Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapnis

 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
Labrīt,meitenes!:)
Varbūt kāda var palīdzēt iztulkot sapni? Dikti gribās zināt nozīmi,jo viss bija tik reālistisks un arī pamodos šī sapņa iespaidā.
Biju kaut kādā savādā ēkā,pēkšņi man sāka uzbrukt svešinieki ar savādu masku uz galvas,visiem bija nedabīgi zilas acis. Bēgu prom,ielecu kaut kādā busiņā,gribēju braukt prom,pēkšņi no aizmugures viens zilacainais uzbruka,iedūra ar nazi pierē vairākas reizes,es tākā neko nejutu,centos viņam uzbrukt,viņš mani nogāza zemē,gribēja durt ar nazi mugurā,to dūrienu tā arī nesagaidīju un sapnis beidzās.
02.05.2014 10:44 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Te ir speciāla tēma priekš tā, varbūt meitenes palīdzēs iztulkot. ;) http://cosmo.lv/forums/topic/162320-sapnojam-apzinatie-sapni/
02.05.2014 10:47 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
Aļaska
Paldies,nebiju ievērojusi :)
02.05.2014 10:48 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vajāšana sapņos ir diezgan izplatīta, par to vispārīgu tulkojumu nav grūti internetā atrast. Parasti tas simbolizē bailes, vai nu satraucies par kādu gaidāmu notikumu, vai nu esi izdarījusi kādu kļūdu un baidies tikt pieķerta, varbūt ir kāds cilvēks, kas Tevi pārlieku kontrolē, ir kāda neatrisināta problēma. Aptuveni tā, kas Tev šobrīd dzīvē notiek, pati labāk zini.
Man arī šorīt bija murgains sapnis, no kura pamodos. Braucu tramvajā, bet nevarēju nopīkstināt e-talonu, mani kontrole pieķēra un gribēja likt sodu. Gribēju kaut kur zvanīt, lai pierādītu savu nevainību, bet nekādi nevarēju nospiest vajadzīgos ciparus telefonā. Vienmēr kādu ciparu vai nu nenospiedu vai nospiedu nepareizi, bet sazvanīt nevarēju. Nav pirmā reize, kad sapnī nevaru sastādīt telefona nr., tie ir sapņi, kas regulāri atkārtojas.
Šorīt par šo sapni aizdomājos, iztulkoju to tā, ka man dažos jautājumos būtu nepieciešama palīdzība, bet reāli ir tā, ka īsti nav kam padomu prasīt un es īsti nevaru saņemties savus sasāpējušos jautājumus risināt.
Varbūt ir vēl kads tulkojums?
02.05.2014 11:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es arī piekrītu,ka vajāšana sapņos ir saistīta ar kādu problēmu, nepabeigtu lietu,kas nodarbina ļoti bieži tavu prātu. varbūt ir kas tāds, ko tu visu laiku atliec,atliec, bet tev to vajag izdarīt?
02.05.2014 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits