Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taam, kas straadaa beernudaarzaa

 
Reitings 21
Reģ: 07.04.2014
Labdien! Cik ilgi Juus anglju valodaa maacaat beerniem vienu dziesmu? Vai Juus maacaat uzreiz chetras dziesmas tajaas 30 minuutees un taa vairaakas nodarbiibas vai katraa nodarbiibaa maksimums njemat kaadas divas dziesminjas? Man uz krustmaates dzimsanas dienu jaaiemaaca radu beerniniem dziesmas anglu valodaa. Uznjeemos to, jo loti labi zinu anglju valodu, tikai pedagogisko zinaashanu man truukst. Buus vairaaki taadi kaa meegjinaajumi, kad sanaaksim kopaa pa 30 minuuteem, bet nav neviena pedagoga, kas vareetu dot padomu saistiibaa ar efektiivaakajaam maaciishanas metodeem. Beerniem lielaakajai daljai ir 4 gadinji. Paldies :)
23.04.2014 23:29 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Šaubos vai pat bērnam skolas vecumā varētu iemācīt 4 dziesmas 30 minūtēs. Kaut kur lasīju, ka mazam bērnam uzmanība kādai tāda veida nodarbībai ir tikai kādas 10 līdz 20 minūtes, bet varu arī kļūdīties.
23.04.2014 23:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kuras dziesmas konkrēti? Es izvēlētos tādas ar kustībām, tipa "wheels of the bus" vai ko tādu. Ar kustībām tam bērnam būs vieglāk atcerēties un saprast, ko viņš tur nabags dzied. Vecākiem - linku uz Youtube plus izdrukātus vārdus, lai reizēm mājās ar sīko atkārto.

Es ar visam četrām uzreiz nesāktu, pirmaja reizē - vienu, max divas, un tad katra nākamaja reizē pa vienai klāt (vienlaikus atkārtojot ieprieksējās).
23.04.2014 23:36 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Ja ir vairāki mēģinājumi, domāju, ka tik un tā nevajag visu kopā censties mācīt. Mazais noteikti apjuks.
23.04.2014 23:38 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
nu tas jau atkarīgs kāda noturība,kāda bērnam atmiņa, jo citiem dziesmas aiziet uzreiz,citiem tu vari visu dienu dziedāt pie auss. un jā, labāk dziesmas ņemt ar kustībām, tā būs vieglāk. cik ilgā laikā tev ir jāiemāca šīs dziesmas"?
23.04.2014 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits