Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Velviens iemesls....

 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
lai sievieti nelaist ārā no virtuves

http://www.youtube.com/watch?v=wKFZOIv5sS0#t=45
27.04.2014 11:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Hahah Tāda tipa "mākslinieki" ir nožēlojami!! :D Reāli viņiem nekāda talanta nav tāpēc cenšas izcelties ar ko tik stūlbu!! Tas ir tik pat labi kā sieviete kas dzer krāsu un tad vemj viņu laukā uz audekla vai vīrietis kas glezno ar savu pincīti :D

Maz ticams ar ka tāds cilvēķs vispār ko normālu virtuvē var pagatavot :D Pieņemot ka ar olām virtuvē apietas tā pat kā šai video :D
27.04.2014 11:26 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vispār internetā ir daudz "šausminošas" lietas atrodamas. Pēc būtības šis progress kā nu tas tiek saukts, tikai paver ceļu slimām slpekavu fantāzijām, diemžēl, bet reāls fakts. Cilvēki pat neapzinās, cik ar savām darbībām publiski tieši atver ceļu ļaunuma bezrobežai. Un it kā nevainīga sākotnējā ideja par drosmi pārvēršas neatgriezeniskā katastrofā.
27.04.2014 11:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man patika komentārs-feminisms :D unes tam piekrītu. Daba ir radijusi sieveiti un virieti, nevis pati varu visu, ari naglu sienā iedzīt! Tad nu tādas duras arī rodas.
27.04.2014 11:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nu... par gleznošanu to nekādi nesauktu, arī nekāda cita veida mākslai nepieskaitītu.
Bet pārlieku nosodīt arī nenosodu - ja jau cilvēks nevar normālākā veidā naudu nopelnīt, tad gan jau atradīsies kāds perverts, kas to krāsu pleķi nopirks tāpēc vien, ka krāsas kādubrīd atradās tās sievietes vagīnā. Vienīgais - nepatīkami, ka tādas lietas mēģina iztēlot par ko ļoti progresīvu un māksliniecisku. Tas gan ir nevietā. Manuprāt, tas drīzāk pielīdzināms pavalkātas apakšveļas pārdošanai, nevis mākslai.
27.04.2014 12:13 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Manuprāt, tas drīzāk pielīdzināms pavalkātas apakšveļas pārdošanai


Vai tad tu humpalās sev stringus un lifčikus nepērc? :D
27.04.2014 12:19 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Štanks, kas attiecas uz apakšbiksēm - pret tādām ietām man ir aizspriedumi, vienmēr izbrīna sludinājumi, kur pārdod "mazlietotas" apenes.
Krūšturus gan kādreiz esmu nopirkusi, tas gan. Bet nu tas ir savādāk. Arī normālos veikalos krūšturus pirms pirkšanas ir paredzēts piemērīt, apakšbikses gan nē.

Bet vispār šeit ar "pavalkātu apakšveļu" biju domājusi - pavalkātas un nemazgātas sieviešu apenes, ko vīrieši pērk un tad tīksminās par "aromātu". Laikam Japānā tām lietām ir speciāli automāti, kā pie mums var nopirkt snickers šokolādītes vai karstu kakao, tā viņiem pavalkātas apakšbikses individuālos iepakojumos. (Es tikai nezinu, kā viņi novērš bojāšanos).

P.S. - neņem ļaunā, ka tik nopietni atbildu uz Tavām nenopietnībām. ;)
28.04.2014 08:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits