Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karš ar aukstumpumpām.

 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Jā- Karš!
Es vēl kaut kā spēju sadzīvot ar neilnām 2 nedēļām starp-aukstumpumpu periodiem, bet šorīt paskatoties spogulī nobijos, jo augšlūpa nu ir vismaz 2x lielāka nekā parasti un es izskatos kā vakar piekauta.
Nemeklēju īslaicīgu risinājumu, kā zovirax un citas smērītes, bet gan kaut ko, kas palīdzētu man no tiem briesmoņiem atbrīvoties uz ilgaku laiku.
Kaut kādi vitamīni imunitātes stiprināšanai, vai speciāli zāles šī vīrusa(?) nomākšanai. Vispār ir iespējams atbrīvoties no aukstumpumpām ilgtermiņā?
02.04.2014 16:56 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Imunitāti stiprini.
un es esmut ikusi no aukstumpumpām vaļā uz ilgu laiku ar apdedzināšanu. Kad jūti,kad sāk niezēt untaisās tā draza augt, ar uguni uzkarsē koka karoti un pieliec vairākas reizes un paturi pie aukstumpumpas.
Kopš sāku šādi apkarot un dzert Glycomune vitamīnus imunitātei, aukstumpumpas man nav bijušas.
02.04.2014 16:58 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
OOO! Sveicinata manaa klubina! Ari man ir tapat citreiz vel aukstumpuma nav nogajusi un metas jau nakamaa!
Es vel neesmu nekadu lidzekli atradusi kas palidzetu..dzeru kautkadas tabletes sim virusam kas vinu iznicinot uz laiku.. maksaja ap 13ls auksumpumpas pazuda uz kadiem 3 menesiem un tad atkal !
Mocibas!
02.04.2014 17:01 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Tas koka karotes rituāls gadījumā nav traki sāpīgs?
02.04.2014 17:01 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
čupakabra - mm labs ieteikums esmu meginajusi to dedzinasanu bet neteiktu ka baigi uzreiz paliek labi.. nez.. japamegina vel!
aaa atcerejos vienu zelta metodi!
Taa es 2x reizes aizbiedeju aukstumpumas!

Tad kad saak just ka bus tad japanem jasarivee sipols un japiespiez citrona sula..sanak tada maza putrina uzliku uz lupam un gaju gulet.. no rita auksumpuma nebija izmetusies pazuda!
02.04.2014 17:03 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Man aukstumpumpas ir bijušas visu dzīvi. Cik vien sen atceros, uz visām skolas fotografēšanās reizēm esmu bijusi ar "dubultlūpu". Sākumā vēl centos ar aptiekā pieejamajām ziedītem un smērītēm, bet, kad liela daļa jau bija izmēģinātas, nolaidās rokas un sapratu, ka neko nesmērējot, tas dzīšanas process ir krietni īsāks. Parasti, ja jūtu, ka būs, tad uzsmērēju stipru zobupastu un nav tik traki. Šorīt gan pamodos ar miiiilzīgu pārsteigumu lūpas vietā. Nu neko jau šobrīd, jāgaida, kad pampums noies un 5 aukstumpumpas sadzīs. Šonedēļ tieši ir pieraksts pie ĢĀ, būs jāpakonsultējas vairāk.
02.04.2014 17:18 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Agrāk ļoti mocījos. Tagad mājās vienmēr ir herpelāns- vīrusu medikaments. Kā uzmetas herpoe, tad dzeru kādas 5 d un vismaz gadu ir miers.
02.04.2014 17:51 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Noteikti ciinies ar iemesliem, nevis sekaam. Dzer vitamiinu C, un noskaidro, ko gjimenes aarsts iesaka. Ja lasi angliski, paguuglee, kaa uz visiem laikiem atbriivoties no cold soar.
02.04.2014 17:56 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.04.2014
ojjj. Galvenais, neielaid infekciju. Tagad man uz zoda (zoda!!) ir divi pigmentācijas pleķi. No herpes vīrusa uzmetās uz zoda, lika iet uz kvarcu, kas ir iemesls pigmentācijai. Lika dzert uztura bagātinātājus, tādas speciālas kapsulas, kas kopā izmaksāja pāri 40eiro, bet nu bija tā vērts, vismaz tagad ir miers. Mājās ir arī speciāls aukstumpumpu gēls, kas arī diezgan veiksmīgi ir palīdzējis. Stiprini tik imunitāti, jo tas ir iemesls, kādēļ uzmetas kaut kas, vismaz tā man teica.
02.04.2014 18:49 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man kursa biedrene stāstīja, ka viņai tagad vispār nemetīšoties aukstumpumpas, jo viņa esot izgājusi kaut kādu kursu. Esot špricēts kādu mēnesi ik pa 2-3 dienām. Bet viena šprice esot maksājusi arī kādus 20Ls.

Man pašai arī tik kādu 2.nedēļu nav vairāk aukstumpumpas. Biju nomocījusies. Neko nedarīju. Tikai smērēju smērītes, kuras ir aptiekās nopērkamas. Un vēl beidzu krāsot uz lūpām tos lūpu balzamus, spīdumus, lūpu krāsas, kuras biju krāsojusi pirms tam.
02.04.2014 19:32 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Es tieši domāju, ka šoreiz vajag cīnīties ar iemesliem, ne sekām, lai būtu arī kāds paliekošs rezultāts.
Arī visu laiku domāju, ka imunitāte pie vainas, taču tagad, kad tā kārtīgāk padomā, diezgan dīvaini , ja tas ir tikai no novājinātas imunitātes, jo tik bieži, cik man ir aukstumpumpas, novājināta imunitāte nevarētu būt.
02.04.2014 19:39 |
 
Reitings 128
Reģ: 17.06.2013
Mocījos 4 gadus ar smagu herpess vīrusa izpausmi uz sejas. Uzlabojumi nāca pēc 2x izdzertā Herpelāna kursa. Izrakstīja ārsts. Ārsts vēl gribēja man vitamīnu šprices izrakstīt, bet atklājās alerģijas. Vairās reizes gadā dzeru vitamīnu kursu, cenšos mazāk stresot un nepārkarts/nepārsalt. Diemžēl šis vīruss nav iznīcināms, to var tikai turēt grožos ar stipras imunitātes palīdzību.
02.04.2014 19:45 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Diemžēl ir gan imunitate pie vainas. Tas ka tu pati neslimo visu laiku ar saaukstēsānos vai citām infekciju slimibām, nenozīmē, ka tev ir laba imunitāte. Ir vairaki imunitātes veidi un tev diemžel pieklibo lokālā imunitate. Daudz ko baigi nevar darīt, iesaku skatīties pēc kā tev viņas sametas, piemēram bija iepriekšējā vakarā nosalušas kājās, papūta vējš, kad biji pēc sporta, peldējies vēsākā ūdenī utt un no tā megināt izvairīties. Herpes vīruss lielākajai daļai cilvēku ir organismā un tikai snauž un citiem vispār nekad neparādās, jo viņu imunitate neļauj izpausties šim vīrusam. Tam par to špricēšanu un mūžīgu tikšanu no viņa vaļā, ok, ir itkā tādas zāles, bet diemžel tevi apbēdināšu.. šo vīrusu var iegūt ar siekalām, tā ka ja pat tiksi no viņa vaļā, zinot ka lielākajai daļai cilvēku viņs ir, pat ja ne reizi nav parādījies, skūpstoties vai kaut vai dzerot no vienas glāzes atkal dabūsi viņu atpakaļ :( Tā ka nav vērts izmest naudu vējā.
02.04.2014 21:01 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Tiklīdz jūti, ka metīsies, tā liec virsū BĒRNU zobupastu. Kāpēc tieši bērnu? Tāpēc, ka tajā ir daudz vairāk fluora, nekā zobu pastās pieaugušajiem. Tā kā zubu pastai ir arī sausinošs efekts, tad tā neļaus krāties apakšā šķidrumam. Pumpa kļūst kā plāna krevelīte, kuru tālāk vari nomaskēt vienā mierā.

Ps. arī mani skolas bildēs varēja itin labi pamanīt! :)
02.04.2014 21:25 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
maribella, tāpēc ar izbijušajiem skolas biedriem jāuztur labs kontakts, lai tie mūs neatcerētos tikai no šausmīgajām bildēm :D
02.04.2014 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
šo vīrusu var iegūt ar siekalām, tā ka ja pat tiksi no viņa vaļā, zinot ka lielākajai daļai cilvēku viņs ir, pat ja ne reizi nav parādījies, skūpstoties vai kaut vai dzerot no vienas glāzes atkal dabūsi viņu atpakaļ


Pilnīgas muļķības :D Tikai tad, kad cilvēkam vīruss ir aktīvā fāzē, nedrīkst bučoties, lietot kopīgus galda piederumus (piemēram, mamma baro mazuli ar karoti un tādā veidā nodod viņam tālāk) utt. Citādi mēs visi un visu laiku staigātu pumpaini.

Recepšu medikaments - tabletes Herpelāns vai tam ekvivalents Acic. Ideāli!!!! Jā, ķīmija, bet reizēm ļoti, ļoti, ļoti vajadzīga, lai varētu normāli dzīvot. Pat, ja tagad kaut kas uzmetas, tas ir krietni vieglākā stadijā, nevis pāri lūpas līnijai, acīmredzami un ilgi dzīstoši. Es labāk pusgadu staigātu bez skropstu tušas, nav jau arī tik dārgi, ja tas ir tik sasāpējis jautājums.
02.04.2014 21:55 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Kaut kur lasīju, ka to vīrusi iegūst bērnībā, tipa bija rakstīts, nāk visādas tantes raudzībās, sabučo sīko, un lūk mokies visu mūžu. :) Šobrīd arī cīnos, ģimenes ārsts arī neko neieiteica, kā tikai stiprināt imunitāti. bet lasot komentārus saprotu, ka var cīnieties ar tām tā nopietni, nemaz nezināju.
02.04.2014 22:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nopietnāks medikaments ir iekšķīgi lietojams (recepšu), bet tas nedod garantiju, ka uzliesmojumi būs retāki :)
Imunitāti var stiprināt ar Wobenzym (bezrecepšu medikaments), ja patīk niekoties ar tabletēm. Pilnībā izskaust šo kaiti diemžēl nav iespējams..
02.04.2014 22:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vispār ir iespējams atbrīvoties no aukstumpumpām ilgtermiņā?


Nē nav, vīruss nervā sēdēs mūžīgi mūžos.. mērķis ir panākt retākus uzliesmojumus.. tā arī ir tā ''imunitātes stiprināšana''
02.04.2014 22:15 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
aukstumpumpas man metas reti, bet kad jūtu , ka būs uzsmērēju zobupastu vienalga kuru, un pāris denās no aukstumpumpas nav ne smakas.
02.04.2014 22:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī špricītes neatbrīvos ķermeni no herpes vīrusa, ja kas..
02.04.2014 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits