Stūra māja

 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Kāda ir apmeklējusi? Kādas emocijas? Kas jūsuprāt būtu jādara ar šo māju?
01.05.2014 18:54 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
labaak luudzies, lai 9 maijaa nedabuu pa zobiem no kaada


Uz provokācijām neeju, bet man nav bail un Georga lentīte man būs uz 9 maiju!



Zii

Tu visu pareizi saprati. Esmu cilvēks kad tic Dievam un reizi pa reizei aizludz par labiem cilvēkiem. Putins nav nekāds mežonis.
02.05.2014 00:24 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ morgan

tas neliidzees
02.05.2014 00:26 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Morgan,
Putins nav mezonis? Tu pati krievija esi bijusi vispar???

Un jaa- ja tu vinju tik ljoti cieni- kapec neesi vel prom no shis valsts???
02.05.2014 00:27 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Spēlīti? Tātad izsūtīšanu nebija?

Nav gadījies sastapt prātīgu cilvēku, kurš noliegtu, ka latvieši ir iesaistījušies gan nacistiskajos, gan tajos pašos psrs noziegumos. Ja tu esi, man žēl. Muļķu un brēkātāju katrā tautā pietiek un pāri paliek; diemžēl ar savu izteiksmes veidu šajā diskusijā tu loti labi iekļaujies viņu vidū. Katra viedoklis ir cienījams, ja tiek izteikts pieklājīgā, citus neapvainojošā formā.

Unikālākais: tev ir abidna, bet tā vietā, lai pati rādītu labāku piemēru, rīkojies pilnīgi identiski. Smilškastes paradumi?

Tante čība, jā es apsaubiju, nu un?


Un par brēkāšanu - ir normāli, ka latvieši piemin, atceras un izstādes rīko saistībā ar savu, nevis krievu, ebreju ciešanām vai Pola Pota apslaktētajiem kambodžiešiem. Pavisam kas cits - citu asiņainos zaudējumus noniecināt. Tieši tā, kā šeit to dari tu.
02.05.2014 00:27 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Morgan,
Putins nav mezonis? Tu pati krievija esi bijusi vispar???

Un jaa- ja tu vinju tik ljoti cieni- kapec neesi vel prom no shis valsts???



++++++++
02.05.2014 00:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ironiski, bet tomēr vienīgie kas krāmē čemodānus ir latvieši!


Šausmas kā es sasmējos! :D Diemžēl tā ir, bet tauta ir pārāk aizņemta ar krievu un Putina nīšanu, ka savas problēmas neredz. Kaut gan ārpus cosmo foruma, pārrunājot ar latviešiem kam ir vairak par 22 redz gan viņi Latvijā problēmas. Forumos jau brēc vienu, bet reāli Latvijā nav nekāda spožā situācija un šķietami brīvais un libersālais režīms iznīcina latviešus kā tautu daudz veiksmīgāk par PSRS.
02.05.2014 00:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es dzivoju arpus LV, jo manam viram bija lielisks darba piedavajums un man iespeja studet arzemes- mes sakramejam savus cemodanus un pametam Lv uz gadu!

Bet lai vai ka es cienu so valsti, kur esmu! Runaju vinju valoda, neapvainoju nevienu un savus politiskos, religiskos un parejos uzskatus paturu pie sevis! 18. Novembri aizdedzinu majas sveciti un dzivoju klusu. Kapec krievu tautibai svesha zeme ir jauzveddas tik skalji??? Ne jus runajat musu valoda, ne jus cienat Latviju!
02.05.2014 00:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Morgan!
Un aizludz par Putinu, lai vins vel vairak ietekme Latvijas ekonomikas lejupslidi! Jaa! Par tadiem cilvekiem jaaizludz!!!!! Bravo!
02.05.2014 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
probleema taadus kaa tu pat tava suuda krievija un shizofreenikis puutins tur negrib redzeet.

grib redzēt. bet visvairāk te un tādās valstīs kā Latvija, lai nostiprinātu/palielinātu savu ietekmi.
Morgan, kura esi Tu? https://www.youtube.com/watch?v=j7z1EgN6yH8

Par sākotnējo tēmu - apmeklēšu. Šis pasākums ir iespēja, bet iespēja ir izvēle. Un mana izēle paliek mana izvēle, nevis Kubietes, Annas vai Kristas. Ir muļķīgi 10x reizes kādu mēģināt pārliecināt par savu viedokli. VIEDOKLI, nevis neapgāžamu taisnību. Neviens tur neiet iedzert aliņu vai jokot, mājas apmeklējums nav zaimošana, necieņas izrādīšana, manuprāt.

Neuzskatu, ka vēsturei jākļūst par sausu teorijas gabalu un pilsētai jākļūst mākslīgai, cenšoties atbrīvoties no visa negatīvā, traģiskā. Šādas ēkas kalpo kā baismīgs atgādinājums cilvēku varas ļaunumam. Bija viens trāpīgs citāts, nevaru atrast. Tieši praktiskā vēstures apgūšana manī ir nostiprinājusi kā personību un uzskatu, ka skolēniem atbilstošā vecumā pat šāda tipa ekskursijas ir noderīgas. Veido vēstures izpratni, empātiju, atbildību, piederību un kopības izjūtu utt. Mēs neesam funkcionējoši sausiņi, kam jādodas cauri nebeidzamiem ēkas namiem, veikaliem, burgernīcām uz skolu, kur vēsture ir tikai nodrukāta uz papīra un jāmācās tādēļ, jo skolotājs un valsts tā grib. Tad jau mums trimdas literatūru arī vajadzētu iznīcināt (vairosim sev apkārt pozitīvu kultūrtelpu) un saglabāt tikai pētījumus par to? Vēsture ir visapkārt un lielākoties viss atkarīgs no tā, kāda ir objekta funkcija šodien. Ja tāda kā Uzvaras piemineklim - padomju varas apliecinājums un valstij nelojālo iedzīvotāju vienošanas simbols - nešaubīgi saku - nojaukt, bet Stūra māja? Neredzu problēmas.

Negatīvā vēsture arī ir vēsture un tā nav jāiznīcina.
Vēstures nozīmei cilvēka personības izveidē ir pat teorija. Cilvēks bez vēstures nav nekas, viņam nav piederības, nav nekā. Tieši šo paņēmienu izmantoja PSRS, no cilvēkiem mēģinot izdzēst viņu vēsturi. Demokrātiska valsts nekad nav bijusi, nacionālisms ir nacisms utt. Apzināta shēma, kura pārvērta cilvēku par marioneti, kas spēja nodot čekai pat savus vecākus.
02.05.2014 00:34 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Es dzivoju arpus LV, jo manam viram bija lielisks darba piedavajums un man iespeja studet arzemes- mes sakramejam savus cemodanus un pametam Lv uz gadu!

Bet lai vai ka es cienu so valsti, kur esmu! Runaju vinju valoda, neapvainoju nevienu un savus politiskos, religiskos un parejos uzskatus paturu pie sevis! 18. Novembri aizdedzinu majas sveciti un dzivoju klusu. Kapec krievu tautibai svesha zeme ir jauzveddas tik skalji??? Ne jus runajat musu valoda, ne jus cienat Latviju!




+++++
02.05.2014 00:35 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
tante čība

Es ne tikai apzinos, ka rīkojos tāpat kā otra puse, bet šajà reizè to daru apzināti. Just for fun. :)

Zii
wiglet

Kas jūs tādas esat, lai man būtu jums jāatskaitās kur esmu bijusi un kur dzīvoju? Tālāk par Zilupi jau esmu bijusi un zinu kā Krievijā dzīvo un galvenais kāpēc Krievijā un pārejas pasaules valstis Latviju ieskaitot dzīvo ta ka dzīvo. A jūs zināt? Kaut vai par Latviju zināt ? Latvijā IKP uz vienu iedzīvotāju ir tāds pats ka Krievija starp citu un pensionēšanās izdevīgāka :D Latvieši pamet Latviju kā žurkas slikstosu kuģi un vel mētā degunu gaisā. :D
02.05.2014 00:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Morgan! A zinaji, ka tas zurkas sogad ir pamatiigi atgriezushas? :)


Ehh jaa krievs paliek krievs - ne kauna, ne goda...
02.05.2014 00:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Latvijā IKP uz vienu iedzīvotāju ir tāds pats ka Krievija starp citu
Krievija ir milziga, Latvija ir maza. un tu salidzini.Latvijai liels +
02.05.2014 00:40 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Šodien, t.i nu jau vakar palasīju ka ir publiski apskatāma, noteikti aiziešu.
02.05.2014 00:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://lv.wikipedia.org/wiki/Krievija

Tās platība ir 17 075 400 km2, un tā ir teritoriāli lielākā valsts pasaulē. Krievijas Federācija ir gandrīz divas reizes lielāka par Kanādu, kas ir otra lielākā valsts pasaulē. Pēc iedzīvotāju skaita Krievijas Federācija ir devītā lielākā valsts pasaulē,


http://lv.wikipedia.org/wiki/Latvija

Latvija, oficiāli Latvijas Republika, ir valsts Ziemeļeiropā, Baltijas jūras austrumu krastā. Tā ir viena no trijām Baltijas valstīm un ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Ziemeļos Latvija robežojas ar Igauniju, austrumos ar Krieviju, dienvidaustrumos Baltkrieviju, bet dienvidos ar Lietuvu. Rietumos to apskalo Baltijas jūra, savukārt ziemeļos — Rīgas jūras līcis. Latvijas platība ir 64 589 km2, un tajā 2012. gada sākumā dzīvoja 2 217 053 iedzīvotāji.



UN IKP VIENĀDS....KAUNS, KAUNS ,KAUNS KRIEVU UBAGIEM
02.05.2014 00:43 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Tur jau tā lieta, ka mums problēmu ir pilna pakaļa. Varbūt meklējam sev citu zemes pleķīti, kur apmesties?
02.05.2014 00:43 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Zii
Pie ASV ekonomiskas lejupslīdes arī Krievija vainīga, pie visa vainīga ir Krievija. A ko tad Krievija biržā savu rubli pērk par USD, ko? Nē nu, drīz jau vairs nepirks. Plāno manīt konstitūciju un valūtu nacionalizēt, vot tad brēku taisīs ka Krievija negrib starptautiskos likumus ievērot. . :D
02.05.2014 00:47 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
ak dievs, Morgan ko tu te ņemies kā tāda losene :D
brauc uz savu krieviju un dzīvo laimīgi. kādas problēmas?
02.05.2014 00:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Morgan!

Tu pat uz nevienu manu jautajumu nevari atbildet konkreti! Nav verts! Tiesham!


Zini, iemacies paskatities uz lietam objektivi- mes visi milam musu valsti, dzimteni un izvelamies, kur dzivot, bet ludzu, cieni, kur atrodies!
02.05.2014 00:49 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ morgan

man sskkiet tev vajag paarinstaleet smadzenes , savaadaak veemiens naak lasot tavus urlas murgus.
02.05.2014 00:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits