Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Guļamistabas iekārtošana

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Labrīt, meitenes! Esmu sākusi iekārtot savu jauno mājokli, pirmā būs guļamistaba (ar dzīvojamo istabu, domāju būs daudz vieglāk!) Tad nu man ir daži jautājumi, varbūt varēsiet padalīties pieredzē/zināšanās!

1) Esmu jau izdomājusi, kādās krāsās to vēlos - tumši rozā ar violetā pieskaņu, bet vakar izbraukāju vairākus veikalus (Depo, Elis, pice houme, Krauta) un nekur neatradu skaistas tapetes, skatījos arī katalogos. Šādā krāsā to vispār ir maz un tās, kuras ir - diezgan bezgaumīgas. Beigās paliku pie varianta pirkt trim sienām parastās krāsojamās tapetes un krāsot sev izvēlētā krāsā, bet atkal - no tiem mazajiem krāsu paraudziņiem īsti nevar saprast, kāda tā krāsa būs tik lielā laukumā. Un uz ceturtās sienas - puķainu fototapeti, to jau esmu noskatījusi. Varbūt varat padalīties pieredzē - kuros veikalos var meklēt gaumīgas tapetes, un kāda pieredze tieši ar krāsojamajām tapetēm un foto tapetēm?

2) Skapis, tā ir liela problēma. Gribu lielu skapi, gandrīz pa vienu visu dienu (sanāk vairāk kā 3 metri, bija doma pasūtīt sienas skapi, cik jautāju veikalos, nekur nevar atbildēt par cenām, bet nu lika noprast, ka noteikti virs 1000 eiro, tiešām tik dārgi? Noteikti pirkt veikalā jau gatavu izdevīgāk, bet es nekur nevaru atrast tādu, kādu vēlos. Ar bīdāmām durvīm un arī gaumīgu, nevis kā veikalos - vai nu krāsa ne tāda, vai izkārtojums nepatīk, vai nav pa izmēriem. Vēl skatījos dizainazona.lv piedāvājumu, bija doma pasūtīt kaut ko līdzīgu šim skapum (bildē zemāk) bet ar tām krāsainajām līnijām pieskaņotām tapetēm. Bet arī šeit nevarēja pateikt, cik aptuveni tas izmaksās. Varbūt kādai ir pieredze ar šo, mājās līdzīgs skapis? Ar kādām cenām jārēķinās?



3) Varbūt varat ieteikt kādus veikalus, kur pa +/- normālām cenām nopirkt gaumīgu gultu un to pašu skapi, ja tomēr izdomāju pirkt jau gatavu! Cik ir normālas cenas? Nu gribētos skapi + gultu iegādāties pa maksimums 1 000 eiro, bet nu nezinu, cik tas reāli!

Paldies tām, kuras padalīsies :)
18.04.2014 09:15 |
 
Reitings 258
Reģ: 29.01.2009
Nesen pasuutiiju loti liidziigu skapi, samaksaaju 1300 eur
18.04.2014 09:21 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
18.04.2014 09:46 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Idejai.
18.04.2014 09:47 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Persephon,

agrāk bija tās salons SIENA, interjeristu iecienīta vieta, kur meklēt interesantas lietas ... arī tapetes.

par skapjiem, tie ir dārgi un cena var svārstīties no materiāla un mehānismu izvēles.
18.04.2014 09:54 |
 
Reitings 210
Reģ: 26.07.2012
Pirms pāris gadiem pasūtijām tāda veida skapjus, cenu gan neatceros, bet man tās bīdāmās durvis liekas neērtas. Ikea pats var salikt skapi un izvēlēties veidus un kādus plauktus vēlas, cenas tur par visu ir norādītas. :)
18.04.2014 09:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits