Rdžeis
Vispār man kā džekam ir diezgan interesanti palasīt, ko te domā par nevainīgiem čaļiem it īpaši ja arī pats vēl ietilpstu šajā pat grupā
Jāatzīst ka pagaidām nekas diezko glaimojoš nav...
sniegpulksteniite
drīzāk būtu jābēdājas ,ja puisim ap 20 gadiem jau ir liela pieredze un pēc katra tusiņa guļ ar citu
Par to, ka viņam ir piekrišana no meiteņu puses un viņš spēj to likt lietā?
Obligāti jānoķengā cilvēks, ja viņa jūtas nedroši? Varbūt pati apdomā, ka tam var būt vairāki iemesli, piemēram, tieši pretējs Tevis iedomātajam, proti: iespējams, ka pašai meitenei tās pieredzes ir pamazāk (gan seksā, gan attiecībās), tāpēc uztraucas?
Pārak liels sexuālo partneru skaits neglaimo ne sievietēm, ne puišiem
Un te jautājums par to, kas ir liels skaits. Vienam daudz šķitīs 5, citam 15.
Neons
Un te jautājums par to, kas ir liels skaits. Vienam daudz šķitīs 5, citam 15.
Esmu pāriecināta, ka saprāta robežās visiem ir +/- skaidrs, kas ir liels skaits (atšķirība var būt 2-3 vienībās). Citi vienkārši nespēj būt patiesi paši pret sevi...
Un te jautājums par to, kas ir liels skaits. Vienam daudz šķitīs 5, citam 15.
Nu ko, vēl viens pierādījums, ka vīriešiem ar atzīšanos nevainībā nevajadzētu uzbāzties savām draudzenēm. Būs tikai liekas problēmas.
Artija
Nu ko, vēl viens pierādījums, ka vīriešiem ar atzīšanos nevainībā nevajadzētu uzbāzties savām draudzenēm. Būs tikai liekas problēmas.
Lielākākoties tie ilgstoši nevainīgie nemaz ar tādām degunu raucējām pret nevainību attiecības neveido, tādēļ nav pamata lielam uztraukumam, ko nu padomās Pārsvarā jau viņi saiet ar jaukajām, ieturētajām meitenēm, kam ir līdzīgi šajā jomā.
Man patīk ja čalis ir tas ka uzņemas visu iniciatīvu gultā, tomēr ar puisi kuram vispār nav pieredzes būs daudz sarežģītāk.
Tādas lietas labāk neteikt. Būs mazak problēmu. Katrā ziņā nezinu ko ar to pateikšanu var iegūt.Var iegūt savstarpēju uzticēšanos, lielāku sapratni, kā arī to, ka meitene negaidīs, ka nevainīgs puisis visu zinās, un tiešām uzņemsies vairāk iniciatīvas viņu pirmajā reizē.
Lielākākoties tie ilgstoši nevainīgie nemaz ar tādām degunu raucējām pret nevainību attiecības neveido, tādēļ nav pamata lielam uztraukumam, ko nu padomās Pārsvarā jau viņi saiet ar jaukajām, ieturētajām meitenēm, kam ir līdzīgi šajā jomā.++ Piekrītu. Ja cilvēkam līdz tam 21 gada vecumam vēl nav bijis sekss, tad - acīmredzot, viņam ir svarīgi, ar ko to dara. Un tādā gadījumā tas varētu pat būt viens no atlases kritērijiem - jo droši vien tāpat būtu maz kopīga ar tādām meitenēm, kas puiša nevainību uzskatītu par grūti kompensējamu trūkumu, pie tam tik milzīgu, ka tas svarīgāks par visu pārējo (personību, attieksmi, dzīves uztveri utt).