusi nost.
08.05.2014 14:37 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
Esmu lietojusi šīs zāles. Man personīgi pilnīgi nederēja. Pieņēmos svarā, nebija daudz, bet tomēr. Jutos slikti. Seksu negribēju vispār! . Par pumpām gan nemācēšu teikt,jo arī bez zālēm ar to nesaskaros. + Man sāka mati čupām krist ārā, nevis vienkārši daudz, bet tā ka tiešām čupām. Vismaz puse no matiem izkrita. Pirms tam bija biezi,skaisti mati. Zāles dzēru kādu pusgadu.
08.05.2014 20:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.01.2014
Vakar sāku lietot šo Qlaira, redzēs, kas būs. Tik viena problēma. Aizvakar sākās MR, viss bija normāli, bet šodien man sajūta, ka es noasiņoju. Nekad mūžā ar tādu asins kvantitāti nebiju saskārusies, vēl jo vairāk mēnešreižu 3.dienā. 1 dienā esmu izlietojusi paciņu O.b. Nezinu, ko darīšu pa nakti. Vai tas būtu Qlaira iespaidā?
09.05.2014 23:17 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
09.05.2014 23:33 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Vari pameklēt par qlairu info, ierakstot meklētājā natazia.
09.05.2014 23:36 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Par to stipro asiņošanu uzreiz zvanītu ginekoloģei, ne prasītu forumā. Tāds daudzums normāls neizklausās, vismaz es satrūktos ne pa jokam :D
Esmu lietojusi dažādas jaunās paaudzes o.k., bet tieši šīs nē, tā arī nenopirku beigās; nevienas tā līdz galam nepasēja un secinājums viens - ja ķermenis negrib, tad nav ko spiest. Ir dāmas, kam nav nekādu simptomu, bet es neesmu viena no tām.
Man nāca klāt un diezgan, bet nu jau tā ir pagātne.
10.05.2014 00:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits