Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šujmašīna

 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas! :)

No manis jautājums/lūgums tām, kas ir zinošas par šūšanu un šujmašīnām.

Vēlamies mammai iegādāties jaunu šujmašīnu, bet nav nojausmas kādā virzienā skatīties..
Būtu ļoti pateicīga, ja padalītos ar savu pieredzi - kādā virzienā lūkoties, varbūt kādi konkrēti modeļi/firmas?!

Mammai šūšana ir hobijs un haltūriņas, bet esošā šujmašīna ir novecojusi..
Nepieciešama laba šujmašīna. Par kādām īpašām vēlmēm nezinu ko teikt.. lai ir dažādas šūšanas variācijas, lai var šūt gan plānākus, gan biezākus audumus.. Neko ūber extra, bet tomēr gana profesionālu šujmašīnu. Tajā pašā laikā, lai ātri var apgūt un nav mēnesi jāsēž ar rokasgrāmatu blakus...
Cena ~200/250 €

Cerams, ka varēsiet ko ieteikt.

Jau iepriekš paldies!
25.04.2014 15:08 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.12.2013
Mana mamma ir šuvēja, agrāk strādāja Šeilas (ja tas kko izsaka). Tad nopirka pati savu šujmašīnu, ne no dārgā gala. Firma Brother. Jau vairākus gadus kalpo, šuj apģērbus un citas lietas sev. Mēteli gan pāršūt nevarēja, jo par biezu, bet cik no viņas teiktā noprotu tā Brother esot laba firma, nu tādām ne šausmīgi krutām, vienkāršām šujmašīnām.
25.04.2014 15:23 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Bernina
25.04.2014 15:24 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Mamma pirms vairākiem gadiem no kaut kāda kataloga pasūtīja Brother firmas šujmašīnu. Kalpo jau daudzus gadus, tiek šūts kaut kas regulāri. Ir 13 raksti vai dūrieni, īsti nezinu, kā to sauc, jo šūt es nemāku nemaz. Vienu reizi mētelim vajadzēja stiprāk iešūt pogu, rezultātā tikai pirkstus sadurstīju.
25.04.2014 15:33 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Man ir Brother firmas šujmašīna BN27. Manām iesācēja prasībām pilnībā atbilstoša. Par tiem biezākiem un plānākiem audumiem tur ir jāskatās. Nu džinsu šūt nevarēs, lai gan man skaidroja, ka hobiju šujmašīnas vispār nav domātas tik blīvu audumu šūšanai, tā ir tikai mehānisma laušana. Mēteļaudumu domāju, ka mierīgi var šūt.

Šujmašīna ļoti viegli saprotama. 27 dūrieni, no kuriem pagaidām reāli izmantoju divus (taisno vīli un overloka aizstājēju, bet domāju, ka Tavai mammai, ja viņa šuj, overloks ir, tā vispār nav problēma).

Mums kursos tika izmantotas Janome šujmašīnas un arī pasniedzēja dikti ieteica tieši šīs firmas šujmašīnas pirkt. Man, savukārt, gan māsa, gan radiniece, kas ir šuvēja, abas izmanto tieši Brother firmas šujmašīnas. Māsai ir vispār vēl vecāks modelis un viņa šuj jau gadus 5 ar to šujmašīnu, vispār bez problēmām- tikai reizi gadā aizved uz tehnisko. Radiniecei, kas šuj, ir vairākas šujmašīnas un visas Brother- gan parastā mehāniskā, gan ar kompjuteri. Tā gan ir krietni dārgāka un jau ir next level.
25.04.2014 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Paldies meitenes par viedokļiem!
Jā, es tieši skatījos uz Brother šujmašīnām..

Moloko, tā BN27 nav tāda maza pēc izmēriem?
25.04.2014 15:52 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Sidze, papēti te: http://www.brother.lv/index.php?selected=13

Nav maza. Standarta lielumā :)
25.04.2014 15:56 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Man jau kādus 5 gadus ir šāda AEG 824.



Priekš manām prasībām ir oky, bet neko baigi arī nešuju. Nav arī bijis jānes uz remontu pa šo laiku.

Iespraukšos ar jautājumu:

Ja, šujot, diegi met cilpas - diegs nav iešujies vienmērīgi, bet no vienas puses cilpas lien ārā no auduma, pie vainas ir šujmašīna vai nepiemērots diegs?
25.04.2014 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits