Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
weee, bruto ienākumi, visas piemaksas, haltūras, bonusus, pabalstus ieskaitot.
12.05.2014 12:00 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
tā tabula ir ar bruto vai neto algu ?
12.05.2014 11:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lasot statistiku tālāk, izrādās, ka 21% strādājošo vīriešu atalgojums ir virs 1000 eiro.
12.05.2014 11:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Latvijā tikai 5% cilvēku saņem virs 1000euro

Nopietni...?
12.05.2014 11:31 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Peeteriit, Tu nevareetu uztureet, pat ja gribeetu, ar dazhiem simtinjiem eiriku taa lieta cauri neiet.

:D Vēl viens pierādījums tam ka par mājsaimnieci nekļūst lai audzinātu bērnus, bet lai no veča oficiāli varētu sūkt naudu sieviete. Jo redz ar dažiem simtiem euro nepietiek vajag dažus tūkstošus nu ko lai saka Latvijā tikai 5% cilvēku saņem virs 1000euro. :D Vēlu veiksmi :D :D :D

Nekas, nekas, ja iemiileesies, domas mainiisies, ja, neiemiileesies, tad turpinaasi njerksteet, ka sivietes ir liekeedes.
Ne Tu pirmais, ne peedeejais ar taadiem uzskatiem.


Kā to saprast? :D Par iemīlēšanos, sieviete jāņem pilnā apgādībā? Nu ir sievietes liekēdes, kas ņerkst ai man pakaļa sāp, ai es nevaru pastrādāt... :D

Te jau visas savos prātos jau sadomājušas veselu stāstu (attaisnojumu) kāpēc nestrādāju. Gribu izaudzināt supercilvēku (parasti tas beidzās ar to ka izaug memmes dēliņš, kas pie mātes dzīvo vēl savos 50 gados.) kas bieži nāk kopā ar pārmērīgu alkohola lietošanu. :D
12.05.2014 11:28 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vai, vai, ko taads turiigs viirietis, Peeteris, dara sievieshu forumaa???
Nekas, nekas, ja iemiileesies, domas mainiisies, ja, neiemiileesies, tad turpinaasi njerksteet, ka sivietes ir liekeedes.
Ne Tu pirmais, ne peedeejais ar taadiem uzskatiem.
12.05.2014 09:05 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Neesmu rēķinājis bet domāju varētu pāris daudzbērnu ģimenes uzturēt, bet netaisos to darīt, ha. Ir kāds svarīgāks ko uzturēt un par ko rūpēties - es.
12.05.2014 06:54 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
par "labu māti" un "atšķirīgajiem bērniem" - savā viedoklī minēju, ka tas ir būtiski. Skaidrs, ka, sēžot mājās un nedarot neko, veiksmīgu jaunu cilvēciņu būs grūti izaudzināt. Tieši tāpēc rakstīju tekstu ar uzsvaru uz mātēm, kam tas ir svarīgi. Iedziļinies.
12.05.2014 02:01 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
apsmiet tās, kuru ģimenes modelis pēc abpusējas vienošanās ar partneri ir būt mājsaimniecei un labai mātei

Visā šijā strīdā, 38 lapu garumā, tas "būt labai mātei" vienmēr ir attiecināts uz mājsaimnieci. Kas ir absurds....esmu redzējusi gana daudz tādu variantu, kur mātes bijušas mūžīgās mājsaimnieces un zini ko?? Tie viņu bērni izaugot ne ar ko neatšķiras no visiem citiem cilvēkiem, viņi nav gudrāki, laimīgāki vai labāki cilvèki dēļ tà, ka māte visu mūžu nestrādāja bet viņus audzināja.
Tas vai esi laba māte, nav atkarīgs no tà vai tu strādà vai nē.

Un tāds vīrieša variants ko krista pieminēja ir nožēlojams vienkārši, zini ne visām ir tādi slinki vīrieši kam rokas no pakaļas aug un kas nejēdz ne savas lupatas izmazgàt ne kautko pagatavot...cik man ir nācies redzēt jaunus pārus, ģimenes, tad abi piedalās gan ēst gatavošanà gan mājas darbos. Tās kas raujas kā ēzeļi ir sievietes no padomju laikiem vai vienkārši nav paveicies ar vīrieti.
12.05.2014 00:55 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
starptautiski Rietumu pasaules pētījumi liecina, ka 20% sieviešu ir mājsaimnieces, 20% - tikai strādā un mājas rūpes uztic auklītēm/apkopējām u.c., bet 60% - dara gan vienu, gan otru. Man šķiet, ka jebkādas diskusijas par šo tēmu nevar būt īsti produktīvas, jo liela daļa vīriešu (arī sieviešu) nesaprot, ko nozīmē bērnu audzināšana. Es šobrīd neaizstāvu visas mājsaimnieces, bet saprotu to, cik nopietns darbs tas var būt - ne tikai pieskatīt bērnu, bet ikdienā rūpēties par to, lai viņš/viņa kļūtu par gudru, patstāvīgu personību. Jau no mazotnes rūpēties par saprātīgu attīstību, spēlēties, vest uz pulciņiem, gatavot, tīrīt māju u.c. - tas ir sarežgīti, laikietilpīgi un prasa daudz zināšanu un pacietības.

Jebkurā gadījumā uzskatu, ka visiem ir tiesības uz savu viedokli - bet likt sievietei darīt visu vai apsmiet tās, kuru ģimenes modelis pēc abpusējas vienošanās ar partneri ir būt mājsaimniecei un labai mātei, labākajā gadījumā ir gluži vienkārši nekorekti.

mani divi centi.
12.05.2014 00:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kāpēc sievietes vēlme gribēt strādāt uzreiz tiek uztverta kā gribēšana sacensties ar vīrieti??? Ir taču pietiekami sieviešu, kam ir laba izglītība un iespējas strādāt interesantu darbu, par to pelnot normālu atalgojumu. Kāpēc viņai būtu jājūtas vainīgai, ka viņa grib strādāt arī tad, ja viņai ir bērni???Ja viņa ir ieguldījusi savā izglītībā un pašizaugsmē un vēl ir kāds bērns - ak šausmas, kā viņa var iedomāties strādāt!!!! Protams, ja sievietei ir pašvaka izglītība un nekāda pieredze līdz 30 gadiem ,tad iespējas dabūt labu darbu, arī ir ir daudz mazākas, un tad arī viņām nekas cits neatliek par tām strādājošajām pateikt, ka viņas ir ēzeļi un kamieļi, jo pašām, ja būtu jāstrādā, nebūtu izvēles strādāt darbu, kādu gribas, bet kāds nu ir un kādu vispār var dabūt ... Diemžēl nekādi mazie ēdienu kursiņi un dažu grāmatu palasīšana mājās, pat, ja arī labu, gudru grāmatu, nekādu labo, interesanto darbu bez pieredzes un reālām zināšanām un prakses darba tirgū nenodrošinās.

Es personiigi par kamieljiem saucu taas, kuras ne tikai straadaa, bet arii appuisho viirieti, lai tas peec darba naaaabaaadzinjsh var atpuusties, izvadaa vienas pa 10 pulcinjiem beernus, vienas tiira un gatavo utt. Staipi dekji kaa gribi, bet viena mala taapat paliks nenosegta. Visu kvalitatiivi neizdariisi, kaut kur sanaaks pavirsh darbs, ja vien nauda neatjauj piemeeram, 5x nedeeljaa panjemt maajapkalpotaaju. Bet nu jaa, uz taam karjeristeem, kuras divas nedeeljas peec beerna piedzimshanas ir atpakalj uz pilnu slodzi darbaa, skatos ar skjiibu aci un domaaju, nafig taada beernu dzemdeeja. Tomeer to pirmo gadu, divus mazajam mammu vajag. Taisiit beernu tikai, lai buutu kjeksiitis sasniegumu listee, ir stulbi.
11.05.2014 18:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Diekleinehexe
Šis pie pirmā piekakātā pampera maiņas noģība un spēcīgi galvu apdauzija, tas ari viss.
11.05.2014 18:31 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Peeteriit, Tu nevareetu uztureet, pat ja gribeetu, ar dazhiem simtinjiem eiriku taa lieta cauri neiet. Taa ka uz Tevi shii teema neattiecas.

P.S. Cik beernus esi izaudzinaajis vai vismaz pieskatiijis, lai vareetu spriest - tas ir vai nav darbs?
11.05.2014 18:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tuskany-piekriitu tev tur,ka noteikti var straadaat darbu ,kurs patiik un "nepaarpuuleeties",bet biezi dziivee ir noveerots tiesi taads variants,ka taas "riktiigaas bizness sievietes" nespeej vairs pavilkt maajas dziivi,neveelas pat buut gimenee.
Ja vareetu visu apvienot ar meeru,tad tas laikam buutu ideaals gimenes modelis.
11.05.2014 17:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2014
Nē, nepiekrītu, Pēteri - bērnu audzināšana ir darbs un pamatīgs darbs. Taču tas, pret ko man ir iebildumi šīs diskusijas kontekstā - bezmazvai pasludināt, ka jebkas, ko sieviete dara ārpus ģimenes un bērnu audzināšanas - visām sievietēm ir vai nu papildu pārcilvēciska piepūle vai nevajadzīga greznība, vai vēlme spēkoties ar vīrieti - doma, ka ģimenes sieviete ar bērniem varētu arī pati sevi gribēt realizēt darbā un viņai ir savi talanti un spējas ir kaut kas nenormāls un noteikti pārspīlēts feminisms:D
11.05.2014 17:35 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Pilnīgi nesaprotu tos kas uztur sievieti. KKādi dīvaiņi manā uztverē. Es saprotu uzturēt vecu māti, vecomāti, invalīdi māsu, māsīcu, meitu bet nejau veselu un normālu sievieti. Lai iet strādāt, bērnu audzināšana nav darbs. Punkts.
11.05.2014 17:24 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2014
Kāpēc sievietes vēlme gribēt strādāt uzreiz tiek uztverta kā gribēšana sacensties ar vīrieti??? Ir taču pietiekami sieviešu, kam ir laba izglītība un iespējas strādāt interesantu darbu, par to pelnot normālu atalgojumu. Kāpēc viņai būtu jājūtas vainīgai, ka viņa grib strādāt arī tad, ja viņai ir bērni???Ja viņa ir ieguldījusi savā izglītībā un pašizaugsmē un vēl ir kāds bērns - ak šausmas, kā viņa var iedomāties strādāt!!!! Protams, ja sievietei ir pašvaka izglītība un nekāda pieredze līdz 30 gadiem ,tad iespējas dabūt labu darbu, arī ir ir daudz mazākas, un tad arī viņām nekas cits neatliek par tām strādājošajām pateikt, ka viņas ir ēzeļi un kamieļi, jo pašām, ja būtu jāstrādā, nebūtu izvēles strādāt darbu, kādu gribas, bet kāds nu ir un kādu vispār var dabūt ... Diemžēl nekādi mazie ēdienu kursiņi un dažu grāmatu palasīšana mājās, pat, ja arī labu, gudru grāmatu, nekādu labo, interesanto darbu bez pieredzes un reālām zināšanām un prakses darba tirgū nenodrošinās.
11.05.2014 17:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Domaaju loti liidziigi kaa Krista katraa komentaaraa.
Veel tikai kaadus gadus atpakal biju vieniigaa visu kaiminu lokaa ,kura straadaajaa,jo es vienkaarsi nespeeju saprast kaa tas ir -buut maajaas.Man tas likaas neiespeejami,jo biju pieradusi gadiem ilgi straadaat vairaakus darbus.Tad ,kad man viirs piedaavaaja braukt uz salaam ,es ar "putaam uz luupaam" kliedzu-nevaru,jaaiet uz darbu!Tagad man tiesaam naak smiekls pasai par sevi.Laikam biju visaa tik loti ieksaa,ka nespeeju apstaaties.
Daudzas te saka-gribu buut neatkariiga no viiriesa.Es arii taada gribeeju buut,man gribeejaas piedaliities gimenee ar savu naudinu. Prieks ,ka viirs tagad to atceras un noveertee,bet vairaak un vairaak arii saprotu,ka esmu naakusi beidzot pie jeegas - ir beigusies taa tieksme ,buut riteni,sacensties ar viiru...
Priecaajos par visaam sievieteem ,kuras pasas audzina mazos,darbojaas ar saviem beerniniem pasas,dod miilestiibu pietiekosi savam viiram un beerniniem,es nebiju no taam "iepriekseejaa dziivee"!
Nekad nesauksu par "neveertiigu" sievieti to,kura izveeleejusies buut vairaak maajaas ,kaa darbaa.Viirietim noteikti patiks vairaak sieviete,kura ir harmoniska,liidzsvarota attieciibaas,ne nogurusi , darbos noskreejusies, nervoza radiiba,kura vakaraa nespeej neko citu,kaa iekrist gultaa un "izsleegties".
11.05.2014 16:44 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Es nemuldu! :D bet tāpēc jau nevajag Latvijas večus saukt par nekoptiem ar alusvēderiem!

Kamer veci jau ap 25 gadiem ar alusvēderiem staiga, un liela dala LV vīriesu ir ne īpaši kopti.


Īsti resns nav gandrīz neviens Latvijas iedzīvotājs. Reti kurš sver vairāk par 120kg nu nav amīšu 500kg :D
11.05.2014 16:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits