Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Pag,seriālus taču skatās tikai mājsaimnieces :D:D
08.05.2014 15:05 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
čupakabra, paskaties Bīstamās mājsaimnieces

:D ak,jā..pareizi. Nu tad okej, es arī labprāt būtu mājsaimniece, sēdētu terasē un dzertu kokčas ar savām draudzenēm, galētu cilvēkus, vērptu intrigas, slēptu kreisās netiklības un risinātu noziegumus.:D
08.05.2014 15:06 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Kubiete, ar tavu rakstības stilu neviens tevi nemaz nekādā ofisā neņems strādāt :D
08.05.2014 15:06 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Ja man nebutu jaiet uz darbu, es varetu atrast neskaitamas lietas ar ko man gribetos nodarboties. :) Pec daziem menesiem man tada iespeja ari bus. Zinu, ka tas bus vienkarsi superigs laiks. :)
08.05.2014 15:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jaunās māmiņas ir atsevišķa kategorija, tas ir viennozīmīgi. Pie kam, nevar teikt, ka sievietei būtu jāspēj sevi un mazuli nodrošināt no māmiņu algas. Kaut kā rodas sajūta, ka bērni ir sieviešu kaprīze, nevis divu pieaugušu cilvēku kopīgs lēmums un kopīga atbildība, par kuru vienlīdzīgi jārūpējas - attiecīgi, ja viens to vairāk dara ar naudu, tad otrs ar uzmanību, rūpēm, audzināšanu.
Citādi kaut kā interesanti sanāk - sieviete nodrošina gan sevi, gan mazo, rūpējas par abiem un vīrieti un ko lūdzu šajā situācijā dod vīrietis? Kaut kāda feministu tipa domāšana.

Vispār man būtu bail, ka vīrietim es neapnīku ar savu sēdēšanu mājās, pavisam nopietni. Ok, tīra māja, vakariņas..bet ko var pastāstīt par savu dienu- kā grīdu tīrīji vai kā logus mazgāji?

Es tā nedaudz padomāju. Manam vīrietim mana darba specifika ir tumša bilde, es no viņa nodarbošanās kaut ko saprotu, bet arī tā - pašvaki. Mēs par darbu principā nerunājam - mums ir pietiekami daudz visa kā cita, ko apspriest, tajā skaitā tās pašas mājas lietas.

Nu reāli par šo pašu var parunāt pēc 20 gadiem, kā ies tagadējām mājās - uz kakla sēdētājām un kā ies sievietei ar labu pašizaugsmi tgd var spriest un spriest.

Jūs te braucat galējībās. Ir grūti atrast to vidusceļu, lai neiebraukt grāvī un nekļūtu vai nu par ar karjeru apsēstu žagatu vai pilnīgi pelēko peli - mājsaimnieci.
Vīrietim, kurš pelna pietiekami, lai spētu nodoršināt arī mājsaimnieci un bariņu bērnu, ir vienalga, vai sieva strādā, vai nē. Viņam svarīgāk ir tas, lai viņam ar šo sievieti nebūtu garlaicīgi. Neviens neliedz mājsaimniecei brīvdienās ar vīru apmeklēt pasākumus, tāpat arī darba dienās, darba laikā aiziet uz kādu izstādi vai vēl kaut kur bez vīra (Tām, kas kauks, ka tērē tik vīra naudu bezjēdzīgi - pietiekami daudz izstāžu un koncertu ir bez maksas - kaut vai Vērmanes dārzā, tur gandrīz katru nedēļu kaut kas notiek.), attiecīgi ir par ko ar vīru parunāt.

Tas viss nav viennozīmīgi. Ir sievietes, kurām ir pieņemams mājsaimnieces statuss un ir tādas, kas mājsaimnieces uzskata par dīkdienēm. Tāpat ir vīrieši, kuri uzskata, ka ir normāli sievieti uzturēt un ļaut viņai nestrādāt un ir tādi, kas domā, ka sievietei jāiet uz darbu ar visu zīdaini pie krūts.
Kas te ko uztraukties?
08.05.2014 15:19 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pārējas vai veikals vai ofiss ir tikai parasti darba zirgi, un par karjeru es to nesaucu. Arī par sapņu darbu ne. Tā runa tikai aizstavoties. Jo neko citu tak negrib un nemak


Izlasīju šo un man pat aptrūkās vārdi.
Protams, sapņu darbu dara tikai viesmīles un mājsaimnieces. Pārējās ir darba zirgi.
08.05.2014 15:29 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es pat citreiz visu dienu pavadot īsti neko nedarot - kārtojot māju, iepērkot pārtiku utt., spēju daudz vairāk pastāstīt, ne tikai, cik ilgi, ar kādu līdzekli un kurā virzienā mazgāju katru logu. :D Gan ziņas paskatos, gan grāmatu palasu un kādu jaunu recepti izmēģinu, tas tā - nekā nedarīšanas dienā. Bet nu - lai pēc veselas dienas spētu pastāstīt tikai par logu mazgāšanu, tur, manuprāt, ir jāpacenšas, lai līdz tādam līmenim nolaistos.
08.05.2014 15:29 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nez vai trolliits Erviins te veel iemetiis aci, bet informeeshu, ka krustvaardu miiklas iipashi nerisinu, ja nu kaadu retu reizi, labaak palasu kaadu labu graamatu, shobriid apguustu 9. sveshvalodu intensiivajos kursos (un sveshvalodas apguushana manaa izpratnee ir vismaz B2 liimenis peec starptautiskaas skalas). Paraleeli shopingam un manikiiram veel ir taadas aktivitaates kaa sports. Veel ir taada lieta kaa sunja veshana uz sunju skolu un apmaaciishana. Nevaru iedomaaties, kaa to visu vareetu apvienot ar beernu, noteikti vajadzeetu njemt aukliiti :D
Bet, jaa, neveiksminieks ar paarsimt eiro algu un iireetu uukji vai kojaam mani pavisam noteikti uzskata par paraziitu :D Redzi, ja viirietis var un grib uztureet sievieti, tad tas ir tikai apsveicami, tachu taadiem kaa Tu to nesaprast.
Un vispaar, par ko stress, galvenais, kaa juutas iesaistiitaas personas :D Neviena te tos viirieshus ar varu nav piespiedusi sevi uztureet, taa ir vinju briivaa griba. Varbuut sapaziisties ar teemas autori, juusu uzskati saskan, varbuut nodibinaasiet gjimeni, kuraa Tu guleesi pie TV un dzersi alu, bet Tava sievele rukaas no riita liidz vakaram algotaa darbaa, plus vaariis Tev lielo zupas katlu.

P.S. Viirieshu forumos neviens ar Tevi nerunaa? Piemeeram, par auto vai motocikliem??? Ak, jaa, Tev tachu nav ne viena, ne otra.
08.05.2014 15:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Protams, sapņu darbu dara tikai viesmīles un mājsaimnieces. Pārējās ir darba zirgi.
Es kur ko tādu teicu????????? Atkal pasakas piedomajam citu vietā.
08.05.2014 15:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Pārlasot šo diskusiju man radās secinājumi.
Sieviete,kura strādā nespēj atļauties hobiju,laiku bērnam un vīram,rezultātā viņa ir nogurusi,māja ir nekārtībā,vīrs ēd aukstu pārtiku no saldētavas, un bērni nezina,kas ir mamma.
Turpretī sieviete,kura nestrādā vienmēr ir uzposusies,starojoša,izglītota dažādās jomās. Viņa atradīs kopīgu valodu gan NATO sēdēs,gan pie Mikelandželo gleznas, māja spīd un laistās,vīrs vienmēr paēdis,bērni laimīgi.
Vēl es apsveicu cosmo lietotājas ne tikai ar veiksmīgiem un naudīgiem draugiem un vīriem,bet arī lielajām villām,kuras katru dienu ir jākopj melnu muti,jo strādājoša sieviete to izdarīt nekādīgi nespētu. Tāpat apsveicu ar kuplajām ģimenēm,kuras jābaro katru dienu ar vairākiem ēdieniem katrā reizē.
Es,protams,neko no tā visa nesaprotu,jo man dzīvokli iztīrīt neaizņem tik daudz laika katru dienu,kā arī uzcepta kūka man mājās netiek noēsta tajā pašā dienā.

Es piekrītu tam,ko saka Liene. Tas,ka šeit apgrozās tikai veiksmīgas sievietes ir sen skaidrs,bet tomēr realitāte ir tāda,ka 1 no vismaz 7 mājsaimniecēm būs garlaicīga pakaļas audzētāja uz dīvāna vai tāda,kuras interes aprobežojas ar jaunākajām manikīra tendencēm un izpārdošanu H&M.

Par bērnu audzināšanu es neko nekomentēšu,tik vien kā mana mamma strādāja, un es neesmu izaugusi par sliktāku cilvēku.

Es personīgi mājas darbus neuzskatu par darbu,ko vajadzētu piedēvēt pie mājsaimnieču strādāšanas,tas,manuprāt,ir tikpat pašsaprotami kā ieiet dušā vai paēst. Respektīvi, uzturēt kārtībā māju ir loģiska rīcība cilvēka ikdienā nevis varoņdarbs.
08.05.2014 16:40 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
tāda,ka 1 no vismaz 7 mājsaimniecēm būs garlaicīga pakaļas audzētāja uz dīvāna vai tāda,kuras interes aprobežojas ar jaunākajām manikīra tendencēm un izpārdošanu H&M.
Atvainojos, ir domāts,ka no 7 mājsaimniecēm viena NEBŪS garlaicīga utt....
08.05.2014 16:42 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
shobriid apguustu 9. sveshvalodu intensiivajos kursos (un sveshvalodas apguushana manaa izpratnee ir vismaz B2 liimenis peec starptautiskaas skalas)


Prieks par tevi ar cik turkiem draugos jāsarakstās lai apgūtu 9 svešvalodas :D Latviešu valodas zināšanas gan tev degradējās :D ii, sh, aa :D

Bet, jaa, neveiksminieks ar paarsimt eiro algu un iireetu uukji vai kojaam mani pavisam noteikti uzskata par paraziitu


Jā algu pelnu ar pudeļu nodošanu un dzīvoju zem tilta :D

Redzi, ja viirietis var un grib uztureet sievieti, tad tas ir tikai apsveicami


Apgaismo kas tur apsveicams :D

Varbuut sapaziisties ar teemas autori, juusu uzskati saskan, varbuut nodibinaasiet gjimeni, kuraa Tu guleesi pie TV un dzersi alu, bet Tava sievele rukaas no riita liidz vakaram algotaa darbaa, plus vaariis Tev lielo zupas katlu.


Nav nepieciešamība :D tv neskatos, alu un neko alkoholisku nedzeru :D zupas neēdu :D

Viirieshu forumos neviens ar Tevi nerunaa? Piemeeram, par auto vai motocikliem???


Jā to vien daru kā runāju par auto un motocikliem :D
08.05.2014 16:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bet, jaa, neveiksminieks ar paarsimt eiro algu un iireetu uukji vai kojaam mani pavisam noteikti uzskata par paraziitu
Tā dzīvi liela LV daļa. Ak nabag neveiksmīgie . Jēz te nu gan dažas lec augstāk par savu pakaļu.


Ak jā, aizmirsu te visas strādā ofisā , pelna ap 1000 euro, draugs ap 2000 euro, brauc ar jauniem auto un tml. :D :D :D
08.05.2014 16:51 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Ak jā, aizmirsu te visas strādā ofisā , pelna ap 1000 euro, draugs ap 2000 euro, brauc ar jauniem auto un tml.


Nē nē šajā diskusijā tikai draugs pelna par abiem nu teiksim 3000euro :D

Bet citās diskusijās nevar tikt vaļā no 400euro vērta ātrā kredīta :D
08.05.2014 16:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nē nē šajā diskusijā tikai draugs pelna par abiem nu teiksim 3000euro

Bet citās diskusijās nevar tikt vaļā no 400euro vērta ātrā kredīta

No tā mēs secinām, ka vīrieša alga ir tieši atkarīga no cosmo tābŗiža aktuālās tēmas... :D
08.05.2014 16:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Te tak liela dala jauno māmiņu ir dekreta nauda , māmiņalga un ja lidz bērna piedzimsanai nestradaja tad sanem 171 euro ka teica meitenes. Ta ka ir ari savi ienakumi, vel dala strādā uz pusslodzi..ta ka tadu kam nav savu ienakumu vispar te praktiski nav. :D
08.05.2014 16:59 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
O, te jau pavisam iet galejibas. Par to garlaicigumu - ne jau tadel, ka strada vai nestrada, esi mazak garlaiciga persona. Ir tadas personas, kuram ir tik saurs redzejums un interesu loks, ka labak eju pie zobarsta neka pavadu stundu vinu sabiedriba. Un vinu nodarbosanas absoluti to situaciju neglabj.
08.05.2014 17:02 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Secinu, ka viegli aizskart jaunās māmiņas, lai gan neko tik traku neuzrakstīju. Palasiju nedaudz komentārus, un redzēju tajos tik daudz ierakstus par to cik grūti ir būt mammai, lūk mans secinājums, ka man nešķiet, ka tas būtu tik briesmīgi


Es savkā komentārā nekur neminēju, ka tas ir briesmīgi vai grūti , bet gan , ka tam ir vajadzīgs laiks un tās jau ir divas dažādas lietas ;)
08.05.2014 17:39 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ja tā padomā, vīrietim no vienas puses pat ir izdevīgāk, ka sieva/draudzene nestrādā, jo kļūst pilnīgi no viņa atkarīga ar visām no tā izrietošām sekām.

Nē, bet tiešām, jums, sievietēm, kuras uztur vīrieši, nav bail?Es zinu ka ir būt materiali atkarīgai no viena cilvēka, par kādu marioneti tu vari kļūt viņa rokās. Nē, paldies, man to nevajag.
Es patiešām uzskatu, ka audzināt bērnus, „uzturēt" mājas ir liels ieguldījums un smags darbs. Vīrietis tajā laikā kāpj pa karjeras kapnēm. Un vienā skaistā dienā „nomaina” sievu. Vīriešu būtība ir tāda, kāda viņa ir. Ko tad?!

Es jau saprotu, ka man argumentēs, ka nav jēgas būt ar kādu kopā ar šāda veida domāšanu, bet es esmu cilvēks, kam vajadzīga garantija šajā dzīvē/plāns B/ pašai savi līdzekļi.

Ārzemēs turīgiem cilvēkiem ir prakse- par katru laulībā nodzīvoto gadu sieviete saņem konkrētu summu un, ziniet, tas tiešām ir loģiski un adekvāti, jo sievietei ir vismaz kaut kāds nodrošinājums un papildus garantija, lai beigās nenokļūtu pie sasistas siles.

Atvainojos, ja kādu aizskāru ar savu cinismu, bet gribas sievietēm ieteikt pašām padomāt vairāk par sevi un pilnībā nepaļauties uz vīriešiem.

p.s. Es runāju par sievietēm, kas finansiāli ir atkarīgas no vīrieša.
08.05.2014 17:40 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Personīgi es pati tā nevarētu, ka būtu pilnībā atkarīga no vīrieša naudas maka utt. Man būtu neērti. Bet nav arī nekādu iebildumu, ja citas tā dara! Neitrāli.
08.05.2014 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits