Parunāsim par .. sev svarīgu mantu uzticēšanu citiem! :)

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Labs vakars tām, kuras vēl neguļ vai jau nav sākušas izbaudīt brīvdienas! (l)
Es šodien tā aizdomājos, - Jūs mēdzam aizdot savas mantas citiem? Nu teiksim ne tādas pavisam parastākās, kā pidžammu draudzenei, kura paliek pa nakti un skropstu tušu nākamajā rītā, bet kaut ko mazliet dārgāku? Nu kaut tās pašas tehnikas lietas - planšetdatoru, fotokameru, kaut mašīnu, ko nu kura uzskata par vērtīgu lietu sev :)
Es pati nekad, nekad necenšos neko lietot/izmantot kas nav mans, dievs nedod šķiet, kas notiks! Bet tajā pat laikā, man ir pazīstama meitene, nav pat tuva draudzene, kura ļoti bieži vēlās kaut ko, kas ir mans! Piemēram, nopērku skaistu kleitu, viņa jautā, vai uz ballīti nevaru viņai iedod. Man ir tāds nu wtf, priekš kam? Tas jau bija diezgan pasen, nu iedevu, nebija žēl, ja jau tā patīk, bet tā laikam bija liela kļūda. Ik pa laikam pajautā planšetdarotu, kad brauc kādos izbraukumos, es nedodu, jo nu tas ir mans, viņa ta ne apvainojas, bet ir tāda attieksme - nu labi, labi! Pirms kāda laika nopirku spoguļkameru - viņa brauca uz Zviedriju ar prāmi, lūdzās, lai iedodu, es protams, to nedarīju, jo nu tā kamera ir dārga, mazums kas var notikt, pazaudēt utt, pat ja brauktu es pati, es nezinu vai ņemtu līdzi, ok, ja ņemtu pieskatītu, bet nu nešķiet, ka viņa pret mantām ir īpaši vērīga! Paskaidroju arī, ka taču lai ņem savu fotoaparātu, ja nav nekad fočējusi ar spoguļkameru, bildes tā uzreiz glītas nesanāks, vismaz man nesanāk!
Es nemāku pateikt vienkārši , bet nu savas mantas citiem nedodu, jo pati arī svešas nelietoju. Kā ir ar Jums? Vai es vienīgā tāda, viņasprāt, skopule?
27.03.2014 22:03 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Es aizdodu,dažkārt pat pati piedāvāju,ja redzu,ka būs nepieciešams.

Protams,sanāk arī tā,ka aizdotās,jaunās kurpes izskatās kā simts gadus lietotas. :D Bet es lielu kreņķi neķēru,kam negadās? Tā kā draudzene tuva,man arī savu apģērbu ir aizdevusi - nebēdāju :)

Tādas vērtīgākas lietas neviens nav lūdzis,ja nu vienīgi manu mīļo gičiņu - to gan nedevu :D, ievedu veco. Laikam viena lietiņa,kurai esmu pieķērusies. :(

Naudu aizdodu tik,cik esmu gatava uzdāvināt,jo ir dažādi cilvēki,citi, kuri atdod,citi,kas neatdod... Un protams,tādu sīceni atpakaļ neprasu. :D


Bet,ja tu saki,ka meiteni tā nepazīsti,neesat baigās druškas,tad es tādas nozīmīgākas lietas ar nedotu,sīkumus - jā,bet planšete,fočis jau bišku maksā.
28.03.2014 21:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mani radi/draugu neprasa mantas. Agrāk māsai patika aizņemties kādas drēbes. Protams, esmu devusi, negribīgi, bet devu. Nav tā, ka esmu skopa - tiēši otrādi, varu atdot pēdējo, bet man vienkārši nepatīk, jo pati svešas mantas ņeņemu pat tadm ja piedāvā. Ar retiem izņemumiem, bet nu ļooooti reti. Nesen paņemu no māsas plamšeti ceļojumā. Bet tā es pat nevaru atcerēties, kad būtu ko lūgusi. Drēbes pat māsai neesmu lūgusi, kur nu vēl draudzenēm. Es uzskatu tā, ja nav mans/nepieder man - nelietošu.
28.03.2014 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits