Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drogas

 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tām, kuras ir strādājušas Drogās, vai arī strādā gribēju vaicāt - vai Drogās ir iespējams strādāt uz pusslodzi, piemēram no pusdienslaika līdz vakariem? Vai Drogas ir ieinteresētas dot šādu pusslodzi, jo zinu, ka ir uzņēmumi, kuriem īpaši nepatīk pusslodzes. Un kāda apmēram ir alga pusslodzei Drogās? :)
05.04.2014 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Pusslodzi dod, bet nav vērts. Neiesaku tur strādāt. Alga maza un ne tā darba vērta...
05.04.2014 23:46 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Drogās ir stundas likme.

Viņiem nav pusslodzes, bet gan "nepilna slodze", t.i. pavisam nedaudz mazāk par pilnu slodzi. Un tur ir slīdošais grafiks + kā nu tev ieliks to stundu skaitu, citu dienu būs, teiksim, 5 stundas, citu - 8. Savas vēlmes vari izteikt droši, bet grafiku parasti plāno kā izdevīgāk veikalam, nevis personālam.

Nostrādāju tur pavisam mazu laika periodu un varu teikt - daudz kas atkarīgs no kolēģiem. Ja ir ok, tad viss super, bet, ja gadās riebekles kā man.... darbs būs stipri neizturams.
05.04.2014 23:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
To, ka tur ir diez gan traki es zināju. Tik cerēju, ka tur var tikt pa vakariem strādāt. Pagaidām man spīd viens darbiņš, kurš ir vēlu vakarā (ap 22.30) un līdz kādiem 2 naktī. Tomēr, ar to vien nepietiks, vajadzētu vēl ko, bet loģiski, ka ar tādu darba laiku rīta slodzi nevar ņemt.
06.04.2014 00:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits