Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tallink kruīzs ar nepilngadīgo

 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Sveikas!
Nesen bija diskusija par ļoti līdzīgu situāciju, kas šobrīd nomoka mani ( http://cosmo.lv/forums/topic/159064-tallink ) .
Diemžēl autore jau sen nav iegriezusies forumā,tādēļ nevaru noskaidrot kā tika vis atrisināts :(
Tādēļ nolēmu vēlreiz lūgt jūsu padomus(ceru uz atsaucību) šādā jautājumā. Kā lai atrisina šādu situāciju,kad kompānijā diemžēl nav personas ar pilniem 25 gadiem,taču vienam brīnumiņam vēl nav pilngadība!!!?

Ceļojumu atcelt negribas un arī kompāniju vairs īsti nav laika mainīt,tādēl ceru uz kādu brīnumainu risinājumu.
Uz tallink informatīvo zvanīt nemēģināju, neuzskatu,ka pa tālruni(kad saruna tiek ierakstīta) viņi man teiks- droši brauciet bez aizbilņa,neviens nepārbaudīs, vai - mēs varam piedāvāt vienu no apkopējām kā aizbildni par 10eur samaksu :D nu tas tā nereāli,protams ,lai pasmietos. Bet tiešām, neredzu iespēju,ka sazvanoties viņi izteiks variantu,kā apiet viņu likumu,vai piedāvās kādu variantu..
Cernu uz jums,meitenes! šobrīd esmu izmisumā,tāpēc jebkurš "salmiņš" derēs kā glābšanās plosts!:)
16.04.2014 15:17 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
es savos 16 gados lidoju viena pati bez pieaugušajiem, vajag tikai vecāku parakstītu notāra atļauju un viss ok, nevar paspēt to uztaisīt?
16.04.2014 15:22 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Beāte
Paspēt jau noteikti,ka var. Par to biju iedomājusies, bet samulsināja fakts,ka aizbildnim ir jābūt līdzās,netikai formāli! :(
Papētīšu sīkāk,paldies tev:)
16.04.2014 15:25 |
 
Reitings 35
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Protams, ka muļķīgi ir zvanīt uz informatīvo tālruni ar domu ,ka operators piekritīs vai ieteiks variantus kā apiet noteikumus.

Risinājums ir tāds, ka var pavaicāt kādam 25+ gadīgam tajā dienā uz vietas ,kas arī brauks ar to prāmi, lai aizpilda formalitāti.
29.04.2014 13:04 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Agrāk, bija tā , ka ja kruīzs ir 5,6dien, tad ir vajadzīgs +25 vecums, jo tur ir visādas izkalides prgrammas utt, bet ja brauc citās dienās tad var. Varbūt, ka kkas ir mainījies.
29.04.2014 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits