Kāda jau domā uzsākt sauļošanās sezonu? :D

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jo šodien sola, ka sasils līdz +20.
19.04.2014 11:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jau pasen sauļojos, seja vien jau glīti iesaulojusies
19.04.2014 22:29 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.04.2014
dabūju strādāt uz lauka gandrīz visu dienu un tā nu ir sanācis, ka iesauļojusies maiciņa un pat ļoti. Likās, ka es tā lēni iesauļojos, bet redz kā :D Pašlaik seja mazliet sūrkst, arī mazliet sarkanīga ir
19.04.2014 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits