Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

administratīvais arests

 
10 gadi
Reitings 3
Reģ: 22.02.2012
Sveikas !
Lieta tāda , ka puisim par braukšanu dzērumā tika piespriestas 10 diennaktis apcietinājumā .
Protams , nekādā veidā neattaisnoju viņa rīcību , bet nu katrs dzīvē kļūdas un no kļūdām mācas !
Man ir sakrājušies pāris jautājumi , uz kuriem vēlētos rast atbildes , un varbūt kādai ir pieredze saistībā ar tādu gadījumu :

1 . Vai nav iespējams soda izciešanu atlikt līdz atvaļinājuma laikam , kas gan ir pēc 3 mēnešiem
2 . Un ja nokavē tiesas spriedumā atlikto mēnesi soda izciešanai , vai viņi var ierasties darba vietā , un aizvest uz izolatoru ?
3 . Un vai ir iespēja piegādāt paciņu uz izciešanas vietu ar maināmām drēbēm, lasāmvielu un higiēnas precēm ?

Lūdzu , bez nosodījuma :)
30.04.2014 02:28 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Pirms gadiem paziņa arī sēdēja 10 diennaktis Jūrmalā. Toreiz viņš arī sēdēja atvaļinājuma laikā, bet nezinu, vai sakrita tā, vai sarunāja. Man leikas, ka es kaut kur lasīju, ka var atlikt, bet domāju, ka jāzvana un jāinteresējas.
Toreiz tas čalis teica, ka Jūrmalā bija pabriesmīgi - neļāva mammai neko nest uz iecirkni, turklāt ielika vienā kamerā ar kaut kādu kārtīgu noziedznieku, kurš stāštīja savus varoņdarbus un ā kas, tā teica, ka nomušīs :-o Es pat nezinu, vai tā drīkst, bet nu, kad puisis izteica pretenzijas, tad viens no mentiem teica - tev kaut kas nepatīk? Ļoti labi, pie dušas netiksi. Nu tā arī nemazgājies, neskuvies nosēdēja 10 diennaktis.
Bet tas bija... 2008.gads.
30.04.2014 07:02 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Man ar viens paziņa pirms pāris gadiem saņēma šādu sodu.
Viņš gan ignorēja aicinājumus ierasties, tāpēc pēc kāda mēneša viņu uz ielas vienkārši paņēma ciet - tas policists, kurš to izdarīja, viņu zināja, bet es esmu dzirdējusi, ka var ierasties arī darba vietā.
Un patēvam darba kolēģis atsēdēja atvaļinājuma laikā, bet viņš speciāli priekš tā ņēma atvaļinājumu.
30.04.2014 07:35 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
ielika vienā kamerā ar kaut kādu kārtīgu noziedznieku

Cilvēku, kurš izcieš administratīvo arestu neliek kopā ar tiem, kas sēž par noziedzīgiem nodarījumiem (krimināli sodāmiem pārkāpumiem).
30.04.2014 09:25 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Bet par atlikšanu- jā, var atlikt. Likums to atļauj. Bet par to ir jārunā, jāvienojas ar procesa virzītāju! Ja ignorēs un vnk neies labprātīgi tad, kad ir noteikts, tad gan būs tā, ka ieradīsies mājās, darbā vai citur un aizvedīs uz piespiedu soda izciešanu.
30.04.2014 09:28 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Un vai ir iespēja piegādāt paciņu uz izciešanas vietu ar maināmām drēbēm, lasāmvielu un higiēnas precēm ?
Kas traucē jau to visu uzreiz paņemt līdzi, ja vien cilvēks neizvairās no atbildības un netiek saņemts ciet darba vietā vai uz ielas. Tā nav tā vieta, kur ik dienas gaidīt un saņemt ciemiņus ar drēbēm, pārtiku (to tur nodrosina) un ziepēm.
30.04.2014 09:32 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Lai viņš noteikti aiziet uz policijas iecirkni pie iecirkņa inspektora pēc dzīvesvietas un sarunā laiku, kad ie atsēdēt. Arestu var izciest 2 gadu laikā, tad iestājas noilgums. Labāk lai paņem spriedumu, kas ir stājies spēkā un iet un runā.

Ja izvairās, tad var ierasties mājās, darbā, vienalga kur.

Par paciņu - tur ir saraksts, ko viņš drīkst ņemt līdzi. Ar apciemošanu - tas nav paredzēts.
30.04.2014 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits