Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

IF apdrošināšana.

 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Labvakar meitenes!

Man šodien gadījās kas tāds, par ko IF portālā nespēju atrast ( vai nesaprotu ) informāciju... varbūt tāpēc, ka esmu tajā visā iesācēja. Lūdzu padalaties ar jums zināmu informāciju. :)

Biju pie ginekologa, (attiecīgi manām sūdzībām tika veikti izmeklējumi, ņemtas analīzes utt. )
Norēķinoties ar apdrošināšanās karti, tā visu neapmaksāja (tika pārsniegts limits). Es tik nesaprotu kāds limits. :D
Ok, par uzsējumu uz ureaplazmu ir jāmaksā pašai, jo tā ir pieskaitāma laikam pie infekcijām, to viņi nesedz. Bet vai ir kkāds mēneša limits vai kkas tāds? Martā sanāca tā vairāk pastaigāt pa ārstiem, bet apdrošināta esmu tik no februāra, tā kā kopējo limitu pārsniegt nekādi nevarēju.

Kā man tas būtu jāsaprot? Paldies, ja apgaismosiet manu prātu. :)
25.03.2014 20:11 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
??? Kāda???
25.03.2014 20:22 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
Nezinu protams, kāda tieši tev ir polise, bet normāli tiek doti līdzi apdrošināšanas noteikumi ar visiem limitiem. Man IF polise nosaka, ka ārstu konsultācijas tiek apmaksātas 20 LVL (28,45 EUR) apmērā par konsultāciju, analīzes ja nemaldos tad pēc EGL analīžu cenrāža utt. Tā kā pameklē lūdzu savas polises noteikumus, jo pieļauju, ka dažāda līmeņa polisēm tomēr šīs summas atšķiras.
25.03.2014 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits