Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazīmes

 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Ko jūs sakāt par šīm pazīmēm? Piekrītat- nepiekrītat?
Un vispār arī citos portālos, kur reizēm ir veikti pētījumi par attiecībām, vīriešiem, sievietēm?

http://www.delfi.lv/sievietem/relationships/couple/septinas-pazimes-ka-virietis-savu-partneri-vairs-nemil.d?id=44460074


Reizēm šķiet, ka portālos sarakstītie pētījumi ir izzīsti no pirksta!! :D
06.05.2014 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Šāda veida rakstus neuztveru nopietni, cenšos vispār pat nevērt vaļā. Un kur nu vēl vilkt paralēles ar savām attiecībām.. :D
Šitādus pekstiņus no sērijas "viena tante teica" es nopietni uztvēru varbūt maksimums 14 gados.
06.05.2014 21:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu. Galvenā pazīme ir uzvedība un paradumi, kas bez jebkāda redzama iemesla radikāli mainās.
06.05.2014 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Pazuduši mīļvārdiņi no sarakstes viedtālrunī

Ja partneris ir pārstājis zvanīt, bet no sarakstes pazuduši mīļvārdiņi, tā ir brīdinājuma zīme, ka viņa jūtas ir kaut kur citur


Nu kas par muļķībām? Tos piemērus sacerējuši pusaudži, vai? :D
Es ikdienā vispār ļoti maz rakstu īsziņas, par tādiem mīļvārdiņiem vispār nepiedomājot. Reizēm uzrakstu, reizēm nē. Tad sanāk, ja mans vīrietis man kādu reizi uzraksta vienkāršu ziņu, tā ir zīme, ka nemīl? Ārprāts :D
06.05.2014 21:47 |
 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Es šad tad atveru, ja kkur uzskrienu netīšām virsū un vienmēr ar domu, ka izlasīšu kko interesantu vai nezināmu, bet pārsvarā tādi suņu murgi vien ir :D

Nespēju iedomāties to cilvēku, kas to raksta un vēl, kas to akceptē publicēšanai.
06.05.2014 21:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu meitenes, neesat taču tik šauri domājošas! Tak jāizvērtē situācija no tā, kas jums vispār attiecībās ir pieņemts. Ja nekad neraksta mīļvārdiņus, tad visticamāk jums sāks likties dīvaini, ka vīrietis pēkšņi kā pupas sāks bārstīt saulīt, zaķīt, cālīt. Nevis šo vārdu neesamība kā parasti...
Kā jau izteicos, šādu rakstu galvenā domā, ka uzvedība sāk pēkšņi ļoti atšķirties no ierastā.

Taču kopumā šos rakstus pārlasu tikai pa diagonāli t.i. ātri izlasu virsrakstus un nemaz neveru vaļā tālāk, jo viss tak tāpat skaidrs. Vispār - šādi raksti ir tukša ūdens liešana tādā ziņā, ka tiek apmuļļātas nu tik banālas un saprotamas lietas, ka jābrīnās, kāpēc vispār par to tiek rakstīts...
06.05.2014 21:54 |
 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Valencia man arī nepatīk rakstīt sms, pat draudzenēm ne , tapēc vīrietim reti, kad rakstu sms vislabāk paņemu pazvanu ja ir laiks ta pamuldam, ja ne tad, ko vajag un netraucēju viņam strādāt un strādāju pati :D
Ā un vispār man nav viedtālrunis :D

Tagad nevaru atrast vairāk nevienu tādu rakstu, īsti nemeklēju, bet šad tad uzpeld kkas smieklīgs no sīrupa vai kāda cita tīņu žurnāla :D Manu domu laikam sapratāt un tas galvenais vnk interesēja, ko citas sievietes par tāda veida rakstiem domā :)
06.05.2014 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Neons, es piekrītu Tev, ka krasas darbību izmaiņas var liecināt par kaut ko nelabu. Bet konkrēti šajā minētajā rakstā ir vienkārši paņemti daži no simtiem iemesliem. Ne jau to var attiecināt uz visām attiecībām. Katrās ir citādāk.
06.05.2014 22:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits