Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlreiz par tām pašām bijušajām

 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2014
Tēma par puišu bijušajām meitenēm gan šajā forumā laikam malta simtunvienu reizi, bet vairs nevaru noturēt to visu sevī, gribas dzirdēt kādu viedokli no malas.
Situācija ir sekojoša, ar puisi esam kopā ne īpaši ilgu laiku, lēnām tuvojas pusgads kopā. Mūsu attiecības ir labas, nav strīdu un nesaskaņu, puisis rūpējas par mani, nezinu gan, cik nopietni tas ir tik īsu laiku esot kopā, bet ir bijis arī maģiskais "es tevi mīlu" brīdis. Ir tikai viens bet.
Viņš vēlarvien uztur kontaktu ar savu bijušo draudzeni, ar kuru izšķīrās pirms vairākiem gadiem. CIk zinu ir arī tikušies, iespējams, ka arī, kad jau bijām kopā, bet man personīgi neko nav teicis. Jāpiemetina, ka meitene vienmēr ir pirmā, kas raksta.
Man vieglāk paliktu, ja zinātu visus apstākļus, kas un kā notika, kādēļ izšķīrās, un ja spētu saprast, kādēļ ir jāuztur kontakts ar savu pagātni, jo man tas nešķiet dabiski. Bet ikreiz, kad cenšos par to uzsākt sarunu, viņš paliek īgns un nesaprot, kādēļ es viņam "pārmetot" (lai gan es tiešām par to runāju mierīgi, neko nepārmetot). Jāsaka, ka viņa reakcija mani satrauc vēl vairāk, jo ja jau nekas traks nav, tad taču par to var izrunāties.
Saprotu, ka nevaru viņam aizliegt uzturēt kontaktus, bet es gribu, lai viņš cenšas saprast arī mani, jo es jūtos tiešām sāpināta un jā, nedroša, dēļ šīm viņu "attiecībām". Varbūt kādai ir līdzīga pieredze, kā izrunāties ar puisi par šo? Varbūt kāda ir šīs bijušās statusā un var mani nomierināt, ka tas varbūt tiešām ir normāli?
23.04.2014 20:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Uzskatu, ka labāk mazāk zināt par pagātni. Un ne visi šķiras ar tādu naidu, ka pārstāj komunicēt.

Vai Tava puiša attieksme pret Tevi rada pamatotas bažas, ka bijuši sieviete varētu būt ''bīstama''?
23.04.2014 20:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu man ir viens puisis - labs draugs, kopā gan neesam bijuši ilgi, sapratu, ka nu tomēr nebūs .. tagad gan viņam arī nav draudzene, tomēr viņš man ir teicis, ka gribēs manu satikt/paturēt savā tuvumā vienmēr - vienkārši kā labu draugu. Es patiešām ticu, ka tam manam atteikumam ir ticis pāri, ir viņam bijušas arī šādas tādas draudzenītes, bet nu par mani tāpat neaizmirst :D Labi tas tā - ir arī pozitīva pieredze, ka puisis un meitene it kā (un tomēr tikai it kā) var būt vienkārši draugi!

Tomēr - ja es būtu apgrieztā situācijā (respektīvi līdzīgā kādā esi tu) es arī laikam to nesaprastu. Manuprāt, pagātne ir pagātne un tur tai arī jāpaliek. Nesaprotu to visu baigo draudzēšanos vēl pēc tam, labi, protams, izšķirties var visādi - arī pa draugam un kā vēl tik ne, bet nu tomēr! Man laikam paveicies, ka puisim nekas tāds pat ienācis prātā nav un kontaktus ar viņām neuztur pat svētku reizēs :D :)
23.04.2014 20:41 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2014
Nē, laikam jau tā loģiski domājot viņa attieksme pret mani lielākoties nerada nekādas bažas. Bet es laikam pēc dabas jau esmu ļoti aizdomīga, ir sanācis arī pietiekami aplauzties iepriekšējās attiecībās, varbūt tiešām tādēļ šo visu ņemu pārak ļoti pie sirds.
Par to šķiršanos bez naida... Cik zinu, tad nekāda mierīgā šķiršanās viņiem nebija, puisis pameta meiteni, nevis otrādi un viņa ilgi nespēja ar to samierināties. Laikam jau tas arī mani biedē visvairāk, ka viņa nav samierinājusies vēlaizvien.

Un jā, man tāpat kā Persephon vienmēr šķitis, ka pagātne ir pagātne. Savus bijušos draugus apsveicu dzimšanas dienās, bet neko vairāk. Neuzskatu, ka būtu vajadzība pļāpāt laiku pa laikam, mums taču katram ir sava dzīve un nav ne kopīgu bērnu, ne biznesa, ne kas tamlīdzīgs. Tādēļ arī man šādu kontaktēšanos ir grūti saprast un ar to samierināties.
23.04.2014 20:49 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu, piemēram, man ir tā - ja man ir draugs, mani bijušie neinteresē ne mazākajā mērā, tieši tādēļ no otra sagaidu to pašu :)
23.04.2014 20:53 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
ja par to nav spējīgs izrunāties un tev apskaidrot situāciju, tad viņš vēl kautko jūt pret to meiteni visticamāk.
neredzu citu iemeslu stresot ja tu ko pajautā.

man vispār liekas dīvaini, kad sievietes mūždien ir tādā neziņā un vienmēr nespēj izrunāties ar saviem vīriešiem.
kotad viņi dara? ignorē tevi, iziet no istabas, pagriež muguru, pasūta tevi dirst?
23.04.2014 20:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labi, ka man nav šādu problēmu :D

Es laikam būtu nikna, bet, paldies Dievam, mans vīrs arī pirms manis vairs nekomunicēja ar bijušo, tāpēc man nebija par to jālauza galva.
23.04.2014 21:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Aizmirsu papildināt.

Šajā situācijā mani visvairāk bažigu darītu fakts, ka viņam nepatīk, ja kaut ko pajautā par šo komunicēšanu.
23.04.2014 21:13 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
ar bijušajiem nedraudzējas.
23.04.2014 21:33 |
 
Reitings 40
Reģ: 18.04.2014
Man ar liekas divaini ta komunicesana ar bijusajam. Galu gala izteicu ultimatu un nu ir miers :) nu nav tas nekas labs...
23.04.2014 21:34 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Mans draugs kādu laiku komunicēja ar meiteni, ar ko bija pirms manis kopā. Nu man tas ļoti nepatika un to arī pateicu jau pašā sākumā. Tā kā mēs jau esam vairākus gadus pazīstami un arī pirms šīm attiecībām bijām kopā, nekautrējos visu pateikt un izjautāt. Zinu to, ka kopā viņš ar viņu negribētu būt un tā meitene ne tik, bet viņam pret to meiteni ir vēl kaut kādas simpātijas saglabājušās. Nepatīkami.
Šodien pilnīgi nejauši mums sanāca satikt vienu citu viņa ex, kas strādā veikalā, bet par viņu zinu 100%, ka neuztur kontaktu, tikai tik, cik sasveicinās satiekot uz ielas. Bet vienalga bija visiem trim tā awkward, kad viņai nācās mūs apkalpot :D
Pati kontaktus ar bijušajiem neuzturu. Ja satieku, tad sasveicinos, varbūt kādu vārdu pārmijam, bet tas arī viss. Par to, kuru mums kopīgi draugi, kādreiz apjautājos, bet tā tīri draudzīgas ziņkārības pēc, jo šķīrāmies pilnīgi bez kašķiem un pēc tam arī kopā forši patusējām. Bet speciāli kontaktu neuzturu ne ar vienu, jo zinu, ka draugs paliktu greizsirdīgs un man arī tas kontakts nav vajadzīgs, pagātne ir pagātne.
23.04.2014 21:41 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Man šajā jautājumā ir diez gan bēdīga pieredze. Neliedzu savam nu jau arī ex draudziņam komunikāciju ar savu bijušo, domāju, ka uztur vienkārši draudzīgas attiecības, tāpēc par whatsapp čatiem vai čatiem sociālajos portālos nelikos ne zinis. Viņa draugi viņa darīšanas. Viss man likās forši un skaisti, līdz brīdim, kamēr vienu nakti, telefona ekrānā uzleca ziņa, ka dāmai pietrūkstot seksa ar manu tajā laikā esošo draudziņu. Pie šādas situācijas, kamēr draudziņš blakus gulēja, atļāvos izlasīt visu viņu saraksti telefonā, lieki piebilst, ka sarakste nebija no patīkamājām, jo izrādās draudziņš arī dāmai bija pretī ilgāku laiku rakstījis, ka viņam pietrūkstot intīmo attiecību ar viņu, un ja viņi kaut kad satiktos, tad bez seksa noteikti neatvadītos, plus vēl visas pārējās detaļas un puskailu foto apmaiņa par ko sīkumos neiedziļināšos.
Beigās visam šim apakšā bija stāsts par to, kā dāma vēlējusies ģimeni, bērnus, suni un māju Jūrmalā, kamēr mans tā laika draudziņš to nav gribējis. Līdz ar to dāma šo pametusi un apprecējusies ar nākamo kandidātu, bet tā kā morāle un robežas viņai izskatās, ka nepastāvēja un labi zinādama, ka manam draudziņam joprojām ir kaut kāda veida nostaļģija pret viņu, turpināja viņu kacināt un spodrināt savu ego ar to, ka ir kāds, kam viņas vēl pietrūkst, bez jau mājās gaidošā vīra.
Brīžiem liekas, ka atļāvu savam draudziņam pārāk lielu brīvību un pārāk daudz uzticējos gribēdama būt vissuperīgākā neko nepārmetošā draudzene, bet nu re kā sanāca! Nu neko... Saka jau, ka no kļūdām mācās :) P.S. Un tajā laikā mums nebija saldie 16 un teen-drama.
23.04.2014 21:56 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Manuprāt, svarīgākais ir atbildēt: vai tiešām VAJAG ar bijušo palikt kā draugiem?
Vai tiešām viņš (viņa) ir tik neaizstājams un vai tiešām nav citu interesantu cilvēku, ar ko komunicēt?

Man ne visai prasās kontatktēties ar bijušajām. Un ko mēs kopīgi darītu? Ietu uz kino, viens pie otra ciemotos? Un vai tas patiktu esošajai otrai pusītei?

Daudzi te saka, ka atbalsta šādu draudzīgu attiecību saglabāšanu ar bijušajiem. Bet vai tiešām jūs laistu savu otru pusīti, piemēram, laivu braucienā ar nakšņošanu teltīs? Protams, apsveicu tos, kas to spēj, bet, manuprāt, šāda draudzība izskatītos dīvaina. .
23.04.2014 22:43 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
bijušajām


uij :D bijušajiem :D
23.04.2014 22:45 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Bez tam pajautājiet tak arī kādreiz tiem saviem ex, kā viņi jūtas drauga statusā!
atklāsies pavisam cita aina. Tie, kas piekrīt palikt draugos, izvēlas klusītēm paciest dajebko, lai tikai paliktu Jūsu tuvumā!
23.04.2014 22:47 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Mjā, mans bijušais nevar neuzturēt kontaktu ar mani, jo strādājam vienā darba vietā un bieži ir jādarbojas kopā. :D Tāpat arī kādreiz darba ballītēs aizejam sapīpēt kopā un tad parunājam vairāk par visādām lietām. Bet tas viss ir tīri koleģiāli, viņa vai viņam manā vietā varētu būt jebkurš cits kolēģis vai kolēģe.
Tas tā - variācija par tēmu "attiecību uzturēšana ar bijušajiem". Un es nudien nesaprotu, kāpēc pēc šķiršanās vairs nekad nedrīkstētu pārmīt nevienu vārdu ar savu ex. Tas man šķiet dīvaini.
23.04.2014 22:57 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
vairs nekad nedrīkstētu pārmīt nevienu vārdu ar savu ex. Tas man šķiet dīvaini
.

Tu pārspīlē. neviens tā neteica. Te iet runa, cik saprotu,par pastāvīgām savstarpējam attiecībā dien dienā
23.04.2014 23:03 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Jāpiemetina, ka meitene vienmēr ir pirmā, kas raksta.


kā Tu zini? :D Man bijušais arī tā apgalvoja, bet beigās izrādījās pretēji :D
23.04.2014 23:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2014
Izrunājāmies, ja to tā var saukt. Viņš paliek pie tā, ka atbild tikai pieklājības pēc, jo neuzskata savu bijušo par briesmoni vai nelieti, bet parastu cilvēku. Un nezinot, kas liek viņai ik pa laikam viņam uzrakstīt, to viņš pamatojot ar dažādajiem cilvēku raksturiem, ko es tāpat īsti nevaru pieņemt, bet labi.
Lieki pieminēt, ka šīs sarunas laikā mēs sastrīdējāmies nopietnāk, nekā jebkad līdz šim un šobrīd es jūtos tik slikti, cik vien iespējams, jo tagad es esmu tā, kas neuzticās un šaubās par "nenozīmīgām" lietām. Un rezultāta nav nekāda, šaubos, ka viņš pārtrauks atbildēt viņai.
23.04.2014 23:05 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2014
Nikola, nē, nē, vismaz to es zinu tiešām 100%. ;)
23.04.2014 23:06 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
ja Tev tas traucē, tad tā arī pasaki viņam !!!

Man nav nekas pret komunikāciju šad un tad ''čau kā iet'' līmenī.. Bet tikties un nepārtraukti komunicēt ar bijušo vienīgajā gadījumā var, ja ir kopējas atvasītes un tad tikai uz atvasīšu pieņemšanas- nodošanas akta parakstīšanas brīdi, neitrālā teritorijā, nodot atpakaļ vislabāk pievedot pie mājas un nododot neklātienē. :D
Draudzība ar bijušo tas ir tas pats, kas labā, bet izdzertā XO tipa konjaka pudelē pildīt bonapartu vai herkulesu un cerēt, ka, skatoties uz pudeli, nesajutīsi lētas šļuras garšu :D :D
23.04.2014 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits