Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kad viss ir beidzies

 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
sveikas,atkal jau ta cik skatos aktuala teema..
kad skjiraties un dziivojat viriesha dzivokli,jus mantas visas vienaa reizee izvacat vai vnk aizgajat un tad tik mantas panjmaat? un cik tas emocionali viegli,gruuti bija?
05.05.2014 20:21 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
nav bijusi šāda pieredze, bet es izvāktu uzreiz, ka nav ta nav!
05.05.2014 20:22 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
bucīts - ja šis ir turpinājums zilā papīrīša tēmai, tad ļauj man pateikt, ka es lepojos ar tevi. Tu esi pelnījusi ko daudz labāku! Es tavā vietā savāktu visu, kas pieder tev. Tu nevari zināt, ko tas otrs cilvēks dusmās ar tavām mantām neizdara, mošk uzkurinās vēl ugunskuru vai izmetīs atkritumos tavas lietiņas.
05.05.2014 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Izvācu visu uzreiz, jo ja es būtu tur kko atstājusi, lai savāktu pēc tam, tad 100% bijušais būtu tas lietas izmetis atkritumos vai neglābjami sabojājis(piemēram, sagriezis drēbes, sadauzījis tehniku utt), jo jau tad, kad vācu visu kopā, šis tas jau bija sabojāts. Tāpēc izvācu visu uzreiz un taisījos prom neatskatoties.
Man tas bija ļoti viegli, jo man bija atvērušās acis, es biju ieraudzījusi, kas tas ir par cilvēku un nebija nekā pareizāka, kā pēc iespējas ātrāk tikt no viņa prom.
05.05.2014 20:32 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Vienīgo reizi,kad man ir nācies to darīt visu savācu uzreiz. Biju ar māsu aizbraukusi uz mūsu kopīgi īrēto dzīvokli, visas mantas/drēbes ātri saliku kastēs un lielajos atkritumu maisos un pazudu no turienes kamēr viņš vēl nebija atgriezies no darba.

Ja vāktu mantas pa daļām, tad noteikti atgriežoties tur atkārtoti, iespējams, pārdomātu par šķiršanos.
05.05.2014 20:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits