Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Par visu pārējo
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
Kas tas ir????
S80
6407
Reģ: 16.01.2014
Meitenes,
kas tas ir?
0
0
25.03.2014 17:00 |
Marīī
11429
Reģ: 02.07.2013
nu bet.. astīte :D
0
0
25.03.2014 23:15 |
S80
6407
Reģ: 16.01.2014
Mari,
Tūlīt no vietējiem mediķiem dabūsi ierīt. :D
Starp citu man ir vēl smieklīgas bildes, bet tās ir pārāk intīmas. :D
Jautra tā padarīšana, kad bildes skatās, bet process personīgi man nepatika.
0
0
25.03.2014 23:16 |
VickyChristina
471
Reģ: 17.12.2012
S80, vispār tas ir Os sacrum lūzums - datortomogrāfija , pareizi? :)
0
0
25.03.2014 23:34 |
Marīī
11429
Reģ: 02.07.2013
Viss kaartiibaa, S80. Ar labu nakti!
0
0
25.03.2014 23:35 |
VickyChristina
471
Reģ: 17.12.2012
Oi neizlasīju visus komentārus :(
0
0
25.03.2014 23:36 |
S80
6407
Reģ: 16.01.2014
coconut_xoxo
, vispār tā ir datortomogrāfija un man nekas nav lūzis. :) Paldies Dievam tur viss ir normāli, ja tā var teikt.
0
0
25.03.2014 23:55 |
krista21
9169
Reģ: 23.02.2012
Ieliec veel kaadu bildi. :) Bet nu CT ir tas pats rengens, tikai 3D.
0
0
26.03.2014 00:03 |
S80
6407
Reģ: 16.01.2014
Neesmu specs, bet manupārt magnētiskā rezonance ir tuvāka datortomogrāfijai,nu, vismaz pēc sajūtām, kad esi tais zārkos. :D
Krista, speciāli Tev! :D
šis ar man ļoti patīk. :)
Mana medūza. :)
0
0
26.03.2014 00:40 |
Ku-kū
339
Reģ: 23.11.2013
S80
, kas par intiimiem foto.. :D
0
0
26.03.2014 00:43 |
S80
6407
Reģ: 16.01.2014
Ku kū,
Krista prasīja un tā bilde ir visu laiku smieklīgākā, pat mati nobildēti, ne tikai āķīši. :D
Tagad es Jums varētu jautāt kādu veļu es biju uzvilkusi. :D
0
0
26.03.2014 00:45 |
krista21
9169
Reģ: 23.02.2012
Par spocinju meeginaashu uzmineet - mugurkaula skrimslis ar patalogiju?
0
0
26.03.2014 00:45 |
krista21
9169
Reģ: 23.02.2012
t. i. meduuzu
0
0
26.03.2014 00:47 |
S80
6407
Reģ: 16.01.2014
Krista
, man jau diagnoze ir uzstādīta. :) Bildes ieliku, lai jautrāka diskusija.
Skaties:
Tie it kā smaidiņi ir tik piemīlīgi. :)
0
0
26.03.2014 01:01 |
Mincis
6750
Reģ: 16.01.2011
Tagad es Jums varētu jautāt kādu veļu es biju uzvilkusi.
Ar stienīšiem! :D
0
0
26.03.2014 01:02 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
IetekMeļu tops
Skandalalert
Šodien, 05:22
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Rietumusawle
Šodien, 01:57
Viss par un ap NL
Matilde23
Šodien, 00:33
Butterfly clothing
Astarte
2026-06-27 23:31
Maģīstra studijas
Ryan Edwards
2026-06-27 11:31
Pieteikums maģistriem RTU
Chloe Simmons
2026-06-27 08:21
Šķiršanās-bērni un domubiedres
Ieva33
2026-06-26 20:03
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (3)
Zuziks87
Fargerike
Melleņkūka
© 2022 Dieviete.lv