Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ikdienas matu rutīna

 
Reitings 65
Reģ: 13.09.2013
Kāda ir jūsu ikdienas matu rutīna?
Ļaujat dabīgi izžūt, fēnojat, taisnojat, lietojat/nelietojat kādus produktus, atstājat vaļā, savācat kopā? Mazgājat no rīta vai vakarā, cik bieži? Cik laika aizņem?
29.04.2014 22:54 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.09.2013
:)
29.04.2014 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Mazgāju vakarā, jo esmu pūce, un man no rītiem gandrīz nekad nav laika paēst, kur nu vēl matus izmazgāt. :D
Vakarā eju gulēt ar slapjiem, fēnu neizmantoju, jo tā ar citām karstajām ierīcēm jau tā mati tiek bojāti. No rīta taisnoju vai veidoju ar lokšķērēm. Sliktākās dienās vienkārši sataisu copi. :D
29.04.2014 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Mazgāju vakarā, jo no rīta patīk ilgāk pagulēt. Cik vien bieži varu, ļauju izžūt pašiem, bez fēna palīdzības. Netaisnoju un nekā īpaši ikdienā neveidoju, dažreiz ielieku mitros matos putas, bet lielas jēgasīsti nav. Mazgāju katru otro dienu, jo man smalki mati, kas ātri taukojas.
29.04.2014 22:57 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Matus mazgāju katru rītu, jo tie ļoti ātri taukojas. Obligāti tos arī izfēnoju un ieveidoju, jo, ja izžūs dabiskā ceļā, uz galvas būs kaut kāds vājprāts. Apskaužu meitenes, kuras var matus žāvēt dabiskā ceļā, neveidojot un gala rezultātā tie ir taisni, gludi. Mati vienmēr ir izlaisti.
29.04.2014 22:59 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.09.2013
Es mazgāju vakarā, un ļauju dabīgi izžūt. Ja nepaspēj līdz gulētiešanai izžūt, izlaižu cauri ar fēnu. Taisnot nav jēgas, jo dabīgi taisni mati. Parasti atstāju vaļā.
29.04.2014 23:16 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Mazgāju katru rītu, ļauju dabīgi izžūt (ar retiem, retiem izņēmumiem), vienmēr staigāju izlaistiem matiem, ir dabīgi taisni. Mazgāju ar speciālizētiem šampūniem. Viss.
29.04.2014 23:21 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
mazgāju apm. ik pēc 2-3 dienām, konkrēta laika nav, mazgāju, kad paliek netīri. vienmēr šampūnu uzputoju 2x. tad laižu pa riņķi savu matu kopšanas ''programmu'' - vienā mazgāšanas reizē lietoju kondicionieri, nākamreiz paturu pāris min. masku, trešo reizi atkal kondicionieris, ceturto pirms matu mazgāšanas ieziežu matus un galvas ādu ar uzsildītu matu eļļu maisījumu, paturu pusstundu, tad mazgāju. nepierakstu savas darbības, tāpēc dažreiz sajaucu vai pamainu kārtību atkarībā no tā, kā mati jūtas :D tad katru reizi pēc mazgāšanas un arī katru dienu ķemmējot sausos matos lieku matu eļļu ar silikoniem, kas nogludina matus un aizsargā tos. fēnoju atkarībā no garastāvokļa, ar fēnu sanāk taisnāki mati, dabīgi nedaudz viļņaini un kuplāki. braucot uz darbu, savācu matus.
29.04.2014 23:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pārsvarā mazgāju no rītiem. Ja tās ir ikdienas gaitas, tad taudz gar matiem neņemos. Ļauju izžūt dabiski vai vienkārši izfēnoju un tad ieiežu kādu eļļu galos. Mati ir tādi bišķīt izspūruši un kā pagadās, bet man netraucē - nēsāju izlaistus vai astē sasienu. Retu reizi sapinu kādu bizi vai samiestaroju copi.

Ja paredzēts kāds pasākums - tad attiecīgi varu izmantot gan taisnotāju, gan apaļo ķemmi un ar fēnu ieveidoju vai lokšķēres + matu laku vai putas.
29.04.2014 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Lielākoties ļauju dabīgi izžūt, bet izfēnoju gadījumos, kad matus gribu ieveidot vai taisos iet gulēt. Ik dienā matus netaisnoju (vismaz mēģinu), pārsvarā taisnoju tikai tad, kad kaut kur dodos. Parasti matos ielieku matu eļļiņu, bet ja matus taisos ieveidot, tad līdzekli, kas aizsargā pret karstumu un nogludina matus.
Pārsvarā mazgāju matus vakaros, vismaz 3x nedēļā.
29.04.2014 23:45 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.08.2013
Katru otro dienu mazgāju, vakarā izmazgāju, ļauju kārtīgi izžūt un no rīta taisnoju. :(
29.04.2014 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Mazgaaju apmeeram katru otro dienu no riitiem. Dazhreiz, kad nekur nav jaaiet - retaak. Nezhaaveeju, slapjus nekemmeeju, iepuushu vienu no puushamajiem liidzekliem, vai arii iesmeereeju matu ziidu. Taisnoju, lokoju tikai uz balliiteem un tad arii ne vienmeer. Matu laku puushu tikai tad, ja es vinus salokoju, bet tas notiek labi ja reizi 3 meeneshos. Pirmajaa dienaa staigaaju ar izlaistiem, varbuut veel stiipinu ielieku matos. Otrajaa dienaa, kad ir veel svaigi, bet vairs nestaav tik labi, tad iepinu saanaa kaadu franchu pusbizi, to uudenskrituma bizi vai kaut ko taadu - neesaaju ar taam bizeem astee vai izlaistus. Shitaa man iet jau kaadu gadu, neko nemainu
30.04.2014 00:58 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Tā kā man darba grafiks ir mainīgs, matus mazgāju tad, kad ir enerģijas. Tas var būt gan vakarā, gan no rīta, gan pa dienu, protams visideālākais laiks ir pirms ikdienas gaitām, jo tad mati svaigi, tīri, plīvojoši utt. Parasti izmazgāju ar šampūnu un balzāmu, kad ir matu maska, tad lieku to. Pēc tam izsusinu dvielī un sapūšu matiņus ar līdzekli, kas paredzēts pirms fēnošanas, lai mazinātu bojājumu. Tā kā mati ir sausi, tad obligāti lieku serumus un eļļiņas matu galos. Kārtīģi izķemmeju un tas arī viss.Laiks aptuveni 40min. Lielākoties matus atstāju vaļā, pēdējos gados esmu palikusi neveikla un nekā skaisti sataisīt matus vairs nemāku. Palikuši sausi un piņķerīgi, vispār ļoti gaidu friziera apmeklējumu, kaut kas jāsadomā lietas labā.
30.04.2014 01:47 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.04.2014
Mazgāju vakarā, katru otro dienu. Nefēnoju vispār, jo ļoti ātri izžūst. Taisnoju reti, dažreiz pinu uz nakti bizi, lai lokaini ;) Pēc mazgāšanas lietoju Garnier Fructis Miraculous oil, neteikšu, ka viņa kaut ko baigi dod, vairs nepirktu ;)
30.04.2014 09:09 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Ikdienā galvenais ir izķemmēt. :D Pārsvarā staigāju ar izlaistiem matiem, bet reizēm arī saņemu astē, pa retam uztaisu kādu copi... Mājās bieži vien saņemu astē vai čupčikā, un uzlieku stīpiņu, lai netraucē. Mazgāju tad, kad ir netīri, parasti tas ir katru 2. vai 3. dienu, ar šampūnu, pēc tam kondicionieri vai balzamu, reizēm ar 2in1 šampūnu, ja jāsteidzas. Lielākoties žāvēju ar fēnu, un reizēm arī pēc žāvēšanas iztaisnoju, pirms tam gan lietoju spreju aizsardzībai pret karstumu (šobrīd iemīļots ir L'Oreal Studio Line Hot&Smooth). Bet, ja pēc mazgāšanas palieku mājās, ļauju izžūt pašiem. :) No rīta, vakarā... Nav noteikts, bet pārsvarā sanāk vakarā.
30.04.2014 09:12 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
agrāk arī gāju gulēt ar slapjiem vai līdz galam neizžuvušiem, bet friziere pateica, ka no tā šķeļas mati un tad labāk ir izfēnot, protams ne ar viskarstāko gaisu, jo tas tomēr nenodara tik lielu sliktumu, kā gulēšana ar slapjiem...
30.04.2014 09:32 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Pēdējā laikā esmu sākusi mazgāt matus no rītiem un ieveidot ar fēnu, jo savādāk nekā. Atkarību no taisnotāja esmu nometusi malā. Vēl dažreiz patīk ieveidot vieglas lokas ar lokšķērēm. Matus pārsvarā turu izlaistus.
30.04.2014 09:47 |
 
Reitings 775
Reģ: 09.10.2010
Mazgāju vakarā, mazliet pažāvēju poniju un tad ļauju izžūt dabīgi. Neko nelieku matos pēc mazgāšanas, mazgāju katru otro dienu, paiet kādas 15 min. kamēr izmazgāju matus.
30.04.2014 09:54 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Mazgāju,žāvēju un taisnoju katru dienu, pārsvarā no rīta. Bet ja nākošais ir agrais rīts, izmazgāju un izžāvēju jau vakarā, taisnoju gan no rīta. Ja jūtu, ka mati ir tīri, un slinkums atkal h ņemties ar viņiem, nākošajā dienā savācu astē, bet tas ir ļooti reti. Kad mans slinkums ir sasniedzis maksimālo limitu, izmazgāju un ieveidoju ar putām. Pret karstumu lietoju -
Šo nopirku pagājušā gada Expo beauty, un kalpo vēl līdz šim laikam.
Un lai mati tik ļoti nepūkotos arī pēc taisnošanas, lietoju šo eļļiņu-
30.04.2014 09:56 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Matus mazgāju tikai vakarā, jo no rīta neesmu spējīga ātrāk izrāpties no gultas.
Izmazgāju, ielieku matu masku. Tad sapūšu matus ar Gliss Kur zīda proteīna spreju, tad žāvēju ar fēnu-fēnoju kā taisnojot. Ja ir baigi kuplie vēl, tad pietaisnoju augšas matus ar taisnotāju.
Tad saziežu matu galus ar Garnier oranžo serumu.
30.04.2014 10:06 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Matus mazgāju katru rītu bez izņēmumiem, žāvēju ar fēnu un bieži arī taisnoju. Matu kopšanas līdzekļus pērku no savas frizieres (šampūnu, kondicionieri, masku) , tāpēc tie nosaukumi neturas galvā, citus līdzekļus praktiski nelietoju. Mati nav krāsoti, tāpēc ir biezi, spīdīgi, aug griezdamies, ar šo lietu man ir paveicies :)
30.04.2014 10:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits