Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

HIMYM ending

 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
JA KĀDS VĒL NAV SKATĪJIES PĒDĒJO SĒRIJU, TĀLĀK NELASI, JO TE BŪS BAIGIE SPOILERI, JA ESI SKATĪJIES, DROŠI TĀLĀK LASI, GRIBU ZINĀT CITU VIEDOKĻUS!!!!!






Man ļoti, ļoti, ļooooooti, ļoti patika pats seriāls, bet beigas bija briesmīgas, vairāk kā briesmīgas.
Kāpēc ir jānosauc seriāls How I met your mother, jāvelta 9 sezonas tam kā Teds meklē savu īsto un vienīgo un tad pēdējā sērijā viņa jānogalina?
Kāpēc ir kaut kādas divas sezonas jāvelta tam, lai parādītu, ka Bārnijs spēj mainīties, vesela viena sezona kāzām un tad nākamajā sērijā "we got divorced" KO?KO?KO?
Un tas pēdējais bērnu sižets tika nofilmēts jau pirms 8 vai 9 gadiem, tātad, viņi jau perfekti zināja kā viss beigsies, lasīju kaut kādos komentāros, ka drīzāk vajadzēja seriālu nosaukt vai nu How I met your Stepmother vai arī How I still wanna bang your aunt Robin?

Kāpēc bija jāsabojā Bārnija tēls? Kāpēc jāuztaisa viņš par kaut kādu douchbag?
Reāli, Robina vispār šķiet kaut kāda selfish bitch, jo karjera bija svarīgāka par laulību.

Kā var veltīt veselu sēriju tam kā, neatceros Bārnijam vai Tedam nepatika, ka kaut kāda sieviete apēda viņa curly frie, bet tikai dažas sekundes tam, ka tā māte saslima un nomira, lai gan viņa ir tas tēls, kurš pat ietverts seriāla nosaukumā?

Teds visu laiku čīkstēja cik ļoti grib precēties blāblā, beigās principā palika tāpat viens, jo kur garantija, ka viņam ar Robinu kaut kas sanāca? Reāli, es izrēķināju :D sanāk, ka viņš pie viņas loga tur gāja, un viņam tad jau bija 52 gadi :D un es noskatījos vēlreiz pirmo sēriju, tieši tāda pati scēna bija pirmajā sērijā - viņš, ar to zilo verķi, Robina, divi suņi, logs utt.
Reāli, nav brīnums, ka seriāls un tas no kura brīža viņš sāka stāstīt bija tas gads un tieši no tās dienas, kad satika Robinu.

Kā var būt komēdijseriāls ar tik depresīvām beigām?


Ok, es moška par daudz te sacepjos par vienu seriālu, bet nu man ir dusmas, ka ka var tā nobeigt seriālu, tur vispār nekāda cieņa nav pret to mother character
Es varētu vēl daudz muldēt par šito visu, bet es gribu zināt arī Jūsu domas.
Tā kā, davaj, sakiet, kā patika, kas nepatika utt., visu kas uz sirds ;)
03.04.2014 20:30 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
fuj, beigas bija vienkārši fuj!!!!!kāpēc nevarēja beigties normāli kā visi citi seriāli??...viņi dzīvoja ilgi un laimīgi. :D :D
03.04.2014 20:32 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Depresīvas beigas? WTF?

Jūs vispār noskatījāties seriālu? Beigas bija laimīgas.

Visu laiku cerēju, ka viņam ar Robinu kas sanāks.
03.04.2014 20:34 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Sākumā man ļoi patika seriāls, be ad palika arvien neskatāmāks un nebaudāmāks. Šo pēdējo sezonu visu laiku tinu uz priekšu, jo galējībās jau sāka iebraukt. Pēdējās sērijas vidus gan lika asariņai nobirt.

Un vispār man šķiet, ka Robija galīgi nepiestāv Tedam. Man viņa vispār nepatīk.
03.04.2014 20:35 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Robina :D
03.04.2014 20:36 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Robijs Huds un meža brāļi. hahahahah :D
03.04.2014 20:37 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Jā jā, tā pati, burtiņi sajuka un sasodītais ''t'' burts vispār ar kuvaldu jāklapē, lai darbotos, citādi ignorē manus maigos pirkstiņus. =D
03.04.2014 20:41 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
Tesla,

Nu tad viņi varēja saiet jau no sākuma kopā. Kāpēc bija tad Robina jāsaprecina ar Bārniju, vispār mana pati mīļākā sērija bija kur Bārnijs bildināja Robinu un noslēdz savu Playbook ar spēli Robina
Nu zini, es tās sauktu par depresīvām beigām, jo visas sezonas notikumi gāja uz priekšu, tēli attīstījās, kļuva vecāki, nonāca pie jauniem pārbaudījumiem, prāts nobrieda utt. Māršals un Lilija - bērni, Māršala karjera, Bārnija un Robinas laulība, Teda un Treisijas kopīgie mirkļi ar bērniem utt. un tad PABBBAAAM, pienāk pēdējā sērija, un viss kas veidots 9 sezonas vienkārši sabrūk?
Kāpēc tad tik ļoti uzsvars tika likts uz to māti, kura tur beigu beigās bija vismazāk un parādījās tikai pēdējā sezonā un pat tad visās sērijās nebija un viņas vārds vispār tika pateikts tikai pēdējā sērijā, pff
Varēja tad nelikt tik lielu uzsvaru uz tām kāzām, kurām nebija nekāda jēga, jo likās, ka tās vēl vairāk pierāda cik Bārnijs un Robina ir ment together, kaut gan patiesībā nē, jo nāk. sērija un viņi ir šķīrušies, tad labāk varēja veltīt veselu sezonu tam, lai mēs DAUDZ kārtīgak iepazītu to Mother
03.04.2014 20:43 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Man arī Robina īsti kā galvenā varone nesaistīja, pirmo reizi tā ir. Bet, ja izņemu šo aspektu ārā, tad nobeigumam nebija ne vainas.
Tas, ka Bārnijs no tāda babņika mainītos uz visiem laikiem... būtu pārāk klišejiski, paredzami :)
03.04.2014 20:49 |
 
Reitings 28
Reģ: 17.02.2014
visa pēdējā sezona bija diezgan nejēdzīga.
03.04.2014 20:52 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Žēl īstenībā, ka neparādīja vairāk no Bārnija un viņa bēbīša dzīves.
03.04.2014 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man jau tā patīk tikai divi komēdijseriāli. Šis bija viens no tiem, lai gan pēdējā sezona nebija tik laba, kā sākuma sezonas. Tomēr beigas...bāc, beigas bija stulbākais seriāla nobeigums, kādu es vispār esmu redzējusi.
Kāda jēga bija saukt seriālu ''how i met your mother'', ja tas reāli bija par to, kā Teds beigu beigās palika ar Robinu un bez maz viss storijs bija par viņu un Robinu, nevis par viņu un viņa bērnu māti.
Visa visu varoņu raksturu attīstība, kas bija notikusi visu sezonu laikā, tika noskalota podā pāris minūtēs. Galvenais - visa sezona veltīta kāzām, no kurām nav nekādas jēgas, jo beigās viņi piecās minūtēs izšķīrās pat bez normāla paskaidrojuma. Un tad vēl, pēc tam kad visu seriālu katrs notikums tika tik sīki stāstīts, beigās tik svarīga lieta kā Bārnija kļūšana par tēvu tika parādīta kādu minūti un bērna māte vispār netika parādīta.
Es biju gaidījusi foršas beigas. Tādas pārdomātas utt. Nevis šito figņu. Reāla vilšanās.

Man reāli reakcija bija apmēram šāda:

03.04.2014 20:57 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
fleur,

bet tāpat, ja to faktu ignorē, Bārniju pieņem kāds viņš bija, lai gan tajā pēdējā sērijā jau mazliet viņi pārspīlēja ar to visu Playbook II utt. kā viņš tur uzvedās, tas bija pretīgi un nav pat mazliet brīnums, ka Robina aizmuka, jo lai nav visā tajā jānoskatās

man tomēr žēl Teda, jo tā Tresija bija super piemērota viņam, nu tik jauka un Teds bija pelnījis tās pārāk pārspīlēti skaistās beigas ar bērniem un Treisiju līdz sirmam vecumam

un okei, ja skatās uz īsto dzīvi, ne visi draugi paliek draugi uz mūžu, bet tā bēdīgi, ja visas sezonas rāda cik jauki viņiem iet un beigās tik ļoti depresīvi, ka viņi vairs tā netiekas utt., tai Robinai jau vispār, ja viņa izšķīrās no Bārnija, parādījās pie draugiem super reti, noteikti nokrita kaut kādā stūrī, pa pasauli vazājoties un piekopa depresīvu dzīvesveidu, jo ar Bārniju nekas neizdevās un Tedu bija pasūtījusi jau miljons gadus atpakaļ, tad nu atkal bija jānopērk pieci suņi un jāievācas vecajā dzīvoklī

nez, nepatika man galīgi šitas nobeigums
03.04.2014 20:59 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
Jap, to Bārnija bērna māti mēs visi atcerēsimies kā meitene #31, kura pat netika parādīta
Lasīju kaut kādu versiju, ka beigās varēja izrādīties, ka tā #31 ir Robina, un tad viņa saprastu, ka tomēr karjera nav tik svarīga un viņi paliktu kopā utt., Robinai gan bija neauglīga, bet nu visādi brīnumi jau notiek
03.04.2014 21:03 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Palasot komentārus, rodas iespaids, ka tiek gaidīts kaut kas no Pretty Little Liats vai Gossip Girl...

Tas ir HIMYM ffs. Tas nav tēmēts uz sievietēm.
03.04.2014 21:05 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Nu Roninai tas nevarēja būt, jo 1. neauglīga, 2. Lilija teica, ka redz ir liels notikums un viņa nav klāt.

Pati Robina tur visu gaisu tik jauc, čakarējot cilvēkiem prātus.
03.04.2014 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Tā arī nesapratu beigas, ko jūs aprakstāt. Beigās Teds palika ar Robinu? Kur bērnu māte?
03.04.2014 21:08 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
Tesla,

okei, ja tā būtu kaut kāda drāma, bet tas ir vienkārši komēdijseriāls, kāpēc jābeidz šitā?
Un es esmu no ļoti daudz vīriešiem arī dzirdējusi visai negatīvas atsauksmes ;D

Blonde on Blonde,
Bērnu māte nomira un pēc tam Teds ar Robinu it kā jā
03.04.2014 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Ok, labi, ka pēc 5. sezonas neskatījos tālāk. Pat ugunsgrēks netur līdzi :D
03.04.2014 21:15 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
to Bārnija bērna māti mēs visi atcerēsimies kā meitene #31

Viņš jau seriāla vidū bija pārgulējis ar 200 meitenēm, tad kādēļ nr31? Domāts 331? :D

pa pasauli vazājoties un piekopa depresīvu dzīvesveidu, jo ar Bārniju nekas neizdevās un Tedu bija pasūtījusi jau miljons gadus atpakaļ, tad nu atkal bija jānopērk pieci suņi un jāievācas vecajā dzīvoklī

Man liekas, ka tā arī notiek dzīvē- cilvēki daudzus gadus braukā pa pasauli un vecumdienās atgriežas. Tas nav depresīvi- ir cilvēki, kas vēlas pamētāties, visu apskatīt :)
03.04.2014 21:17 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Nu Roninai tas nevarēja būt, jo 1. neauglīga,


Tedam jau 2 bērni ir un abiem ir ap 50.
03.04.2014 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits