Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kadu nostaju ienemt?

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Sveikas,

no janvara saku stradat jauna darba. no sakuma likas, ka viss bus super un labi, tik daudz darma, bet viss interes un patik, ar lielu prieku metos ieksa.

sobrid jutos bisku no laivas izmesta. prieksniece saka, ka jabut patstavigakai un vinai nav man jasak, kas jadara, man pasai viss jaizdara. ok, darbs saistits ar projektu organizesanu un ir nevis viens, bet daudz dazada lieluma projekti, pasakumi, notikumi. esam divas. vinai ir visi kontakti, parsvara viss iet caur vinu. realitat ir tada, ka vina grib visu parbaudit pirms es ''aizlaizu aprite''. ok, man nav iebildumu, bet tagad dzirdu no vinas to, ka neesmu pietiekami patstaviga un ka man ''laiks spiez'' ko camajos, bet visu ko aizsutu ''lai uzmet pedejo aci'' vina nekad neatbild, pat pec atgadinajumiem, vai ari pasak, ka ai pati uztaisis, pabeigs, aizsutis. Un loti biezi aimirst, bet es pec tam abuju pa galavu, ak lietas bremze.

Vajag padomu ka organizeties. sobrid nesaprotu, ko darit- atgadinat vinai, lidz vinai piebesas, bet vina ir mana prieksniece, man neeri visu laiku atgadinat. pa savam visu nosutit? bet ja nu vina pec dienas pasaka, ka neder? es besos, konreti besos...

ir kadai bijusi pieredze?

sorry, garumzimes nav un ja ir kludas, sorry velreiz....
07.04.2014 23:11 |
 
Reitings 24
Reģ: 06.04.2014
Bet kādēļ gan neatgādināt? Darba efektivitāte ir jūsu abu interesēs.
07.04.2014 23:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es zinu šo sajūtu... Protams, ne ar priekšnieku situāciju, bet vispār. Jā, es kļūstu apnicīga, bet atgādinu tik ilgi, kamēr izdara/ atbild utt. Nav mana problēma, ka cilvēks nevar savākties. Tam nav jāietekmē manas darba spējas.
07.04.2014 23:42 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
sobrid ir saspileta situacija, jo prieksniece ir parliecinata, ka es esmu slinke, jo nekas nav laika. esmu atgadinajusi, bet vina ir mana prieksniece, negribu uzkrist pavisam uz varzacim ar savu- vai ir, vai ir, vai ir!!!!

man gribas darba efektivitati, bet negribas par darb pienaku uznemties atgadinat prieksniecei izdarit darbu!
07.04.2014 23:54 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
man gribas darba efektivitati, bet negribas par darb pienaku uznemties atgadinat prieksniecei izdarit darbu!


Nu, ja tu neko nedarīsi lietas labā, nekas nemainīsies. Izklausās, ka viņu viņas situācija apmierina, un neko viņa nemainīs.
07.04.2014 23:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)