Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilnīga kontrole

 
Reitings 14
Reģ: 23.03.2014
Sveikas!
Nezinu, kā rīkoties, ir tā, ka esmu kopā ar savu draugu aptuveni pusotru gadu. Sākumā viss bija super, tad sākās kontrole un greizsirdība, nedari tā, neej ar to ārā utt., daudz ko atmetu, negāju ārā vairs tik bieži utt., bet pēdējos mēnešus tas vnk vairs nav izturams, neļauj iet ārā ar draudzeni, vilkt īsus svārkus, dekoltē, aizgājis pat līdz tam, ka piespiež mani runāt pa telefonu ar viņu, ja atsaku, tad zvanās. Es viņu ļoti mīlu, bet viņš nodara man daudz sāpju. Mūs šķir attālums, 200km, tiekamies reizi 2 nedēļās, atbaruc uz brīvdienām, bet, kad viņš ir blakus, tad nekā tāda nav, tad ir vnk ideāls. Visas viņa iepriekšējās attiecības beigušās ar to, ka viņa nokrāpj viņu, tāpeēc ir skaidrs,kāpēc viņš tā uzvedas. Varbūt kāda var kko ieteikt, kā viņu nomierināt, kā palīdzēt viņam atgūt uzticību?
23.03.2014 23:49 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Visas viņa iepriekšējās attiecības beigušās ar to, ka viņa nokrāpj viņu


Varbūt tāpēc, ka ir tā pārspīlētā kontrole, tāpēc arī viņu krāpa?

Un par situāciju... Un cik ilgi tu grasies šādi mocīties? Ja jau pēc 1,5 gadiem jūties ierobežota, tad ko darīsi ilgtermiņā?
23.03.2014 23:59 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.03.2014
Cik zinu, iepriekšējās nekontrolēja. Vienkārši pagadījušās nevisai uzticīgas.Nav ne jausmas,tā kontrole vienīgais mīnuss, tā jau viss ok, esmu runājusi ar viņu par šo tēmu, viņš saprot, tikai viņš neuzticās īpaši sievietēm. Un es nezinu, kā lai viņam palīdz...
24.03.2014 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Zinu šādus cilvēkus ļoti labi. Vienīgais, kā tu to vari nokārtot, ir iekarojot viņa uzticību un, jā, arī lielā mērā viņa untumiem piemērojoties. Parādot, ka viņa dēļ esi gatava atteikties no tā un no šā. Tad ar laiku ir iespējamība, ka viņš tev sāks uzticēties vairāk un tad varbūt arī būs mierā ar vairāk lietām, ko dari.
Bet tas ir ļoooti grūti un zinu, ka ir sajūta, ka tevi lauž uz pusēm.
Tāpēc tev ir izvēles iespējas - palikt pie sevis un savas pārliecības, un saviem paradumiem un pamest viņu, vai arī pieslīpēties, piemēroties, lielā mērā būt tādai, kādu viņš tevi grib redzēt. Padomā, kas ir labāk.. Vai tas, kādu viņš tevi grib redzēt, ir slikti vai labi. Vai tas tevi padara pilnīgi nelaimīgu.
Runājot par svārkiem un dekoltē - varbūt der ieklausīties? Nereti mēs sevi no malas ne īpaši labi redzam, un kas pašām liekas skaisti un nu ļoti pievilcīgi, patiesībā izskatās nekā un "ļoti zemas klases".
24.03.2014 00:28 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.03.2014
Paldies! Nu runa nav par dziļiem dekoltē vai super īsiem svārkiem, tādiem bikuci virs ceļa, nevar taču bītlenēs staigāt visu laiku. Daļēji situāciju atrisinājām, norunājām, ka viņš aizies pie psihologa parunāt, cerēšu, ka viss nokārtosies:)
24.03.2014 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tas labi, tad jau viņš pats arī saprot, ka kaut kas ir ne tā. Lai veicas ;)
24.03.2014 00:43 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.03.2014
Liels paldies!
24.03.2014 00:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits