Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veselīgs dzīvesveids

 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Sveikas!

Meklēju jau šādu diskusiju, bet neatradu!

Lieta tāda, ka es jau 3.nedēļu ievēroju diētu, nu ne tikai diētu, bet vienkārši mācos ēst savādāk un rēķinos ar to, ka man tā ir jāēd visu dzīvi. Tāpat skrienu trešo nedēļu, nevaru noskriet tik daudz kā gribētos, bet priecājos par to pašu :) + mājās veicu dažādus vingrinājumus.
Šodien uzkāpu uz svariem un nomērījos un secināju, ka mani izmēri nav mainījušies ne par vienu grammu! :(
Vai kāda/kāds zina kāpēc tā?
15.04.2014 17:13 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
:)
15.04.2014 17:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu jautājums ir tajā vai ar visu veselīgo dzīvesveidu tu patērē vairāk, kā uzņem ar uzturu.
Tādēļ vērtīgi ir kādā nedēļas griezumā paskaitīt, cik kcal tu galu galā dienā apēd.
15.04.2014 17:18 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
pastasti kads ir tavs aptuvenais uzturs ikdienā
15.04.2014 17:21 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Veselīgs dzīvesveids arī ir stiepjams jēdziens. Pārskati vēlreiz savu ēdienkarti, varbūt ir kas tāds, kas pirmajā brīdī šķiet veselīgs un Tu daudz lieto uzturā, bet patiesībā tāds nav. Ideālā kontroles variantā vajadzētu sekot līdzi arī uzņemtajām kalorijām un ievērot to deficītu.
Kopumā ne vienmēr ir gaidāms ātrs kg/apkārtmēru zudums, jo īpaši jāskatās, cik liekā Tev vispār ir.
15.04.2014 17:22 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Nu piemŗam, es brokastīs ēdu tomātu, svaigu gurķi, lokus un graudaino biezpienu ar kafiju! Pusdienās, kas ir pēc pāris stundām, es ēdu atka dārzeņus - loki, tomāts, gurkis, redīs un klāt gaļa vai zivs! ( Protams, necepu eļļa). Vakariņās ēdu biezpienu vai atkal salātus ar gaļu!
dienā izdzeru 2l ūdeni!

Laikam pārāk vienveidīga ēdienreize?
15.04.2014 17:32 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Nu piemŗam, es brokastīs ēdu tomātu, svaigu gurķi, lokus un graudaino biezpienu ar kafiju! Pusdienās, kas ir pēc pāris stundām, es ēdu atka dārzeņus - loki, tomāts, gurkis, redīs un klāt gaļa vai zivs! ( Protams, necepu eļļa). Vakariņās ēdu biezpienu vai atkal salātus ar gaļu!
dienā izdzeru 2l ūdeni!


Ja šādi ēdot Tev aprobežojas jēdziens veselīgs dzīvesveids, tad Tu esi iebraukusi pamatīgās auzās.
15.04.2014 17:35 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
ēdu maz, jo man nav daudz fiziskā, cik nu varu mājās vingroju + mazliet paskrienu!
15.04.2014 17:36 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Graudaino biezpieni - to kur saldais krējums klāt?

Jaēd ir 3-5 reizes dienā, nepietiek ar tomātiem, gurķiem un gaļu!
15.04.2014 17:38 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Nē, saldais krējums tur nav klāt!
15.04.2014 17:40 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Nu ok, bet ir jāēd arī zivis, putras, augļi utt. taču interntes ir pilns ar informāciju par uzturu! Neesmu spec, bet iespējams tā tava vienveidība arī ir iemesls tam, ka nekas nemainās!
15.04.2014 17:43 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Es iesaku tā - no rīta ed daudz - olas/ banani/ PILNGRAUDU musli aplejot ar ūdeni (need auzu pārslas). laba lieta- omlete - paprika, sipoli, lāse piena, olas, un nedaudz pupiņas

Pusdienas - risi/ griķi/ pilngraudu makaroni vai pasta/ tuncis/ vistas fileja/ lielops, brokuļi/kāposti/ burkāni

Vakariņas - var izveleties kadu zupu vai ko līdzīgu pusdienām, var ko garšigu lai veicinatu vielmeiņu, bet need neko lieku/ retu reizi sušī - lai gan tā ir kaloriju bumba

Pirms gulētiešanas - biezpiens, īpaši ja esi trenejusi muskuļus/ skrejusi vai spelejusi ko

Izvairies no miltu produktiem, piena, tortem, saldām lietām, lai gan piemēram dienā viens saldējums nebūs grēks (atkartošu - veicina vielmaiņu), turklāt reizi vai divas reizes menesi drikst atļauties iziet uz kadu ātro ēstuvi, ja esi citigi domajusi ko ed un sekojusi lidi tam.

Ēd pēc iespējas dažādākus edienus - tad itaļu, tad spāņu, tad franču, ķīniešu un vel sazin kādus.. tikai atceries , ka brokastis - viegls, ātri sagremojams ēdiens, ar lielu ogļhidrātu devu bet tik daudz cik vari ieest, pusdienas - diezgan smags, bet mazs , vakariņās ļoti viegls ēdiens un maz, bet pirms guletiešanas biezpiens - pec iespejas mazak krejuma vai vispar nekaa...

Neliec klat krejumu edienam jo divas krejuma karotes ir tik daudz tauku lai tie pietiktu vai dienai, need kečupus, merces, sāli, tā vietā lieto daudz garšvielas, nedzer gāzētus un saldus dzērienus, centies nelietot alkaholu.. sakuma tas vis liksies smagi, ēdien bez sāls bezgaršīgs, bet tad kad pieradīsi, tad atkal liksies, kas ēdiens ir garšīgāks bez sāls un labāk izbaudāms bez mērcēm, lai gan kartupeļiem gan es parasti lieku merci, lai neaizritos :D
15.04.2014 17:50 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Demi - diemžēl augļi nemaz tik labi nav, ar tiem nedrikst aizrauties, neskatoties uz lielo vitaminu devu un to ka augļos cukurs ir labaks neka pakas, tas tomer kaut kur taj organisma paliek un neiziet ārā, varbut tadeļ ka tie augļi pie mums ir negatavi, varbut tapec ka nepareizi apstrādā,
15.04.2014 17:52 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
lionne - kādēļ nevar ēst auzu pārslas? taču vienmēr ir dzirdēts, cik tas ir veselīgi....
15.04.2014 17:53 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Paldies!! Lionne ieteici daudz,labas un praktiskas lietas, tagad mēģināšu tā ari darīt! ;)
Man tieši ir kukurūzas putraimu putra, rīt vārīšu :)
Vārītas olas taču var? :)
15.04.2014 17:57 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
l'amour - es aizmirsu svarīgu piebildi piemest, ka liela daļa sievietēm labāk auzu pārslas neest. Man speciālists (vīrietis) pie maniem vārdiem "es no ritiem ēdu auzu pārslas" piebilda, ka tas manam organismam varētu būt nepanesamas. Turklāt kapēc bērniem dod putras? lai viņus piebarotu. Viriešiem auzu pārslas vajag ēst, bet sievietēm ne visām... Tā ir tikai atbilde uz jautajumu kapēc vienam cilvēkam tāds uzturs ikdiena ir labs, citam nē - mūsu organismi ir dažādi un mums katrai ir jātaustās un jāmeklē tā sava nišiņa, tie produkti, kas mūsus organisms patik un kas nē.. luk tā :)
15.04.2014 17:59 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Steisija - īstenībā tieši vārītas olas ir tas labākais variants, es bieži noslinkoju un cepu, bet tā viņas zaudē savas tās vērtības :)

Jā un gribeju jautāt, cik daudz tev ir tie tauciņi? Ja vēlies raksti privāti :)
15.04.2014 18:01 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
lionne, kādēļ nē auzu pārslām, gāzētam ūdenim. Kas slikts tajos? Un no kā tas muslis, kas aplejams ar ūdeni?
15.04.2014 18:01 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009
hmm... uzturam jābūt pilnvērtīgākam un dažādākam. dārzeņi, biezpiens (0,5 %) ir labi. arī nēesmu specs, bet jāēd arī makaroni (pilngraudu), brūnie rīsi, pa retam vārīts vai sautēts kartupelis. zivis, gaļu lieso. (vistas,liellopu). brokastis ir pareizi biezpiens, var arī auzu pārslu putru, banānus, omleti. pusdienās ir labi makaroni, rīsi,dārzeņi ar gaļu vai zivi. vakariņās kko vieglu, to pašu biezpienu var vai kādu jogurtu bez piedevām. pa straplaikiem uzgrauz kko veselīgu - piem. ābolu vai banānu.

apmēram jāskatās līdzi uzņemtajam un patērētajām kalorijām.

starp citu, ja intensīvi vingro, sākumā var nākt klāt svars, jo parādās muskuļi.

nu es tā pēc savas pieredzes. tādā veidā zaudeju svaru.

pilnībā atsacījos no cepta, bulciņām,fast food, tikai cukuru nomainīju uz brūno, jo nevaru bez cukura. :D bet citus saldumus nēedu. kūkas un konfektes nēesmu ēdusi kādu pusgadu :D

šķidrums pareizi,daudz jādzer. var arī zaļo teju, ūdenim var pievienot ingveru, gurķi, citronu.

P.S. nets tiešām pilns ar pareizu uzturu padomiem. galvenais atrast piemērotāko sev.
15.04.2014 18:03 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
womankind - tas musli ir pilnvertigaks neka parastas auzu parslas - savadak apstradatas, vairak šķiedrvielas iekšā :) es uzrakstiju par tām auzu parslam iepriekš.

Gāzēts ūdens šķīdina asinis, samazina speku, izsturību, enerģiju.
15.04.2014 18:04 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
pining - tevis uzrakstitais uzturs ir labs, patļoti labs, apmeram tāds kadu es uzrakstiju (nedaudz kas pievienosts, kas atņemts), iespejams saldumi tev pašai pat vairs nekārojas, bet noslinko un aped kādreiz ko neveselīgu, atkārtošos, menesi reizi aizej uz to fast eat... tev vielmaiņa saks darboties atrak :)
15.04.2014 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits