Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt ar savu dzīvi?

 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
Vai kāds var ieteikt, kā lai sakārto savu dzīvi, ja pēkšņi viss i sabrucis?

Vēl nepilnu gadu atpakaļ viss bija kārtībā, darbs, kurš patīk, mācības doktorantūrā, draudzenes, vīrs pie sāniem, šķiet, ka viss ir kārtībā. Līdz viena brīdī sāka viss jukt. Draudzenes aizbrauca kur nu kurā, kura palika stāvoklī, kura atrada jaunus draugus un arī ar palikušajām draudzenēm attiecības kļuvušas vēsas un šķiet, ka vairs nav nekā kopīga. Darbā iet aizvien sliktāk un sliktāk, vienkārši šķiet, ka vairs nepatīk tas ko es daru, bet tajā pašā laikā liekas jocīgi, visu mūžu esmu gribējusi darīt tieši šo darbu - jurista, esmu mācījusies par juristu 7 gadus un šobrīd to turpinu darīt, bet vienkārši brīžiem velk pavisam uz ko citu. Arī vīram darbs un sarežģīts, kurš izskatās, ka drīz beigsies. Ar vīru nolēmām, a jāuzsāk kopīgs bizness - ļoti interesanta veida kafejnīca, kāda Rīgā vēl nav. Es savā darbā pārgāju strādāt uz pusslodzi, lai varētu vairāk veltīt laika biznesam. Nauda arī nedaudz bija, pārējo domājām paņemt kredītā. Bet te pēkšņi jūtu, ka brūk arī laulība. Vīram ir trīs bērni (puikas)- 5; 8; 16 gadus veci ar kuriem attiecības sarežģītas un vēl divas trakas bijušās sievas, kuras nekad ne ar ko nav apmierinātas. Un es 26 gadus jauna meitene visai šai jezgai pa vidu. Ar vīru jau gadu mēģinām tikt pie bērniņa un arī tas nesanāk, kaut gan nevienam no mums ārsts nekādu dižo diagnozi uzstādīt nevar. Un vienkārši kļūst pārāk grūti. Vienmēr jau var teikt, ka izšķirties ir vieglāk, bet es neesmu arī kaut kāds sado mazo, kurš spējīgs dzīvot laulībā, kurā visu laiku ir grūti. Precoties zināju, ka vīram ir trīs bērni un ka viņi katru otro nedēļas nogali un dažreiz pa darba dienām dzīvos pie mums, bet ko gan es 25 gados varēju iedomāties cik grūti tas būs. Šobrīd esam sākuši dzīvot atsevišķi, lai tiktu skaidrībā ar savām vēlmēm, bet lai cik ļoti es par to domātu, tomēr vairāk sliecos uz šķiršanos, jo šķiet, ka reizē ar visām grūtībām un problēmām pagaisusi arī mīlestība.

Visu mūžu esmu gribējusi dzīvot USA, kopā ar vīru pagājušajā gadā bijām tur aizceļojuši un tad šo vietu iemīlēju vēl vairāk. Šobrīd izvērtēju iespējas turp doties, bet tomēr bailīgi, kaut gan vienīgais, kas mani saista pie šīs valsts ir mamma, kura man ir dārgāka par visu pasaulē. Programma work&travel piedāvā braukt vasarā uz trīs mēnešiem dzīvot un strādāt. Varbūt, ka gadās, ka pēc tam iespējams tur arī palikt, vai vienkārši rodas kāds dzīves pavērsiens. bet tajā pašā laikā, tagad pamest visu un aizbraukt uz trīs mēnešiem. Un ko darīt, kad atbraukšu atpakaļ, atkal meklēt citu darbu un sākt no nulles, kaut gan tagad arī tāpat šķiet ka visa dzīve jāsāk no nulles.

Vai kādam vispār ir kādi ieteikumi šādā situācijā?
24.04.2014 14:28 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
esmu mācījusies par juristu 7 gadus
Nav tā kā pa ilgu...

Nauda arī nedaudz bija, pārējo domājām paņemt kredītā.

Visu mūžu esmu gribējusi dzīvot USA, kopā ar vīru pagājušajā gadā bijām tur aizceļojuši

Kārtējie biznesmeņi...naudas biznesam nav, bet ceļošanai atrodas.

Vispār noo teksta nevar saprast, ko tu gribi?
24.04.2014 14:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Skolai sacerējumu raksti?
24.04.2014 14:34 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Brauc, tev nav ko zaudēt. Izskatās, ka vīru jau esi pazaudējusi (vai arī viņš0 tevi un bērnu tev nav. Tad kas tevi attur?
Ja tev viss jāsāk no nulles, tad to l;abāk sākt tajā vietā, kura tev patīk.
24.04.2014 14:35 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
lol, šitais pupu pāris nāk pēc palīdzības, bet viņu uzreiz noliek! :D Ļaunas vistas te, ļaunas!
24.04.2014 14:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Karoče, auzas tev.
24.04.2014 14:36 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
AIJA: Ja mācās bakalauru, maģistru un doktorantūru, tad kopā vajadzīgi astoņi gadi, šobrīd esmu nomācījusies 7.
24.04.2014 14:38 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja mācās bakalauru, maģistru un doktorantūru, tad kopā vajadzīgi astoņi gadi, šobrīd esmu nomācījusies 7.
Tad tev bija jābūt gudrakai...
24.04.2014 14:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
Paldies avene par sapratni.

čupakabra - to ka auzas zinu pati, tāpēc gribu dzirdēt citu cilvēku viedokļus - riskēt un braukt vai sākt visu no jauna šeit utt.
24.04.2014 14:39 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu es izdariju taw pat - aizbraucu prom, pametu visu, kas man bija Latvija - labs (loti) darbs ar veel labaaku algu, dzivoklis, mashina, vecaki.... Aizbraucu, sapratu, kas es esmu, ko es gribu sava dzive, un visu saku realizet, protams aizbraukshana, nav aizmukshana no problemam, bet atveras tada pieredze, satiec tadus cilvekus, ka visa uztvere mainas! Mani dzive ielika tadas situacijas, ka likas - ta tak esmu es, es tak ta vienmer dariju, lika man paskatities uz sevi no malas. Un virs? Mans nakamais virs man atskreja pec menesha pakalj, sobrid kopa so gadu veltam - kopeja biznesa uzsakshanai, izglitibai, sava dzivoklja remontam.
24.04.2014 14:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Parvelc visam pāri treknu svītru ;]un sāc dzīvi no jauna.
24.04.2014 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Brauc uz 3 mēnešiem uz štatiem, pavisam cita dzīve pavērsies. :-) Un šis vienkārši ir ideāls brīdis, ja laulībā viss būtu o.k., tad uz USA nemaz netiktu. Tikai nešķiries vēl, lai vēstniecībā nepiesienās.
24.04.2014 14:44 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Nu re tagad sabraukuši ASV karavīri lec tik virsū uz sardeles varbūt iedos green card :D



Būs šopinga izbraucieni :D
24.04.2014 14:44 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Ervins


Labs! :D
24.04.2014 14:46 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
Brauc uz 3 mēnešiem uz štatiem, pavisam cita dzīve pavērsies. Un šis vienkārši ir ideāls brīdis, ja laulībā viss būtu o.k., tad uz USA nemaz netiktu. Tikai nešķiries vēl, lai vēstniecībā nepiesienās.


Jā 3 mēneši ir vismaz kaut kas, bet ceru, ka arī pēc trīs mēnešiem atpakaļ varētu nebraukt, tikai cik nu visiem esmu prasījusi, visi saka, ka dabūt vīzu USA ir tik pat kā nereāli, ja neesi datoriķis vai kādas citas eksaktas profesijas pārstāvis.
24.04.2014 14:47 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu,kur praats preceeties ar viirieti,kam 2 lauliibas jau shkjirtas un ir 3 beerni?!! Nebriinos,ka juusu lauliibai iiss muuzhs. Pec vinja pagaatnes jau var spriest,ka nav nopietns vecis. Priecaajies,ka nepaliki staavoklii. Tev veel tikai 26 gadi.
24.04.2014 14:49 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Lasi tak komentārus lec virsū kādai sardelei un green card būs tev :D

24.04.2014 14:52 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu,kur praats preceeties ar viirieti,kam 2 lauliibas jau shkjirtas un ir 3 beerni?!! Nebriinos,ka juusu lauliibai iiss muuzhs. Pec vinja pagaatnes jau var spriest,ka nav nopietns vecis. Priecaajies,ka nepaliki staavoklii. Tev veel tikai 26 gadi.



Nu pirmkārt ļoti iemīlējos, otrkārt ar vienu sievu viņam bija laulība vairāk kā 10 gadus, kurā piedzima divi vecākie bērni un pēdējā laulība bija 8 gadi (vīram 37 gadi) pirmā laulība izjuka tāpēc, ka izjuka, otā laulība nebija oficiāla un bija viena vienīga rutīna bez mīlestības, tikai nevarēja saņemties šķirtie, kamēr iepazināmies mēs.

Mīlestība dara trakas lietas, šobrīd man arī liekas kā 25 gados varēju ieprecēties 3 bērnos, bet tobrīd biju pilnīgi droša par savu lēmumu un likās, ka viss ir iespējams.
24.04.2014 14:53 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012


:D :D :D
24.04.2014 14:55 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Ar vīriešiem un viņu bērniem ir tā, kā raksti- sievas/draudzenes vienmēr būs kaut kur tuvumā, viņām vienmēr kaut ko vajadzēs. Un tas arī ir normāli, ja vīrietis ir vairākas ģimenes izveidojis, tad viņam arī vairākās ir jābūt par tēvu.
Man šķiet, ka nedaudz sabiezini krāsas ar to stāvokļa nopietnību. Gads nav tik ilgs laiks, zinu pārus, kas mēģina ilgāk un veiksmīgi beigās.
Laulība jau jūk nevis no apkārtējiem apstākļiem, bet no pašiem.
Man izskatās, ka Tev nav īsti skaidrs, ko gribi, tāpēc mētājies no vienas idejas pie otras- bērns, kafejnīca, laulība vai šķiršanās, ASV.
Nav svarīgi, ko pieņem par sev vēlamo, galvenais ir izdomāt, ko gribi un uz to arī iet. Ja laulība, tad piestrādāt pie tās, ja ASV, tad pie tā.
24.04.2014 14:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
Jā, par mētāšanos piekrītu Belluci, ārste man visu laiku stumj uz mākslīgo apaugļošanu. Bet es negribu. Ja jau mums nekādas vainas nav, tad iemesls jāmeklē psiholoģisks, iespējams, ka mums bērniņš tieši tāpēc nepieteicās, jo kāds tur augšā zināja, ka kopā nebūsim tik ilgi.
24.04.2014 15:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits