Augstpapēžu kurpes - mokurīki?

 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Viss zied un plaukst, un gribas pucēties, izskatīties eleganti un sievišķīgi, turklāt veikalos tik daudz skaistu kurpīšu ar augsto papēdi. Šeit sākas mana stulbā problēma - kur tādas vilkt un kā vispār var tādās pastaigāt? Šodien gandrīz apraudājos, kad uzlaikoju, manuprāt, dievīgi skaistas kurpītes, tādas, Louboutin stilā:




Vēl klasiskie laiviņu modeļi ar trīsstūrveida purngaliem, kuros mani pirksti nemaz neielien, bet izskatās sasodīti eleganti, smalkās siksniņkurpes, arī augstpapēžu. Jūs tādas velkat tikai uz lieliem svētkiem pāris reizes gadā vai biežāk? Skaistums prasa upurus samocītu kāju veidā?
01.05.2014 20:24 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Cenšos vilkt pēc iespējas mazāk un neatbalstu mocīšanos "skaistuma dēļ".
Ziemā zābaki arī parasti ir ar pavisam, pavisam maziņu papēdīti, vai nekādu.

Novirzīšos no tēmas, bet bieži vien uznāk "cepiens" un dusma uz tām daiļavām, kas visus puišus bezmaz pieradina pie augstos papēžos tērptām jaunkundzītēm un līdz ar to, tā, kura bez papēža jau uzreiz netiek ievērota.

Kursabiedrene, piemēram, uz skolu nāk botiņās, bet kā ar puisi kaut kur pēc skolas jāiet, kaut vai tik, cik no skolas ēkas līdz autobusa pieturai - momentā pārvelk apavus uz nereālākajiem papēžiem, lai tikai liktos seksīgāka, skaistāka.

Mans uzskats - ja puisim patiesi patīc, mīlēs tevi arī baletkurpītēs un kediņās.
01.05.2014 21:15 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Veikalos vispār neskatos uz špilkām. Un ja vēl sanāk iet pa kādu 'graņķerofku' , tad vispār čau.
01.05.2014 21:23 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
1. pasaules problēmas, nesen lasīju, ka tagad modē taisīt plastiskās operācijas pēdām, lai varētu valkāt skaistākās kurpes

Tas jau iet ārpus saprāta robežām :D
Ja nav baigais gaumes vai dresscode jautājums, un kājas netiek samocītas, var mēģināt kaut ko līdzīgu botiljoniem... bet atkal pavasarī un vasarā gribas kaut ko smalkāku, vispār traki. Nesaprotu kā iztur tās sievietes, kam diendienā ir stāvošs darbs...
01.05.2014 21:28 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ikdienas pārvietošanās man pilnībā izslēdz špiļku velkāšanu. Agrāk ballīši un lielajos pasākumos mocīju kājas augstos papēžos, bet tagad tikai vidējos atļaujos - gan pašai vairs negribas "izrādīties" augstajos papēžos, gan vīrs iebilst par kāju mocīšanu.
Bet nu veikalos ieejot joprojām gribas visus ļoti augstos papēžus izpirkt :D
01.05.2014 21:29 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Donata - ja vēlies staigāt augstos papēžos, varbūt sāc ar nedaudz zemākiem un lielākiem papēžiem. Pamazām pieradīsi un varēsi visu ko valkāt.
Protams, vienmēr kurpes jāpielaiko un kādu brīdi jāpastaigā pa veikalu un ja ir kaut mazākā nepatīkamā sajūta, jāliek to pāri atpakaļ plauktā.
Man patīk Peter Kaiser apavi, tādi labi nostrādāti iekšpusē, mīksti un neatkarīgi no augstuma, ļoti ērti.
01.05.2014 21:35 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Papēžus vienmēr velku uz pasākumiem - gan lieliem, gan maziem. Ikdienā bezpapēžu apavos skrienu savu skrejamo :D
01.05.2014 21:39 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
BellaDona, jā, botiljoni ir arī man šķiet ļoti skaisti, tik man viņu papēžu augstums ir kā Tavā bildē pa kreisi, nevis pa labi. Apbrīnoju tās sievietes, kas spēj pārvietoties tādos, kā tie pa labi augšā. Laikam taisnība Oui!, tas ir pieraduma jautājums.
vēl viens jautājums tām retajām dāmām, kam augsti papēži ir ikdiena - jūs pie stūres esot pārvelkat apavus vai braucat kurpēs ar augstu papēdi? pie tā arī pierod?
01.05.2014 22:01 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man ir vai nu tikai bez papēža (pilnīgi taisnu zoli, vai max 1cm), vai augsti papēži un platformas. Problēma: nemāku staigāt uz vidēji augsta papēža, vai kāds tas arī būtu (pilnais, vai špiļka).
Tad nu papēži atliek tikai pasākumiem, retu reizi tusiņiem un ja nav paredzēts ilgi staigāt, varu uzvilkt. Tas par špiļkām, bet ar platformas kurpēm varu staigāt ilgi, galvenais, lai izliekums ērts.
01.05.2014 22:02 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Ikdienai man ir šādas melnas un nude krāsas kurpes, un tajās jūtos daudz ērtāk kā bez papēžiem, jo balerīnas, piemēram, man berž kāju.

Tomēr uzskatu, ka kaut kādam papēdim ir jābūt, jo uzreiz mainās gaita un dupsis tiek pacelts kā mans draugs saka:D Bet kurpēs noteikti jājūtas ērti! Nesen redzēju sievieti,kura bija uzvilkusi visaugstākos papēžus un man tā palika viņas žēl, skatoties kā viņa cieš nabadzīte.
Un vīriešu dēļ es nevelku papēžus, ja velku, tad tikai priekš sevis.
01.05.2014 23:49 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Nevalkāju kurpes ar augstiem papēžiem. Manā apavu plauktā ir tikai vienas augstas kurpes, tās pašas uz platformas un domātas ļoti īpašiem gadījumiem. Protams, patīk kā augums un kājas izskatās, ja uzvilktas augstpapēžu kurpes, taču ir bijuši tik daudz incidenti (sāpošas kājas, sāpoši kāju muskuļi, noberzta āda un tulznas), ka rezultātā pilnībā izslēdzu augstus papēžus no savas dzīves. Tagad izvēlos tikai ērtas kurpes, kedas, jo sapratu, ka labāk justies ērti, nevis mocīt sevi un vēl izskatīties kā paralizētam sienāzim. :D
02.05.2014 00:17 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja velku papēžus, tad tie ir vidēji augsti. Ja uzvelku ļoti augstus, jūtos neērti - gan kājas nejūtas ērti, gan pati liekos nenormāli gara, kas man rada diskomfortu. Vidēji augstie man der arī ar draugu, nu tā, lai es nebūtu par garu :D Bet visērtāk man ir bez papēžiem. Man šausmīgi nepatīk mocīties ar tulznām un sāpošām kājām.
02.05.2014 00:30 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, es augstpapēžu kurpēs dažkārt jūtos daudz labāk, nekā bez papēžiem. Piemērot un nedaudz pastaigājot uzreiz jūtu, vai jūtos ērti un varēšu tās nesāt vai tomēr (lai arī cik skaistas un perfektas) tās jāliek malā, jo nav paredzētas tieši man.
Neskatoties uz to, man plauktā ir arī balerīnas - dažkārt dodu kājām atslodzes dienu no papēžiem :D
02.05.2014 00:51 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Šeit jau pieminētais Peter Kaiser, mazliet klasiskāks Hogl, Boss Orange un Pollini, bet tā jau ir cita cenu kategorija.

Pie stūres apavus nepārvelku.
02.05.2014 08:46 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Bet vīriešiem spicenes ir pavelkošas, un Dāma ar spicenēm kājās- tiek daudz augstāk vērtēta.
02.05.2014 09:28 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man patīk wedge stila kurpes ir gan elegantas, gan ērtas. Ar augsto papēdi labi izskatās arī kurpes ar platu papędi, nevis špiļku. Cenas ziņā ugstpapēžu kurpes jāņem dārgākas, tad tās būs ērtakas (bet, protams, visas kurpes jālaiko un ne jau uz paklāja).
02.05.2014 09:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits