Kredītu jūgs!!!

 
Reitings 13
Reģ: 29.03.2014
Sveika! Esmu neapskaužamā situācijā un nav NEVIENA, kas spētu palīdzēt. esmu iekūlusies klapatas ar ātrajiem kredītiem. Izstaigaju visas iespejamas iestādes un bankas, zvanīju neskaitāmām kompanijam uz RĪGU, MEKLEJU PALĪDZĪBU LAI RESTRUKTURIZĒTU KREDĪTUS UN MAKSĀTU VIENU SUMMU VIENAI KOMPĀNIJAI.....un bez rezultātiem.... Pārdot vairs nav ko! Jūgs ir tik liels, ka galu nemaz nesaredzu. Šie milzīgie soda procenti pamazām galina nost, draud iesūdzēt tiesā...grafikus sastādot kompānijas sūdzas, ka summas pamazas....vajagot iemaksāt vairāk....aizņemties nav no kā un sajūta ir tāda, ka stāvi pie bezdibeņa malas.... naktīs nenāk miegs, depresija ir milzīga, esmu daudz kur aizsūtījusi savu cv , bet darbiņju Latgalē pagrūti dabūt. Esmu skolotāja un ne ar mazu darba stāžu....iekūlos un dikti nožēloju...neredzu izeju...
29.03.2014 21:31 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Es gan pati neesmu skolotāja, bet droši varu teikt, ka būt skolotājiem nav viegli. Pati laikam nevarētu, zinot mūsdienu bērnus. Autorei cepuri nost.
Varbūt kādi paziņas var tomēr palīdzēt, nekautrējies un pazvani, varbūt visiem vēl neesi mēģinājusi.
30.03.2014 16:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
weee, pēc tavas loģikas iznāk, ka kāds arī tev par tavu padarīto darbu vai sniegto pakalpojumu var nemaksāt, jo viņam varbūt nav naudas! tāpēc arī esam tādā bedrē, ka visi par to vien domā, kā vienam otru apčakarēt. nožēlojami
30.03.2014 16:12 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
weee mani nepārsteidz, jau kurā diskusijā parāda savu bezizmēra bezkaunību
30.03.2014 16:30 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
aizej pie advokāta un painteresējies par maksāt nespēju! ;)
protams, atkarīgs, cik kredīts liels, taču nedomāju, ka lielāks par 20tūkst ls ;) nu redz, tad tev būs jāsamaksā par visiem papīriem un tad tev 1/3 no algas vilks nost ;) cik ilgi , atkarīgs no summas. bet šogad taisās samazināt to laika posmu, cik ilgi vilks nost, tāpēc nestreso! tici man, ir trakāk citiem, bet viņi cīnās un aiziet ;)
veiksmi
30.03.2014 16:58 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
tomēr autore nebija
Man liekas, ka pietiktu ar šo un paareejo var ari nerunaat un neskaidrot.

weee, es jau vienaa diskusijaa izteicos attieciibaa uz tevi. Nav gruti atkartoties - stulba esi un punkts. Zeel, ka gan jau savu beernu ari audzinasi taadaa pasaa bezatbildiibas garaa.

Autorei ieteiktu nestrebt karstu, rūpīgi sekot katram sīkumam, kur ietaupīt. Meklēt visas iespējas, kur dabūt naudu.
Autore nemeklee, bet izdod naudu, ja vien to prasa. Taa pasa Hobby Hall sakara...
30.03.2014 17:05 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
aizej pie advokāta un painteresējies par maksāt nespēju!

Beidzat par to maksatnespeju. Tad jau 1/2 Latvijas butu atziti par maksatnespejigiem. Atverat to pasu Google un izlasiet: http://www.lvportals.lv/skaidrojumi/253834-fiziskas-personas-maksatnespeja-procesa-uzsaksana/
30.03.2014 17:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
weee, pēc tavas loģikas iznāk, ka kāds arī tev par tavu padarīto darbu vai sniegto pakalpojumu var nemaksāt, jo viņam varbūt nav naudas!



loģiski, tapēc vairumā gadījumu bez atalgojuma i nekustos :)
30.03.2014 17:18 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
pēc tavas loģikas iznāk, ka kāds arī tev par tavu padarīto darbu vai sniegto pakalpojumu var nemaksāt,


Pakalpojums ir jumta uzliksana, aizdambetas izlietnes salabosana, automasinas riepu nomainisana, teksta iztulkosana, manikirs. Naudas aizdosana neietver sevi pakalpojumu. To kas ir aizdots, ir jaatdod, par to neviens seit nestridas. :)

iedomājies, kas būtu, ja nebūtu nekādu kavējuma procentu


Iedomajos. Nebutu notikusi 2008/09 krize, nebutu noticis pasaules vesture lielakais bagatibas parvedums biljonaru un triljonaru makos, nebutu Latvija noticis ekonomiskais genocids, nebutu bankrotejusiem biznesmeni un visu pazaudejusie stardnieki izdarijusi pasnavibas dazam mate ar berniem mazak nolecot no tilta un Rasuki spetu nomaksat savu paradus jo tie neaugtu lielaki. As simple as that!
30.03.2014 17:26 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Naudas aizdosana neietver sevi pakalpojumu.
Nepiekritisu. Kas tad tas ir? Manuprat, aizdosana ir pakalpojums - es aizdotu 100euro, bet tu man atpakal atdod 106euro. Tapat, piemeram, es tev nogriezu matus - tu man samaksa 20euro. Es skatos, ka ar finansem tu esi uz TU, bet no juridiskas puses uz JŪS.
30.03.2014 17:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Es skatos, ka ar finansem tu esi uz TU, bet no juridiskas puses uz JŪS.


Ja man tas ir labi zinams un es jau rakstiju, ka tam nepiekritu, jo pec butibas tas nav pakalpojums- tas nerada absoluti nekadu pievienoto vertibu, nekadu, toties par to ir jamaksa. Kapec kadam ir pienakums maksat par to, kas nerada pievienoto vertibu? Pie tam paradnieks par to maksas radot pievienoto vertibu, t.i. sniegs pakalopjumu vai preci, protams ja neis zagt vai ar prostituciju nodarboties. Plus, tam vel nak klat fakts, ka aprite nemaz neeksiste tik daudz naudas nedz banknotes, nedz elektroniskajos ciparos, lai visus paradus nomaksatu. Ja tagad visiem uz lidzenas vietas butu janomaksa paradi, to nevaretu izdarit jo nepietiktu banknosu un elektronisko ciparu, tas bija 2008/09 krizes iemesls- nespeja nomaksat paradus.

Pat pieneomt, ka naudas aizdosana ir pakalpojums, cilvekiem tomer ir tiesibas uz citadu viedokli :), rodas vel viena problema- kreditors sanem ienakumusu kuri aug ar ekspotencialu likni- jo vairak vins nopelna, jo vairak vins aizdod, jo vairak vins nopelna, jo vairak aizdod, jo augstaka procentu likme jo lielaka un atraka pelna un ta lidz bezgalibai, bet ka zinams uz planeta zeme nekas nav bezgaligs- nedz resursi , nedz cilveka darba speks, nedz NI. Ja tadam montsram lauj pusbrivu valu, viena diena vinam piederes pilnigi viss.

Expotenciala likne. Fantastiki butu ja ari musu ienakumi ta augtu, ne? :)

30.03.2014 17:59 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Aija, šis nav tas gadījums, kad ir vērts pūlēties. :)



p.s. eksponenciāla līkne un eksponentfunkcija, ne ekspotenciāla līkne... Vismaz terminiem jābūt pareiziem, pārējo pieņemsim par viedokli.
30.03.2014 18:13 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Ja man tas ir labi zinams un es jau rakstiju, ka tam nepiekritu, jo pec butibas tas nav pakalpojums- tas nerada absoluti nekadu pievienoto vertibu, nekadu, toties par to ir jamaksa.
Pilnīgs sveists. Kā nerada pievieno vērtību? Ja Tev nav, kur dzīvot, bet alga ir nu kaut vai 1500 EUR mēnesī, un Tu gribi dzīvokli (ko, protams, nevari atļauties ne gadu, ne 3 gadus krājot) - tad ja Tev banka vai velns viņs zin kas aizdot 50 TEUR, lai Tu varētu sev nopirkt to dzīvokli, tas Tev nav rādījis pievienoto vērtību? Un, piemēram, 10 gadu laikā Tu gribēsi atdot tos pašus 50 TEUR? Jā, gudrīte. Tici man - neviens Tev neaizdos.
Ja autorei nodega elektrības skapis un viņai nebija jaunam naudas un kāds viņai aizdeva tos 200 LVL (slinkums meklēt, kur viņa bija precīzu summu uzrakstījusi), lai viņa varētu nopirkt jaunu to skapi un viņai būtu elektrība mājās, tā nav pievienotā vērtība, salīdzinot ar to, ka viņai vajadzētu 3 mēnešus pašai krāt + dzīvot tumsā? Protams, ka ir, un par to ir jāmaksā.
30.03.2014 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bet naudas vērtība samazinās. Procenti ir tam domāti, lai kāds vispār aizdotu otram naudu, ko vēlāk 1:1 saņemtu atpakaļ jau ari samazinājušos vērtību; zin', es Tev to piečuku atdošu pēc trim gadiem, kad man pacels algu. Bet nu Latvija gadījumā atkal un atkal parādās brutālas tautas apzagšanas un izputināšanas iezīmes.

Morgan, kā Tu domā, kāpēc bagātajiem ir tāds naids (jā, tieši naids) pret nabagajiem (pret viņiem mēs visi esam nabagi), kuri fiziski rada tās preces un pakalpojumus, kas notur pasaules kursu? Kā Tev šķiet, kāds būtu Latvijas valstsvīru doma par ideālu sabiedrību? Tikai 100 galvas un izcirsta, izpārdota zeme?
Iedomājieties, izputinātas ģimenes ar fizisku un garīgu nespēju produktīvi strādāt - ja tādi ir vairumā, tad no viņiem vairs nav, ko grābt un grābt ilgtermiņā. Kāpēc no vareno viedokļa netiek stimulēts darbs un spēja pelnīt, lai vairāk varētu iekasēt no nodokļiem un sabāzt savos speķainajos makos, bet tieši otrādi - pazudināti darbspējīgi cilvēki?!
30.03.2014 18:23 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Naudas aizdosana neietver sevi pakalpojumu.

kaut kas muļķīgāks nav dzirdēts
30.03.2014 18:36 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Aija , ja jau tā maksātnespēja būtu tik sūdīga, neviens viņu neizmantotu!
mēs to daram, viss kārtībā! ja pati neesi bijusi šai situācijā, nav jēga gudri runāt. Internets saka visādus brīnumus, taču gudrs advokāts izstāstīs visu kas un kā. Un īstenībā, kā apiet likumu!
30.03.2014 18:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Bet naudas vērtība samazinās.


Tiesi ta. Ja kaiminiene no manis aiznemas milti paku, vina man to var atgriez jebkura laika un ta uzturvertiba bus tada pati ka sodien, ta rit, parit un pec 10 gadiem. Miltiem tacu uzturvertiba nekritas un cilveku energetiskas vajadzibas neaug ka inflacija, mums tacu nav kilokaloriju inflacijas? Pie tam sodien rozaosanas produktivitate lauksaimniecibu ieskaitot ir daudzkart lielaka, neviens vairs near zemi ar zirgam piesietu arklu, bet ar traktoru. Kur tad ir problema?
Kapec naudai vertiba kritas? Vai gadijuma ne tapec ka ar naudu kaut kas fundamentali (diez, es so vardu pareizi uzrakstiju vai japarbauda vardnica?) nav kartiba? Ir protams cilvece daudz senaka vesture pieredzejusi inflaciju, bet ir ari dzivojusi vispar inflaciju nepazistot. Kapec pirmatnejas kulturas kuras naudu nepazina nepazina ari inflaciju atskiriba no musu laikmeta. Kosmosa uzbraukt makam, bet inflaciju (cilveku algu un iekrajumu mistisku samazinasanos) apkarot neprotam? Izsmiekls. :D

Kas attiecas uz Latvijas politikiem. Lai Latvija kaut ko mainitu uz labo pusi butu nepieciesamas loti nopietnas izmainas, kas prasitu upurus ka no politikiem, ta no tautas un ari tad pozitivs rezultats nebutu garantets. Butu labi ja vismaz latviesiem nelabveligos likumus censtos bremzet, meginatu piekopt kaut cik neatkarigu arpolitiku, bet kur nu! Man ir tada sajuta, ka 100 Latvijas kalpi labi apzinas ka kugis grimst, bet uzskata ka ja reiz grimst, tad nav nekads noziegums to palidzet atrak nogremdet, ja ar uz ta rekina var uzvarities. :D :(

Cerise
Sarlote


1) Man ir "lieki" 600 eur un es aizgaju nopirkt klepjdatoru.


2) Man ir "lieki" 600 eur. Pie manis atnaca pazina Santa un paludza aizdot klepjdatoram. Es piekritu un iedevu Santai 600 eur. Santa veikala nopirka klepjdatoru par 600 eur.

1) pakalpijuma nav
2) ir pakalpojums.

Pakalpjums ir darbiba kuras rezultata rodas kaut kas ar pievienoto vertibu, piemeram, uzliekot jumtu negazas udens maja, salabojot aizdambejusos trubu notekudens tiek prom utml. Kur naudas aizdosanas bridi rodas pakalpjums? Tur ka Santai bus dators no kura sedet cosmo? Es jau ari varu savus 600 eur noteret uz klepjdatora un sedet cosmo. Kada atskiriba vai tiesi to pasu daru es vai Santa? Aizdosanas bridi no jauna nerodas absoluti nekas. Kas jauns rodas mirkli, kad no kaiminies aiznemas sali? Aizgaji majas un pieliki zupai sali, lai garsigak? Kaiminie pati vareja savai zupai sali pielkt un nenemot maksu pati no sevis. :D Bet redziet, kad sali aiznemas blakus durvis dzivojosais peksni rodas jauns pakalpojums un vinam ir jaatdod ne vairs tejkarote sals, bet pusotra tejkarote sals. :D
30.03.2014 19:12 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Aija, šis nav tas gadījums, kad ir vērts pūlēties.
aha, es taa skatos :D Morgana, laikam, parkarsusi saulee.

taču gudrs advokāts izstāstīs visu kas un kā. Un īstenībā, kā apiet likumu!
peec tam esi gatava ar to "gudro" advokaatu seedeet vienaa kameraa? Gudrs advokaats nebuus tas, kas maaciis kaa apiet likumu, bet taads, kas konkretai situacijai piemekles pareizako risinajumu. Kate, mana doma, liekot linku par maksatnespeju, bija tada, lai meitenes palasa, pie kadam summam taa ir iespejama. Pie 1000 LVL liela parada fiziskas personas maksatnespeja nav iespejama.
30.03.2014 19:22 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Aija, lai apietu likumu nav jāsēž cietumā. Ir atšķirība starp likuma apiešanu dēļ nepilnībām un krāpšanu!
Tādēļ arī minēju, ka tas atkarīgs, cik pašai meitenei lieli parādi! neteicu, lai ar 100ls iet uz turieni!
30.03.2014 19:39 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Daža laba te filozofē, taču ja nesaprotat neko par to, varbūt paklusējat? Nu nav procenti nekas izfantazēts un nepamatoti prasīts! Cilvēks ir noslēdzis līgumu, kas nozīmē, ka piekritis procentu maksājumiem tādiem, kādi tie ir. Man nav nevienam pienākuma aizdot un varu prasīt par aizdoto tik, cik vēlos (ok, tagad noteijti ierobežojumi ir).

Un taču beidziet malt maksātnespējas scenāriju! Parāds ir krietni par mazu!! Tiesa tādu pieteikumu atmetīs atpakaļ!
30.03.2014 22:32 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Jap smagi, Tevi ļoti saprotu.. :|
1. Variants - sameklēt sezonas darbu pa vasaru, un aizbraukt piepelnīties lielāku naudiņu, ko atdot kredītos. Bērnam pa tiem 2 mēnešiem sliktāk nekļūs, nekā tad, ja mamma ir depresijā, naudas nav, izejas nav...
2. Variants - painteresēties par kredīta piedāvājumiem ar negatīvu kredītvēsturi. Jā, nepareizi izdarīji, ka negāji ar to nomaksāto čeku, lai meklē pastā naudu. Bet, ja reiz esi melnajā sarakstā, tad esi. Man pat šķiet, ja to tagad atkarotu un pierādītu, ka maksājums bija veikts, tas tāpat turpinās uzrādīties. Un - nav jau pa smuko tāds risinājums, ka kredītus apmaksāt ar citu kredītu, bet.... saprotu, kā ir, kad izejas citas nav...
3. Variants - nepadodies tām kredītiestādēm, ar katru sazvanies un pasaki: Vairs neesmu maksāt spējīga iepriekšējā apmērā. Vai nu sūdziet mani tiesā, kas būs ilgi, daudz izmaksās, un vai beigās vēl visu summu no manis dabūsiet, vai arī vienojamies par jaunu atmaksas grafiku. Un tad nosauc summu, ko katru mēnesi esi gatava maksāt konkrētajai kredītiestādei. Ja tādas ir 3? Tieši tā, izrēķini, lai uz Tevi un bērnu sanāk tā minimālā summa - kas paliek (ja paliek) pāri, to sadali tām kredītiestādēm. Un tā arī viņiem to sarunā pasaki, ka bez minimālās iztikas Tev un bērnam viņi Tevi tāpat arī caur tiesu nevarēs atstāt. Tā kā vairāk nepelni un nepelnīsi, no Tevis nevar paņemt vairāk, kā vari dot. Paši piešķīra Tev to kredītu, lai gan viņiem datubāzēs ir ļoti labi redzams - cik pelni, cik iestādēs jau ir kredīti. Tātad patiesībā jau iepriekš nereti zina, ka nebūsi maksātspējīgs, bet - procenti, zvani, draudi ar tiesām utt. Tas nostrādā, un cilvēks maksā, cik vien var. A viņiem ir garantēts ienākums no Tevis uz vairākiem gadiem...
4. Pēdējais variants būtu tā maksātnespēja. Bet tas baigo melno plankumu Tev atstās, un tieši tā - tas vēl jāapmaksā un jāizcīna, lai to maksātnespēju pasludinātu.
31.03.2014 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits