Stūra māja

 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Kāda ir apmeklējusi? Kādas emocijas? Kas jūsuprāt būtu jādara ar šo māju?
01.05.2014 18:54 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Peekaabo! Tu nesaproti, ka cilveks dzivo sapnos! Runa vispar ne pa temu! Vot i tad kad vinas pieludzamais Cilveks nonems vinjai darbu, tad redzesim ko teiks ;)
02.05.2014 00:51 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Varbūt meklējam sev citu zemes pleķīti, kur apmesties


To jau sen visi dara. Vieni to atraduši Īrijā, citi UK, Vācijā, ASV, Kanādā utt. Kā saka nobalso ar kājām lidostā.

Peekaboo
Gribu un ņemos. Kubiete drīkst izklaidēties cosmo, bet man atļauja jāprasa ?
02.05.2014 00:51 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ morgan

kaa saka neroc otram bedri, lai rok pats - skatos tava bedre jau loti dzilja
02.05.2014 00:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa un veel kaa saka - nespljauj aka no kuras bus jadzer :(

Skaties, ka pashai abidno ar rukjzaku nav jastope lidmashinas :)
02.05.2014 00:54 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Zii
Es šovakar uz jautājumiem neatbildu. :D

Vai ta mums vēl ir valsts ko cienīt? Latvija ir tukša, labi ja kādi 1,6 miljoni ir nevis ka mums saka 1,9. Mums ir valsts atribūti - valdiba, valsts iestādes un dienesti, karogs un robežas, bet tautas nav. Kāda tur valsts var būt bez tautas? Liberāļi izrādījusies vēl lielāki genocidisti par PSRS, tikai šodien jau strādā ar izsmalcinatakam metodēm.

wiglet
Nelasi! Jau desmitiem reižu esmu teikusi- nelasiet mani!
02.05.2014 00:58 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Uij, Morgan! Neruna par tautu! Labi? Jaaa, tadas sievietes ka tu mani apbrino!

Ljoti skumji! Ljoti! Zhel jau Tevi bet visu pasauli nepazhelosi :(
02.05.2014 01:00 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Laikam esmu naivs meitēns, ja reiz Blanšas ievietotais video spēja mani uz brīdi atstāt bez vārdiem. Tagad runasspējas ir atgriezušās, tāpēc top komentārs.

Mīlu savu zemi, cienu savu senču vēsturi, bet vienmēr esmu centusies būt lojāla pret cittautiešiem, saprotot, ka vairums tā saucamo okupantu pēcteču un civilokupantu nav paši izvēlējušies savu mājvietu, daudzi no viņiem ir latviskojušies. Vienmēr novērtēju uzteicamos piemērus, ka cilvēks apzinās savu krieva dvēseli (kas taču daudzējādā ziņā ir tik forša!), bet ciena valsti kurā dzīvo, neapkarinās ar cara laika lentām, ballīti pie staba, tāpat kā vairums domājošo, uzskata par deklasēto elementu dzīrēm u.tml. Bieži esmu sastapusies ar jaunās, brīvvalsts laikos augušās paaudzes krieviem, pārsvarā radošo industriju pārstāvjiem, mērķtiecīgiem, inteliģentiem jauniešiem, kuri par krievu - latviešu naidu vien pasmaida, labi apzinoties, kam tas ir izdevīgi.

Bet šis video... Kā dubļu spainis uz jaunas kleitas. Labi, ka drēbes var izmest. Izskalotas smadzenes arī? Куда мир катится?! Un, nē, tas, ka izteicienu saglabāju oriģinālvalodā, nepārsvītro iepriekš rakstīto. Attieksmei nav valodas, to labi pierāda morgan izpausmes šajā sarunā. Vļek.
02.05.2014 01:03 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Da labi, jūs. Neņemiet visu tik ārkārtīgi nopietni.

Ar labu nakti un saldus visām sapņus! Putins izglābs arī jūs!

02.05.2014 01:04 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Vispār šai diskusijai bija mērķis būt dziļi patriotiskai. Iznāca kārtējais murgs.
Aizveriet taču savas verbālās atejas, lūdzu!
02.05.2014 01:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa, kaa saka IZGLITOTI CILVEKI neruna par religijam, politiku! Bet nu pec Morgan jau daudziem daudz skaidrs:)

Morgan!!!

Ar labu nakti! Aizludz, lai Putins godiga Krievija, godigi rupejas par savu tautu! Aa, un lai parupejas par to, ka Tev iespeja atgriezties roģinā!!!
02.05.2014 01:07 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.06.2013
Morgan, PSRS laikaa Latvijas iedziivotaaju skaits sasniedza 1,9 miljonus tikai tapec, ka masveidaa iebrauca straadnieki - imigranti no citaam PSRS valstiim, nevis taapeec, ka latvieshi jutaas laimiigi un dziives apmierinaati :) Neviens nekur nemaz nedriiksteeja un nevareeja aizbraukt.
Un shii PSRS slavinaashanana ir vislielakaa necienja pret visiem latvieshiem, kuri tika izsuutiiti, vajaati, nogalinaati. Ja esi lasiijusi veestures graamatas (laikam jau zinaasi), ka latvieshi vaacieshus sagaidiija ar pukjeem un asaraam aciis, jo vinji domaaja, ka nekas sliktaaks par piedziivoto ar PSRS nav iespeejams.
Kaa tu vari jebkaadaa veidaa slavinaat shos laikus? Tu saki, Ulmanjlaikos vaacieshiem atnjema zemi (patiesiibaa tikai samazinaaja teritoriju), bet PSRS dariija tieshi to pashu!!! Zemniekiem atnjeema zemi un izveidoja kolhozus. Tas ir normaali? Notika visu privaatiipashumu nacionalizeeshana.
PSRS laiki bija shausmigi, cilveeki baidiijaas runaat, cenzuura, priecaajies, ka tev to nenaacaas piedziivot un nerunaa absurdas mulkjiibas!!
02.05.2014 09:36 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.06.2013
* (laikam jau neesi)
02.05.2014 09:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Eliza! Te nav verts izteikt savu viedokli, pirmo reizi kads ir mani tik loti izkaitinajis! Man ir daudz pazinju, draugu no Maskavas, ar kuriem nekad nav bijusas problemas kontakteties! Nu ja, bet seit jau audzinashanas un izglitibas limenis, ja jau vari pateikt ko sliktu par citu valsti un tautu, tad nu ja.. spriedisim pashi...
Man nav problemu runat krievu valoda ar maniem pazinjam Latvija, un domaju, ka tadu problemu nav nevienam, mes to daram!
Shii mistiska Morgana mani ir tik ljoti nokaitinajusi!!!!!
02.05.2014 10:35 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Dzirdēju, ka Morgan skaitās Mis cosmo inteliģence. Nopietni?
02.05.2014 10:46 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Varbūt meklējam sev citu zemes pleķīti, kur apmesties



To jau sen visi dara. Vieni to atraduši Īrijā, citi UK, Vācijā, ASV, Kanādā utt. Kā saka nobalso ar kājām lidostā.


Starpība vien tā, ka mēs savus sakravātos koferus nemetam tankā. Nav dzirdēts, ka īriem būtu jāapgūst latviešu valoda, lai veikalā pajautātu, kur atrast raugu...
02.05.2014 10:59 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Te dažai labai uz Strenčiem jābrauc ārstēties, nevis jābļauj cik vien spēka par stūra māju.
Es šo sakopeju un uz policiju pec svetkie par spiti Morgan ar labu advokatu lai papurina tadu kas ņirgājas te.
Nopietni? Es ar gaidīšu to brīdi, kad Morgan izsauks uz menteni. Kas attiecās uz situāciju - tā ir vēsture un visās tautās ir melnās avis.Kas tā par nemodi kā, kas krievi slikti? Latviešu rindās tik daudz nodevēju bija, kāpēc par to Jūs neaurojat? Augstos apmatos sēdēja un pieņēma nenpouplārus lēmumus, lai citādāk neteiktu! Kāpēc par to Jūs klusējat? Kā kaut kas tā krievi, krievi! ZB jau. Kāpēc neviens nerunā ko vācieši nodarīja? Ieciklējušās uz vienu punktu un tad jāj un jāj. Fui!
02.05.2014 11:10 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Kas tā par nemodi kā, kas krievi slikti? Latviešu rindās tik daudz nodevēju bija, kāpēc par to Jūs neaurojat? Augstos apmatos sēdēja un pieņēma nenpouplārus lēmumus, lai citādāk neteiktu! Kāpēc par to Jūs klusējat? Kā kaut kas tā krievi, krievi! ZB jau. Kāpēc neviens nerunā ko vācieši nodarīja? Ieciklējušās uz vienu punktu un tad jāj un jāj. Fui!

+++
02.05.2014 11:12 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
S80
Varbūt tas aiz bailēm, jo krievs ir tepat līdzās ik uz soļa un vienmēr latvieti nepametīs sajūta, ka tas elpo pakausī. Īpaši tagad, redzot, kas pēkšņi notika ar Ukrainu. Kaut kā personīgāk tas viss. Atšķirībā no vācieša, kas ir tik tāls mums, pat vairs ne mūsu vecmāmiņu paaudzei, kas lielākoties jau ir mirusi, tas cikls ir apgājis un beidzies.

Runājot par Stūra māju, vai kaut vai Salaspili uc., man tur nav jāiet, lai sev ko atgādinātu, tas nemainīs neko no tā, ko es jūtu un kas man sāp dažkārt par savu tautu, un vienkārši par cilvēku kā tādu.
Es ticu, ka sajūtot to klātesamību, man kļūs fiziski slikti. Man pietiek, kad ieraugu apdzērušos jaunās paaudzes krieveli, kas Rīgas ielās Uzvaras dienā, kas skandina par fašistiem latviešiem un Veļikaju Rossiju, lai rastos līdzīgas sajūtas.
02.05.2014 11:24 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Varbūt tas aiz bailēm, jo krievs ir tepat līdzās ik uz soļa un vienmēr latvieti nepametīs sajūta, ka tas elpo pakausī.

Ar šīm bailēm latvieši paši provocē krievus uz strīdiem. Es, piem, esmu pret Putinu, neatbalstu PSRS, esmu šausmās par to, kas notiek Ukrainā utt., bet lasot šitādus pretkrievu tekstus, ko bīda Kubiete u.c., uznāk lielas dusmas.
02.05.2014 11:31 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Un shii PSRS slavinaashanana ir vislielakaa necienja pret visiem latvieshiem, kuri tika izsuutiiti, vajaati, nogalinaati. Ja esi lasiijusi veestures graamatas (laikam jau zinaasi), ka latvieshi vaacieshus sagaidiija ar pukjeem un asaraam aciis, jo vinji domaaja, ka nekas sliktaaks par piedziivoto ar PSRS nav iespeejams.


Vel viena vienacaina liekule, redz nacistus ar pukem drikst sagaidit, bet padomju spekus nedrikst, nacistus slavinat drikst, bet psrs nedrikst. Ja tu uzskati, ka tev ir tiesibas slavinat nacistus, tad es pastavu uz savam tiesibam slavinat psrs pozitivos aspektus. Un nevajag melot, ka tadu nebija un visi dzivoja tik drausmigi apspiesti vienas bailes.
Ulmanis vaciesiem atnema vinu biznesu un 53 tukstosiem vaciesiem nekas cits neatlika ka sakravat cemodanus un prom uz Vaciju. A ko jus domajat, 53 tukstosi vaciesu sakravaja cemodanus tikai tapec, ka Hitleronkulis pa radio viniem medusmaizi sasolija? Vacijas planos bija Baltijas valstis parverst par savam kolonijam, kapec lai vaciesi pamestu visu kas ir un brauktu prot no savas kolonijas? Vaciesi Latvija bija bagati kungi atskiriba no latviesiem kuri bija tikai zemnieki.
Vacija jau Ulmana politiku neaizmirsa. Kapec, lai vaciesi tadai valstij palidzetu, jums tas naivi neliekas?
Un nevajag te spregat par to, ka psrs visu atnema latviesiem. Ne jau tikai latviesiem atnema. Mani bagatie vacu radi pirms kara aizlaidas pametot lielus ipasumus un kad atgriezas pec 91 gada visu pakasa, jo vairs nemaceja biznesu vest. A zinat ka vini Ulmana laika saglabaja to kas viniem bija? Iedeva loti dasnu kukuli. :D :D :D

Kas tā par nemodi kā, kas krievi slikti?


Propaganda. Ka kaut kas, ta krievi vainigi! Latvija ekonomiska lejupslide- Krievija vainiga, ASV ekonomiska lejupslide- Krievija vainiga. Gluzi ka nacistiskaja Vacija- pie visam nelaimem vainigi zidi un cigani. Ukraina nacisti pie savam nelaime vainoja krievus, polus un zidus. Musulmani sodien pie sava nelaimem vaino siitus. Ta tas ir bijis vienmer- augstak stavosa elite kura uzvaras uz tautas rekina, palaiz tauta ideju ka ta cita religiska konfesija vai cita tautiba pie jusu ciesanam vainiga un idioti tam notic.

Ne, nav vainiga neviena religiska konfesija vai tautiba un nekad nav bijusi vainiga. Jus savu energiju labak butu ieguldijujas nevis rusofobija, bet izsekojusas naudas plusmai. Nauda vienmer aizved pie ista vaininieka. ;) Bet tas prasa smadzenu darbu, ta vieta vieglak ir prasti ienist visu krievisko.
02.05.2014 11:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits