Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Business formal un lūpu krāsa

 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Varbūt muļķīgs jautājums, bet kādas krāsas lūpu krāsa ir pieļaujama strādājot bankā, piemēram, kur jāievēro business formal?

Man pašai nav gluži tas, bet ir nedaudz pielāgots šis Business formal, lai strādāt būtu ērtāk - respektīvi, man nav vajadzīga kostīma žakete, pietiek ar blūzi. Skatos, darbā apkārt dāmas smuki defilē ar sarkano lūpeni uz lūpām vispār bez kompleksiem. Jā - skauž. Pašai gribās, bet negribu pārkāpt šī stila robežas, jo es saprotu, ka manā pozīcijā labāk ir darīt tā, kā jādara un neizlekt. Tad, nu, jautājums konkrēti par lūpu krāsām - kādus toņus derētu izvēlēties (jo "plikas" lūpas ar izskatās reizēm pabriesmīgi), lai nepārkāptu šaurajai zilajai svītriņai?
13.04.2014 19:39 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tev piestāvošās krāsās, kas nelec acīs, sākot ar nude toņiem līdz tādiem spilgtiem Nude, piemēram, manā gadījumā tas būtu šis tonis vai šis. Rādu piemēru uz sevis, bet gan jau tev ir savas krāsas un savi toņi.

Noteikti vajadzētu izvairīties no spilgtiem toņiem, kas "lec" ārā, vai tas būtu baby-pink vai spilgtie ogu toņi, tumšie plūmju toņi vai sarkanie, vai arī tādi "heroīna nude". Vēl nevajadzētu pārspīlēt ar tādām mitra un stikla efekta vai arī pārāk mirguļojošiem lūpu spīdumiem.
13.04.2014 19:47 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Paldies, beckky, tiešām ieviesi skaidrību!
13.04.2014 19:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits