Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ļoti vajag padomu - viens otram pirmie

 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Sveikas, meitenes!

Situācija ir ļoti sarežģīta - esmu attiecībās jau 6 gadus, esma viens otram pirmie. Attiecības ir labas, es jūtos ļoti laimīga, protams, gadās strīdi, bet visā visumā man ar šo vīrieti ir ļoti palaimējies.

Arī viņš saka, ka es viņam esmu ļoti dārga, bet pēc pēdējā mazsvarīgā strīda viņš paziņoja, ka nav pārliecināts, ka grib turpināt attiecības, ka esam uzsākuši attiecības pārāk jauni (abiem bija 18) un ka viņš negrib mani sāpināt.

Es tagad jūtos pilnīgi sagrauta - es viņu mīlu, es nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņa. Pēc sarunas nojušu, ka viens no galvenajiem iemesliem ir vēlme "paskraidīt riņķī" pirms uzsākt nopietnu ģimenes dzīvi. Tagad pāris dienas mums ir pārdomu laiks, jo viņš nav pārliecināt par attiecību nāktni.

Varbūt kādai ir līdzīga pieredze ar attiecībam, kuras sāktas salīdzinoši agrā vecumā un kurās bijāt viens otram pirmie- kā tikāt/netiikāt galā ar vēlmi pēc jaunas pieredzes?

Cik cerīgi ir ticēt, ka viens otram pirmie dzīvos ilgi un laimīgi, nekrāpjot viens otru?
05.05.2014 15:04 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
:(
05.05.2014 15:34 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Varbūt ir kāda pierdze, ka šāos gadījumos pāris izšķiras, pabauda dzīvi un atkal saiet kopā?
05.05.2014 15:53 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Varbūt ir kāda pierdze, ka šāos gadījumos pāris izšķiras, pabauda dzīvi un atkal saiet kopā?

Pašai gan nav šāda pieredze, bet bija labākajam draugam. Viss beidzās pozitīvi, atkal ir kopā un laimīgi..saka,ka tikai tagad sāk tiešām viens otru novērtēt.
05.05.2014 15:55 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
No savām un citu kļūdām mācoties, varu teikt, ka šie atelpu brīži tikai vēl vairāk sabojā attiecības. Tajā brīdī, kad tiek pielikts punkts vai kaut komats, jūsu attiecības kaut kādā veidā cieš un glābt kaut ko pēc tam ir grūtāk par grūtu
05.05.2014 15:56 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Pašai gan nav šāda pieredze, bet bija labākajam draugam. Viss beidzās pozitīvi, atkal ir kopā un laimīgi..saka,ka tikai tagad sāk tiešām viens otru novērtēt.


Cik ilga bija šī pauze? Viņi arī viens otram bija pirmie?
05.05.2014 16:02 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu mēs arī arī esam pirmie viens otram bo 17 gadu vecuma,tagad 21...nu nezinu vai ir pareizi sķirties,lai pabaudītu dzīvi un tad atkal būtu kopā...ja vsp ir tāda vēlme paskraidīt riņkī tas nozīmē,ka nav īsta pārliecība,vai otrs cilvēks ir īstais...pati tā nekad negribētu vai nu irr vai nav
05.05.2014 16:03 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ja vīrietis nav parliecināts par atticību nakotni, tad ko tur vairs? Parasti, kad nav parlicināts, tad pauze beidzas ar to, ka saņemās un izšķirās. Parlieciba atrodas, bet nejau, lai turpinātu attiecības.
05.05.2014 16:06 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Nu mēs arī arī esam pirmie viens otram bo 17 gadu vecuma,tagad 21...nu nezinu vai ir pareizi sķirties,lai pabaudītu dzīvi un tad atkal būtu kopā...ja vsp ir tāda vēlme paskraidīt riņkī tas nozīmē,ka nav īsta pārliecība,vai otrs cilvēks ir īstais...pati tā nekad negribētu vai nu irr vai nav


Vēl pirms pusgada es domāju tāpat, bet tagad jūtos tik izmisusi, ka apsveru visus variantus.. :(
05.05.2014 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 4744
Reģ: 29.01.2009
Kādus variantus tu apsver? Palaist džeku patusēt un pagulēt ar citām un tad ņemt atpakaļ ?
05.05.2014 16:09 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Fakts ir tāds, ka tu tagad zini, ja paliksiet kopā, tad viņam ik pa laikam iezagsies šaubas vai tiešām nevajadzēja noskaidrot, kas ir tajos citos laukos. Labāk lai viņš to mēģina noskaidrot tagad nekā pēc 10 gadiem un 2 bērniem. Nevar garantēt, ka pēc šādas pauzes jūs būsiet kopā, bet ja tas notiks, tad vismaz vīrietim nebūs vairs šaubu, ka citur zāle ir zaļāka.

Man savas attiecības palīdz novērtēt iespriekšējā pieredze. Bieži vien jau mums liekas, ka citur ir labāk, kamēr mēs tur nenokļūstam.
05.05.2014 16:09 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Arī abi esam viens otram pirmie. Agrāk par to nedomāju, bet tagad, kad parādās pārdomas par attiecībām kā tādām, sāku domāt arī par to, kā varētu būt ar kādu citu. Un gultā viss ir labi. Tāpēc vēlos teikt - manuprāt, viņam neinteresētu izmēģināt citas tad, ja attiecībās viss būtu perfekti.
05.05.2014 16:13 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Kādus variantus tu apsver? Palaist džeku patusēt un pagulēt ar citām un tad ņemt atpakaļ ?


Izklausās pazemojoši...
Bet es tik ļoti gribu saglabāt šīš attiecības un varbūt mums abiem tas ļautu pēc tam vairāk novērtēt vienam otru...
05.05.2014 16:13 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Bet nevar jau zināt.varbūt tā cita tomēr liksies labāka...un tā arī viss beigsies
05.05.2014 16:16 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Arī abi esam viens otram pirmie. Agrāk par to nedomāju, bet tagad, kad parādās pārdomas par attiecībām kā tādām, sāku domāt arī par to, kā varētu būt ar kādu citu. Un gultā viss ir labi. Tāpēc vēlos teikt - manuprāt, viņam neinteresētu izmēģināt citas tad, ja attiecībās viss būtu perfekti.


Varbūt...Taču viņš arī teica, ka gadījumā ,ja mēs pārtrauktu attiecības, viņš noteikti ilgu laiku neveidotu jaunas attiecības.
Es arī esmu aizdomājusies par to, kā būtu gulēt ar citu vīrieti, lai arī attiecībās un seksā viss ir kārtībā un daudzām tas droši vien liksies nesaprotami un nepieņemami...
05.05.2014 16:17 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Bet nevar jau zināt.varbūt tā cita tomēr liksies labāka...un tā arī viss beigsies


kā jau teicu, runa iet vairāk par gadījuma sakariem, par seksuālās pieredzes iegūšanu, nevis attiecībām. un diez vai ar cilvēku ar kuru ir tikai labs sekss uzreiz gribas dzīvot kopā un veidot ģimeni.
05.05.2014 16:19 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu bet gribesies vel un vel.ja dabuu kko labaku.ieprieksejo vairs negribas :D
man tas liekas stulbi- nu labi,aizskrien pamēgini tikai nāc mājās
05.05.2014 16:23 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
aizskrien pamēgini tikai nāc mājās


drīzāk aizskrien pamēģini, un ja saprati, ka mājās ir labāk, tad atgriezies
05.05.2014 16:24 |
 
Reitings 43
Reģ: 19.03.2014
Sveika,

lielākoties formulējot "pirmās" attiecības tiek izteikta iespējamība, ka būs arī "otrās" attiecības, citādāk teiktu "vienīgās"...

Manas pirmās attiecības sākās 15/16 gados un turpinājās 4 gadus. Viss bija skaisti, bet ar laiku sapratām, ka lai cik spēcīgas jūtas mums ir vienam pret otru, bet dzīvē vajag kādu pagrieziena punktu.

Parasti ilgstošās attiecībās turpinājums ir dzīvošana kopā, laulības, bērni, savukārt mūsu mīlestība bija kā labākā draudzība, visas trakulības kopā piedzīvotas, fantastiski pavadīts laiks. Es savos 20 biju daudz nopietnāka nekā viņš, beidzot vidusskolu, katram bija savas intereses, savs darbs, tā teikt jaunā dzīve...


Pirmo mīlestību mēs atceramies mūzīgi, tā lielākoties ir skaista, jo pirmā. To tādu vajag arī saglabāt. Nav ko skumtu.

Nav jau tā, ka puisis Tevi nemīl. Mīl un kā vēl, bet tas ir normāli kaut ko dzīvē mainīt. Galu galā ir daudz citi brīnišķīgi puiši kuri tevi mīlēs pat vēl vairāk. :)
05.05.2014 16:28 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.05.2014
Šobrīd esmu līdzīgā situācijā.
Tādas tiešām nopietnās attiecības pirmās abiem. Kopā varētu teikt bijām 6 un dažus mēnešus. Kopā dzīvojam vien no decembra. Pirms tam nakšņojām un dzīvojāmies viens pie otra ģimenēm. Šobrīd man ir 21, viņam 26. Un tieši tagad ir pienākusi otrā reize, kad ir vēlme skraidīt, braukāties apkārt.. pavadīt laiku ar čomiem un tā. Piebildīšu, ka alkoholu nelieto.
Visiem tuvākajiem jau saka,ka citu viņš nevēlas un neviena nav, un nemeklēs, ka gribot brīvību.. iet un darīt kad un kur grib.
Protams, tāda cieņa un vēlme pēc manis viņam ir pazudusi. Dzīvoklī vēl visas manas mantas ir, pati aizbraucu pie mammas, kaut tā varbūt bija kļūda, no turienes labprātīgi aiziet.
Šobrīd situācija ir tāda - viņš saka, ka viņš jau vēl neesot no manis izšķīries..
Kaut man teica, ka viss, ka vēlas šķirties.
Ej tu saproti tos vīriešus...
05.05.2014 16:31 |
 
Reitings 40
Reģ: 05.05.2014
Nav jau tā, ka puisis Tevi nemīl. Mīl un kā vēl, bet tas ir normāli kaut ko dzīvē mainīt. Galu galā ir daudz citi brīnišķīgi puiši kuri tevi mīlēs pat vēl vairāk.


Paldies par uzmundrinošiem vārdiem. :)
Mani tik ļoti biedē iespēja šķirties no viņa, tās sāpes, jau tagad domājot par dzīvi bez viņa esmu noraudājusies līdz nemaņai, vēl arī visas sadzīviskās lietas... :(

Man liekas, ka es nekad to nepārdzīvotu, ja mēs izšķirtos :(
05.05.2014 16:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits