nespēju saprast :(

 
Reitings 63
Reģ: 30.05.2013
Sveikas meitenes!
Īsumā sakot esmu kopā ar savu draugu jau trīs gadus, bet visu laiku striidamies u.ttt savā darbā iepazinos ar citu puisi, un man viņš iepatikās, sākām pēc darba tikties, tikšanās arī ir divas reizes nedēļā, tikai pēc darba un uz kādām divām stundām, + viņam arī ir draudzene!
līdz šim esam tikai skūpstījušies, man viņš tik ļoti patīk, nezinu ko lai iesāku :(
draugu iepriekš krāpusi nebiju, tagad domāju tikai par to puisi....
taču kā Jums liekas cik tas varētu būt nopietni no viņa puses, kā ārpus darba viņš netiekas ar mani, tikai pēc darba uz pāris stundām, arī sms viņš man nav rakstījis, un zvnījis arī nē, jo saka ka draudzene ļoti greizsirdīga!!
bet saka ka es viņam ļoti patīku!
Palīdziet lūdzu ar padomiem, kā rīkoties tālāk, un kā Jūs domājat, kas ir no viņa puses, tikai izklaide??
03.04.2014 22:30 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
prieciņš - vienīgā morālā atbildība Tev ir pret sevi un (nu jau bijušo) draugu. Par to otru čiksi ne Tev jāuztraucas, bet tam čalim.
Cik tas viss ir glīti vai nē - cits jautājums. Bet nu - dzīvē visādi gadās, lai Tev veicas :)
09.04.2014 17:49 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
draudzene noteikti nav greizsirdīga bez pamata, tātad vai nu baigais babņiks, vai zudusi pret viņu uzticība, vai vienreiz jau nokrāpis. tātad pastāv risks, ka arī tu reiz nebūsi izņēmums.
09.04.2014 18:03 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Man prieks,ka sija foruma visas meitenes ir labi cilveki. Tikai tad es nesaprotu kur ir tas ar kuram krapj? It seviski nemot vera,ka katru nedelu kada tiekas ar aiznemtu virieti un par to taisa diskusijas :D
09.04.2014 18:05 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Ja tam otram ir draudzene, tad ko tu ar viņu dari?
Kā var vispār patikt/gribēt kādu, kurš ir aizņemts :D? hm..
09.04.2014 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits