Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rdžeja 94 Nokrāsa!

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Mana privātā atziņu kolekcija, kas savākta no dažādiem avotiem, šie pēc maniem ieskatiem ir labākie !
Uzreiz atvainojos ja arī kaut kur redzat kādas drukas kļūdas, kā jau teicu savākts no dažādiem avotiem !


1.-Īstam puisim jābūt mašīnai, naudai un kotedžai.
-Muļķe! īstam puisim jābūt smadzenēm, mīlestībai un vienīgajai meitenei.
2. Ideālas attiecības ir BRĪVĪBA, kas sastāv no mīlestības,
smiekliem, uzticības, baudas, privātās ikdienas, ķircināšanās un veselīga flirta
3. Viss ir tavā galvā. Un visu, kas ir tavā galvā - var mainīt.
4. Jo cītīgāk trenēsies, jo vairāk par sevi būsi pārliecināts.
5. Tā soli pa solim, liekot kopā domu pie domas, darbu pie darba, vārdu pie vārda mēs veidojam savu likteni.
6. Gods ir milet sievieti ,dzivot un audzinat gimeni.
7. Tici....un Tevi piekāsīs
8.Es arī domāju ka tu esi lūzeris. īsti veči domā par izglītību un tad dabū labu darbu, un sievietes tādi var izvēlēties kādas grib. Bet lūzeri sēž seksa forumā un masturbē bez jēgas. Kurai tad tāds vajadzīgs?
9.Ka krutāks skaitās tas čalis, kurš nevis 13 gados piedzērās un par to lielījās visu atlikušo dzīvi, bet gan tas, kurš ieguva normālu izglītību un tagad strādā labu darbu.
10.No tiem centimetriem paēdis nebūsi. Tāpēc vecim svarīgāki ir citi orgāni.
11.Ka laba izglītība ir pamats garīgi bagātakai un labākai dzīvei
12. Ja līdz 30 gadiem dabūsi maģistru, stabilu darbu un nenodzersies, no sievietēm nevarēsi atkauties.
13. Sievietes meklē vīriešus ar stipriem raksturiem
14. No pagātnes vajadzētu gūt pieredzi, nevis dzīvot atmiņā par pagātni
15. Be without fear in eyes of your enemies
16. "Imagination is more important than knowledge." A. Einstein
17. Ar pagātnes atmiņām dzīvo tie , kam nav nākotnes skatījuma un mīkstie memmes dēliņi .
18. Tu esi tas ko tu dari, nevis tas, ko tu saki!
19. Tu nesagaidīsi labāku rītdienu, ja vienmēr ilgosies pēc vakardienas
20. Riskē, ja vēlies kaut ko iegūt,jo kas neko nedara arī neko neigūst
21.Brālis māsai: - Kāpēc tu raudi?
- Skumīga dziesma.
- Pasaki tam savam dziedātājam - vēlreiz ieraudzīšu, galvu atraušu
22.cilvēku var drātēt tieši tik daudz, cik viņš pats to atļauj.
23.Vecums ir tikai gada skaitlis. Cits visu mūžu nodzīvodams gudrāks nekļūst.
24.Iekrītu Tavos apskāvienos un sajūtu siltumu, dzirdu sirdspukstus un aizmirstu par visu pārējo apkārt!
25.Nekad nevienu neklausi.Nekad ne uz vienu neceri.Nekad ne no viena neko negaidi.
Vienkārši paņem un izdari pats. Tā ir daudz vienkāršāk.......
26. Ej pa stipru laipu - nekritīsi.
Mīli tikai vienu - nezaudēsi!
27. Cilvēks ir spējīgs uz visu, tikai parasti viņam traucē slinkums, bailes un zems pašvērtējums.
28. Lai atrastu jaunu ceļu, ir jāpamet veco taciņu.
29. Ar vīrieti nav jābūt jautri vai skumīgi. Ar vīrieti ir jājūtas silti un galvenais droši.
30. Cilvēki saka, ka Tu esi mainījies, tajā brīdī, kad Tu pārstāj uzvesties tā kā viņi to vēlētos.
31. Tu gaidi no visiem pārāk daudz. Pienāk arī brīži, kad pašam jāsāk rīkoties, lai kaut ko mainītu.
32. Ja gribi kko mainīt, tad nesēdi mājās, ej ārā un beidzot sāc kko darīt.
33. Vienreiz riskējot, vari kļūt laimīgs uz visu mūžu..
34. Labākais, ko varam dot ienaidniekam,- ir piedošana; pretiniekam - pacietība; draugam - sirds; bērnam - labs piemērs; tēvam - gods; mātei - rīcība, ar kuru tā spētu lepoties
35. Vientuļš var būt vienīgi tas, kurš patstāvīgs.
36. Saņem sevi rokās un uztaisi mīļu smaidu, jo visiem tāpat pie kājas Tavas problēmas.
37. Dzīve ir tad, kad tu visu sačakarē, krīti, celies, noslauki asaras, mācies no kļūdām un dzīvo bez noteikumiem…
38. Divas lietas dzīvē ir jāver vaļā uzmanīgi - muti un naudas maku.
39. Paņem glāzi. Nomet un paskaties,kas ar to notiks. - Nu, viņa saplīsa. - Bet tagad palūdz piedošanu un skaties vai kļūs tā atkal vesela.
40. Es neesmu negatīva ,Es neesmu depresīva, Es neesmu noskumusi ,Es esmu reāliste.
41. BEIDZ SŪDZĒTIES! Vienkārši aizmirsti sāpes, pasmaidi un izliecies, ka Tev vienalga. Dzīvo traki, skaļi un galvenais - LAIMĪGI!
42. Es ticu vienam vīrietim šajā pasaulē, kurš uz jautājumu''Tu mani mīli?'' atbild, ''Protams, meitiņ!''
43. Es negribu tevi skumdināt, bet te ir dzīve, tā ir skarba un tajā nekad nebūs taisnības.
44. Vientulība kļūst stiprāka, ja tai pretojas, un vājāka - ja tai vienkārši nepievērš uzmanību.
45. Ja Tu dzīvo pagātnē, tad Tu nekad netiksi līdz nākotnei!
46. Pirms tu man zvani un prasi pēc palīdzības - iemācies man piezvanīt, lai uzzinātu kā man klājas..
47. Kāpēc kāds ir laimīgs, bet kāds nav..Tas ir tāpēc, ka daži ir drosmīgi, bet kāds nav..
48. Par daudz liels klusums ...ved uz aizmiršanos ...aizmirst visu un visus ...
49. Vīrieša spēku neizsaka tajā cik daudz sieviešu viņš pavedinājis, bet cik daudzām viņš varējis atteikt dēļ vienas..
50. Sieviete ir viriesa spogulis mauprat. Virietis rupejas par sievieti un dod to, ko spej dot
51. Klusēšana - tas ir zelts, bet noklusēt vajadzīgajā brīdī - gudri.
52. Nedzīvo atmiņās, tam tev būs vecumdienas. Labāk izdari kaut ko, lai būtu ko atcerēties.
53. Ja gribi kaut-ko sasniegt, tad uzmanies no katras savas rīcības, jo viena neliela kļūda var sabojāt visu!..
54. Kamēr tu šaubies un ievēro likumus...Laiks paiet...
55. Nekad nelielies ar to, kas jums vēl nav vai ko jūs plānojat darīt - jo var gadīties, ka jūs to nedabūsiet..
56. Bez humora dzīve ir garlaicīga. Bez mīlestības dzīve ir bezcerīga. Bez draugiem dzīve ir neiespējama...
57. Esiet aizņemti. Tās ir pašas lētākās zāles uz zemes - un vienas no efektīgākajām..
58. Briljants nokritis dubļos, vienalga paliks par briljantu, bet puteklis pacēlies debesīs, tā arī paliks par putekli..
59. Vientulība ir īpaši bīstama tad, kad pastāvīgi sāc pie tās pierast, nedaudz izbaudot to, un tad pienāk brīdis, ka pat negribas nevienu vairs laist savā dzīvē..
60. Vienkāršība - viena no cilvēka labākajām īpašībām..
61. Lai noteiktu cilvēka nākotni, pietiek paskatīties, uz ko viņš tērē savu naudu un laiku!
62. Vīrietis, kas aizmirsis savu ģimeni, nav īsts vīrietis..
63. Naudu zaudēji - neko nepazaudēji, laiku zaudēji - daudz zaudēji, veselību zaudēji - visu pazaudēji..
64. Nekad neatskaties atpakaļ, jo pamanīsi savādu nažu kolekciju savā mugurā..
65. Vislielaka laime taa var but tikai tad ja visi gimene tiek materiali nodrosinati, veseli un mil cits citu.
66. Bagātie visu laiku mācās. Nabagie tā jau visu zin..
67. Simts reizes palīdzēsi - aizmirsīs. Vienu reizi atteiksi - atcerēsies..
68. Pietiks sapņot par skaistu dzīvi. Ir īstais brīdis šo sapni padarīt reālu!
69. Reizēm ir jāiet uz priekšu, atstājot pagātnē cilvēkus, pat tos, kuru dēļ tu kādreiz biji gatavs uz visu..
70. Dari to, ko vēlies, tevi tāpat apspriedīs līdz mūža galam
71. Atskatoties atpakaļ, tu roc sev bedri..
72. Gribi būt laimīgs cilvēks - neiegrimsti atmiņās..
73. dzīve paliek vienkāršāka , kad neskaties atpakaļ .
74. dzīve ir pārāk īsa, lai liegtu sev daudz....
75. Visbīstamākais cilvēks ir tas , kurš klausās , domā un klusē .
76. Uzvar un izdzīvo tie,kas neļauj citiem sevi apēst
77. Nav nekā pievilcīgāka par vīrieti, kurš zin, kas viņš ir un kurp viņš tiecas...
78. Attiecības ir kā - kuģis. Ja neiztur vismazāko vētru, nav jēgas peldēt atklātā jūrā.
79. Jo mierīgāks cilvēks, jo vairāk viņā slēpjas spēks..
80. Dzīvojiet tā, lai vecāki lepotos, draugi apbrīnotu, bijušie nevarētu aizmirst, nākotne nevarētu pārmest, bet īstie būtu laimīgi...
81. Ar gadiem saproti, ka nevienam neko nedrīkst stāstīt un neko ne no viena nedrīkst gaidīt.
82. Gudrs nav tas, kurš pierādījis kaut ko, bet gan tas, kurš, zinot patiesību, nesāk strīdēties..
83. Tas, kurš vēlas gūt panākumus, ir jāizvairās no sešiem netikumiem: miegainības, slinkuma, bailēm, dusmām, vieglprātības un neizlēmības..
84. Atceries, tu esi vajadzīgs tam, kurš pirmais uzraksta vai pazvana. Pārējiem uzspļaut uz tevi..
85. Jo vecāks un gudrāks cilvēks, jo mazāk viņam gribas noskaidrot attiecības. Gribas vienkārši piecelties, novēlēt visiem veiksmi un aiziet
86. Vīrietis neiegūst to, ko viņš ir pelnījis, bet to, ko viņš ir sasniedzis..
87. Neesi skopulis - iedod cilvēkam otru iespēju. Bet neesi idiots - nekad nedod trešo iespēju!
88. Melojot - tu zaudē uzticību.. Sakot taisnību - tu zaudē cilvēkus...
89. Izvēlies ne jau to, kura parādījās, kad tu kļuvi spēcīgs un veiksmīgs, bet gan to, kura bija ar tevi, kamēr tu nebiji nekas...
90. Apgūstiet visu pašmācības ceļā, negaidiet, kamēr jūs kāds iemācīs dzīvot...
91. Aizej kamēr esi līderis, un paliec kā leģenda...
92. Liela upe klusi tek, gudrs cilvēks nepaceļ balsi...
93. Kad man būs dēls, es viņam došu visu, kā man nebija..
94. "Mīlestība ir tad, kad kāds tev prasa cepumu un tev nemaz nav žēl to iedot."

Bet šis man patīk visvairāk, ja nemaldos ņemts no apollo vai tvnet raksta komentāru sadaļas:
"Es piemēram nedzeru nepīpēju, vienmēr esmu centies būt godīgs,
bet rezultātā ne es esmu pabeidzis augstkolu, esmu bez patstāvīga darba,
dzīvoju ar mammu, un man ir depresija."
01.05.2014 12:53 |
 
Reitings 89
Reģ: 08.04.2014
Daži te patiešām ir labi :)
01.05.2014 14:18 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
18., 23. un 58. viennozīmīgi ir mani favorīti! :)
01.05.2014 14:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!