Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iesakiet lūdzu

 
Reitings 23
Reģ: 01.12.2013
Sveikas,

Kopā esam pusgadu, bet strādā viņš ārzemēs, tapēc tiekamies reti.
Drīz viņam dz.d. un bikiņ sanāk lauzt galvu ko uzdāvināt. Doma bija par bārdas dzenamo mašīnīti, jo zinu, ka grib, bet nav nopircis. Bail vienīgi nošaut greizi un tad nu sanāks, ka nelietos un viņas tomēr maksā labu naudiņu. Tapēc ienāca prātā vēl domā nopirkt labu naudas maku, ādas. Piemēram Camel firmas.

Ko Jūs esat saviem mīļotajiem dāvinājušas? Izņemot apdrukātus kreklus, spilvenus, mīļmantas vai koncertus,pasākumus jo viņš tos nevarēs apmeklēt neesot lv.

Paldies :)
05.04.2014 19:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
labs naudas maks noteikti būs lētāks par labu bārdas dzenamo mašīnīti, bet vai viņam vajag? es savējam nopirku, jo vajadzēja, bet vakar runājos ar kaimiņu, viņš stāstīja, ka ar sāpēm sirdī izmeta savu veco maku, jo draudzene nopirka jaunu, un vajadzēja lietot, lai neapvainotos :D
esmu dāvinājusi ādas jostu, bet izrādījās neērta, reti uzliek. ar tiem vīriešiem vispār ir grūti.
par 1gb ārējo cieto disku gan viņš priecājās, bet tolaik tas maksāja kā laba bārdas dzenamā mašīnīte. vēl esmu dāvinājusi pašas adīto šalli, bet ieteikums nesezonā. trekinga zābakus tagad vajag. lētāka alternatīva - instrumentu komplekts, visādi skrūvgriežņi utt. tu jau labāk pazīsti savu vīrieti.
05.04.2014 20:17 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.12.2013
Skatījos kādi viņam naudas maki (ir divi, vienu lieto ārzemēs otru lv), nu vienu es toč nomainītu :D
Jā, piekrītu, ka ir grūti :)
05.04.2014 20:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits