Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labs brrrrrrrrr.

 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kādu laiciņu atpakaļ izveidoju diskusiju par baiļu pārvarēšanu, jeb precīzāk - zobārsta apmeklējuma baiļu novēršanu. Kā jau rakstīju, toreiz gāju pie vīrieša-zobārsta, iespaidi bija diezgan nepatīkami, viņa izturēšanās un attieksme bija riebīgāka par pašu labošanas procesu.
Tonis bija pretīgs - kad ienācu iekšā, viņš, galīgi īgns nobubināja, apmēram kaut ko tādu ''Nu ko tev vajag? Kāpēc atnāci?''. Padomāju, nu labi, varbūt cilvēkam vienkārši slikta diena, var gadīties. Bet nu tā neapmierinātība spraucās cauri visu laiku, visu laiku kkas nebija kārtībā, protams, viss tas tika izlikts uz mani. Labošanas procesā pievienojās arī viņa asistente, un tad sākās... Klačošanās, smiešanās, cita kolēģa apspriešana, un galu galā arī pieciršana.

Knapi noturējos, kad tas viss bija apnicis, jau gribējās pateikt - ''Hey, varbūt man jūs divus atstāt divatā? Es te netraucēju?'' Nu nezinu, varbūt esmu dīvaina, bet manī konkrēti neraisa uzticību zobārsts, kurš urbjot man zobu smejas. :D

Un tagad, kad esmu pasūdzējusies, vajag atrast citu zobārstu, par cik ir vēl dažas neatrisinātas problēmas, un negribas vilkt garumā ar to. Kādus labus zobārstus jūs varētu ieteikt Valmierā? Un ja nav ko ieteikt, varat vnk padalīties ar kādu neparastu atgadījumu pie zobārstiem, varbūt tas kaut kā nomierinās mani. :D
10.04.2014 17:05 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Neliels precizējums, kas ir labs zobārsts - tāds, kurš kaut cik uztraucās par pacientu, un pie kura pacientam nav jājūtas kā kaut kādam nenozīmīgam objektam.
10.04.2014 17:08 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Ieteikt zobārstu nevarēšu.
Nezinu vai tas ir neparasti, bet ir gadījies zobārstam kārtīgi iekost pirkstos par to, ka diezgan sāpīgi laboja zobu. Pati nezinu, ka man tas sanāca, toreiz bija kādi 10 gadi pašai, daktere tur darbojas, man sāpēja, viņa tāda nepacietīga, tā nu neizturēju un brīdī kad šī savu pirkstu lika man mutē aizcirtu muti ciet un no visas sirds iekodu. Tajā brīdī likas, ja man sāp, tad viņai arī sāpēs.
Ir bijis, ka mani bērnībā vectēvs piešmauca un aizveda nevis, kur es gribēju, bet pie zobārstes, jo savādāk mani ar varu nevarēja aizvest. Iesēdināja zobārsta krēslā, vectēvs aizgāja un daktere saka, lai verot muti vaļā, es iespītējos un tā arī muti vaļā nedabūja, daktere 30 min mocījās, nekas nesanāca. Tad mani izdzina no kabineta un lika gaidīt vectēvu. Kad viņš atbrauca dusmīgs nebija, bet mani tajā dienā vienalga piespieda labot zobus.
10.04.2014 17:30 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pati nezinu, ka man tas sanāca, toreiz bija kādi 10 gadi pašai, daktere tur darbojas, man sāpēja, viņa tāda nepacietīga, tā nu neizturēju un brīdī kad šī savu pirkstu lika man mutē aizcirtu muti ciet un no visas sirds iekodu. Tajā brīdī likas, ja man sāp, tad viņai arī sāpēs.

Un ko viņa? :D
10.04.2014 18:26 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Iesaku Valmierā zobārsti Violu Vilčinsku (Smilšu ielā)- tel.nr. 64223883

demokrātiskas cenas, tiešām laba daktere, tik var gadīties, ka jāgaida būs rindā, lai tiktu.
man no zobārstiem bija paniskas bailes, bērnībā pat vienai nejaukai dakterei iekodu rokā un aizskrēju prom :D
Tagad nebiju bijusi ~5gadus un bija sākušās lielās zobu problēmas. Pirmoreiz man bija tik lielas bailes, ka draugs sēdēja blakus, gāju raudādama uz pirmo vizīti.
Es gāju pie viņas kādu pusgadu (ar pārtraukumiem) un vienkārši pieradu jau :D ar mani kā ar mazu bērnu runājas, mierina un vienmēr, ja kkas sāp vai bail, viņa saka - "vēl tikai mazdrusciņ" :D bet māsiņa vajadzības gadījumā patur rociņu :D
lai veicas un nerausties, Viola un māsiņa Tev palīdzēs ;)
12.04.2014 11:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man labs zobārsts šķiet tāds, kurš labi salabo zobus, bet varbūt citiem psiholoģiskais aspekts ir galvenais...
padalīšos ar savu gadījumu - aizgāju pie zobārstes, kuru ļoti lielīja mana mamma un draugs, nu ar tādām atsauksmēm nevarēju neaiziet tieši pie viņas. gribēju aizplombēt vienu mazu caurumiņu, kuru pati spogulī pamanīju. viņa apskata visus zobus un paziņo, ka man ir nevis viens, bet gan veseli četri caurumi. es šokā. jautāju - kā, kur, es neko nejūtu un neredzu. viņa paskaidro, ka tas viens, ko es pamanīju, esot vidēji liels caurums un pārējie ir mazi, jālabo ātri, kamēr nav palicis sliktāk. sarunājām citus labot nākamreiz, saplombēja viņa manu ''lielo'' caurumu, ļoti labi saplombēja, tiešām. nākamā reize nepienāca, pārcēlos uz Rīgu, aizgāju pie zobārstes-radinieces, viņa nevienu caurumu neredzēja un palaida mani. nu ok, padomāju, varbūt strādāt ar radiem viņa negrib :D beigu beigās nu ir daži gadi pagājuši, neviens zobārsts neatrod caurumus. Es joprojām šokā - viņa gribēja man urbt veselus zobus, vai kā?
12.04.2014 12:13 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
man labs zobārsts šķiet tāds, kurš labi salabo zobus, bet varbūt citiem psiholoģiskais aspekts ir galvenais...


manuprāt, labs zobārsts ir gan profesionālis savā arodā un veic darbu kvalitatīvi, gan spēj vajadzības gadījumā nomierināt un uzmundrināt pacientu.
12.04.2014 12:39 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Dzirdēts, ka Krūmiņš ir labs, bet tas ir tikai runu līmenīu, jo pati neesmu bijusi. Dieva dēļ, nekad neviena neejat pie zobārstes Vijas Sniegas. Tās ir tīrās šausmas.
12.04.2014 12:49 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Pilnībā piekrītu Madarai, Vilčinska tiešām ir laba zobārste, māk mierināt un arī ātri, kvalitatīvi sataisa zobus. Man reiz pie viņas bija jārauj viens zobs, es biju nenormāli nobijusies, jau gatava lielām sāpēm un mokām, aizžmiedzu acis, domāju, tūlīt, tūlīt sāpēs, un tad pēkšņi, viņa saka - ''Tas arī viss, vari skalot''. :D
12.04.2014 12:50 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
ja kkas sāp vai bail, viņa saka - "vēl tikai mazdrusciņ"

+++, bet tas tiešām mierina. :D
12.04.2014 12:51 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
man patīk bastionā Jūlija Hmeļevska.
12.04.2014 12:58 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Vienalga, kurā iestādē, bet man nekad nav patīkami, ja dzirdu kā apspriež citus kolēģus. Nesen pati pie zobārsta biju, viņas arī savā starpā pa vidam runājās, jokojās, man iebildumu nebija, palīdzēja domas novērst, galvenais, ka neaizmirsa par mani. :D Vienu gan es nesapratu - daktere jau urķējās man pa muti un viņas asistente prasīja manu adresi pacienta kartei. :D Ielas numuru parādīju ar pirkstiem, dzīvokļa numuru viņa uzzināja tikai tad, kad varēju runāt, jo pirkstu rokām par maz. :D

Vispār - kā rīkoties situācijās, kad dakteris kaut ko prasa brīdī, kad nevari runāt? Tajā brīdī kaut ko nomurmināt vai atbildēt tad, kad viņa rokas nav vairs mutē? Vai ignorēt? :D To nekad neesmu sapratusi. :D
12.04.2014 13:09 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
kad biju sīka zobārste runājās ar savu asistenti un man ieurba mēlē
12.04.2014 13:16 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Vispār - kā rīkoties situācijās, kad dakteris kaut ko prasa brīdī, kad nevari runāt? Tajā brīdī kaut ko nomurmināt vai atbildēt tad, kad viņa rokas nav vairs mutē? Vai ignorēt?

Es tādos brīžos vienmēr nomurminu, cenšos skaidri pateikt visu, un, lai gan runāšana kamēr mutē kaut ko dara ir dīvaina, tie dakteri vienmēr saprot, ko es teicu, droši vien ir pieraduši pie tādas runāšanas. :D
12.04.2014 13:33 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Labu zobārstu ieteikt nevaru, ja nu vienīgi vēl sliktāku. :D
Manā mazpilsētā bija zobārsts, kurš strādāja pēc principa - cik caurumu, tika reizes anestēzija. Draudzene vēl 2 dienas pēc apmeklējuma nevarēja normāli parunāt vai ēst. Savukārt viens večuks procesa laikā aizmiga un viņu nevarēja pamodināt, viņš tā kādu stundu esot nogulējis, kamēr pārējiem rindā nācās pacietīgi gaidīt...
Manam brālim tas zobārsts pateica, ka viņa zobi ir pārāk trausli un viņš negribot labot, tāpēc vajadzēs raut ārā. Uz jautājumu "cik viņš domā izraut", ārsts atbildēja "labāk prasiet cik atstās".
12.04.2014 14:07 |
 
Reitings 244
Reģ: 09.01.2014
Man arī kādreiz bija bailes pret zobārstu, jo vienkārši neciešu tās sāpes un arī iepriekšējā zobārste, uzskatu, ka nebija pietiekoši laba un visu laiku ko viņa vienīgais darija, bija galvenais papļāpāt ar savu palīdzi!

Bet tagad nomainīju zobārsti un pat ar prieku eju pie viņas, noteikti iesaku iet pie Lindas Zālamanes,pretī kino Gaisma, drogas mājā! :)
12.04.2014 14:13 |
 
Reitings 244
Reģ: 09.01.2014
Bet, ja gribi zināt vel kaut ko, tad uzraksti man privāti! :)
Iedošu viņas numuru arī.
12.04.2014 14:14 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
par to runāšanu, man vienmēr viņa laicīgi pasaka, lai es paceļu roku. uzdod kādu jautājumu un ka apstiprinošu atbildi lai paceļu roku. vispār man viņa patīk, tāda saprotoša un forša.
12.04.2014 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Nu mana zobarste pipee un tad man ir jaaosta vinas cigareshu elpa. Ljoti nepareizi..
12.04.2014 23:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits