Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plastiskās operācijas.

 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Diezgan ilgu laiku (nav runa par mēnešiem, bet gadiem) jau esmu nobriedusi deguna plastiskajai operācijai. Sākumā domāju to veikt ārzemēs, bet nu izrādās, ka Latvijā arī smuki taisa, turklāt sanāk arī lētāk mazliet. Nevajag man ekstrēmās pārvērtības, tikai mazliet taisnāku, tieši kaula daļā, un viss. :D
Vai kāda ir veikusi plastikās operācijas pie kāda no šiem ķirurgiem - Ģīļa, Krūmiņa, Feldmaņa, Zaržecka? Varbūt ir kāds cits labs, ne tik labi zināms, bet tik un tā prasmīgs/-a?
Palasot sūdzības.lv, neviens no viņiem nav īsti 'tīrs', bet nu īsti nevar saprast, vai tās meitenes par daudz bija sasapņojušās, un ka katram tā atlabšana ir citādāka, vai ka tiešām tur ir prasmes trūkums. Vairāk sliecos pie Felmaņa, jo tur vispār kā kūrortā viss ir, vārda tiešakajā nozīmē, vienīgi nepatīk tas, ka viena paciente tā arī nav pamodusies no anestēzijas, bet nu tā īsti nav viņa vaina, tā ir anestezeologa. Nu katram no viņiem ir dažas neapmierinātās. :D Tāpēc gribu dzirdēt citu pieredzi.
Kāda no jums vispār ir veikusi kādu plastisko operāciju, un ja būtu līdzekļi, vai vēlētos?
23.03.2014 00:44 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2013
Es neesmu bijusi,bet ja ietu,tad ietu pie Feldmanja!Man arii patiik taa atmosfeera tur!:)Gaidu,kad maneejais man uzdaavinaas pupus uz dzimshanas dienu.:D
23.03.2014 01:03 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Jā, paskatoties bildēs, liekas, ka esi atbraukusi atpūsties! :D Un par viņu arī visvairāk pozitīvo atsauksmju. Turklāt buferus ļoti labi māk taisīt! :D
23.03.2014 01:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Oi kas par sakritību, man nesen viena paziņa stāstija ka viņa draudzene vēlas taisīt deguna operāciju lai arī drusciņ iztaisnotu degunu, pat parādija man bildi, godīgi sakot man tai meitenei ļoti patika tas mazai bumbulītis uz deguna, labprāt pati tādu gribētu jo man atkal mans taisnais deguns nepatīk. Lai nu kā negribu uzbāsties, vienkārši manā uzskatā ja tiešām nav atbaidoš deguns vai veselības problēmas, tad tā ir naudas tērēšana un dzīvības pakļaušana riskam liekoties zem asmeņa. Bet vēlu veiksmi lai viss būtu labi un lai ar rezultātiem tu būtu laimīga, tik pēc tam nesāc labot vel citas ķermeņa daļas :D
23.03.2014 01:10 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Nē, nē, noteikti neaizraušos ar to padarīšanu, turklāt nav man tik daudz laika, lai gulētu mājās ar apsējiem kā ronim visu laiku. :D
23.03.2014 01:16 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Nesaprotu cilvēkus kuri izvēlas plastiskās operācijas... Protams, kas es esmu lai nosodītu, bet pieņemami tas liekas tad, ja ir pamatīgi bojājumi pēc kkādām avārijām vai tamlīdzīgi, bet tikai ne-ideāls deguns? Kompleksi?
23.03.2014 01:18 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Jā, kompleksi. Nu i'? :D Nenopirkšu sev jaunāko iphonu, padarīšu sevi apmierinātāku uz visu mūžu.
23.03.2014 01:20 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Heh, tur jau tā lieta ka tas apmierinājums neradīsies no ķirurģiski izlabota deguna. Pēc tā sagribēsies vēl to uzlabot, vēl to izmainīt, jo redz gribas apmierinājumu. Bet to reāli var iegūt tikai iemīlot un pieņemot sevi. Izklausās banāli, bet tā tiešām ir. :D Man pašai nav ne DD izmēra krūtis (un ja godīgi, nemaz negribētos), ne pilnīgi ideāli sejas vaibsti, nevaru teikt ka pati esmu apmierināta ar sevi, bet lai labprātīgi liktos zem skalpeļa, vēljovairāk zinot visus riskus..?
23.03.2014 01:26 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Man pasen bija neliela operācija pie Ģīļa, aizvāca vienu nesmukumu no dupša. Tas nebija nekas sarežģīts, tāpēc neņemos apgalvot, cik tieši labs viņš ir. Bet man patika viņa attieksme, humoriņš, pat procedūras laikā ņemoties ap manu pliko dibenu kaut ko jokojās :D Sadzija viss ideāli, neko nevar redzēt.
23.03.2014 01:43 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Personīgi es iesaku Valentīnu Kandaurovu Dzirciema ielā.
Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs, otrajā pusē Stomatoloģijas institūtam.
Konsultācija toreiz bija par brīvu, vari pazvanīt un uzzināt.
Operācija man izmaksāja 2000 LVL. Bet tā kā tas bija smagas traumas rezultāts un operācija ilga 4h. Ne mirkli nenožēloju, jo kaula daļa degunam bija sadragāta un nepareizi saaugusi, deguns sliecās uz vienu sānu. Šī ir prestiža daktere, viņa dod garantiju tam, ja pēc gada ir pazīmes tam, ka sadzīšanas process nerit labi un ir redzams defekts viņa taisīs operāciju par velti, būs jāapmaksā tikai slimīcas izdevumi. Tfu, tfu, tfu, bet ir pagājuši gandrīz 2 gadi un mani rezultāts vairāk kā apmierina.
Viņa nav kreisā daktere vai kā tamlīdzīgi, ja, piemēram, tev ir Rīgā ģimenes ārsts vai lors, pajautā viņam atsauksmes par šo ārsti.
Man patika tas, ka atšķirībā no citiem plastiskajiem ķirurgiem viņa ieraugot manu degunu un rentgenu, pateica, operācija būs ļoti smaga, lauzts ir tas un tas, to vajadzēs tur un tā. Atšķirībā no citiem, kuri pateica, ka pēc būtības nav jau tik traki, panēsāsi ģipsi 3 dienas un būs ok.
Man ģipsis bija jānesā 13 dienas, pēcoperācijas periods sāpju pilns, turklāt tie nenormāli lielie tamponi nāsīs jeb pats trakākais viņu maiņa, tas bija kaut kas, bet man bija savādāks gadījums. Iesaku izstaigāt visas konsultācijas pie ārstiem un saprast, kurš ir tavs, galvenais neļaujies tam, lai tevi pierunā ar skaistu smaidu, jo tomēr runa iet par tavu seju. :) Veiksmi!
23.03.2014 01:44 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Ģīlis man ļoti patika kā cilvēks, tiešām feins onkulis. Bet tālāk par konsultāciju netiku, jo plānotās vienas operācijas vietā mērķim nepieciešamas divas operācijas. Nē, paldies. Bet burvīga attieksme un lielisks ārsts.
23.03.2014 01:47 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Negribēsies vairāk nekādu operāciju, par to esmu pārliecināta! :) Pat, ja deguns nesanāks tāds, kādu es gribu. Jo vairāk taisa, jo mākslīgāk tas viss izskatās, turklāt mani apmierina viss pārējais! :D
Un netaisu to operāciju, lai iegūtu baigo baudu un apmierinājumu, jo nav jau skalpelis nekāds brīnumu līdzeklis.
23.03.2014 01:47 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Personīgi es iesaku Valentīnu Kandaurovu Dzirciema ielā.

Painteresēšos!

Jā, Ģīlis ir mana otrā izvēle. :)
23.03.2014 01:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es veicu operāciju pie R. Grapmaņa. Viņš pieņem vizītes pie Ģīļa klīnikā. Ļoti jauks un kompetents ķirurgs!
23.03.2014 03:42 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Ehh, nu man būs, garš, garš izlemšanas process. :D
23.03.2014 13:13 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man vienu laiku bija sajūta, ka gribētos šaurāku degunu, bet kā paskatījos video kā degunu atgriež vaļā un ar kaltu kaļ kaulu..godīgi - man palika nelabi un es izlīdzos ar bronzeri, lai vizuāli sašaurinātu degunu. Turklāt tā ir tāda operācija, kad nevar zināt kā saaugs - ķirurgs nevar dot NEKĀDU garantiju par rezultātu. Es 18 gados satikos ar čali, kam bija veikta operācija (pēc avārijas) - tāpat saaugot izveidojās neliels šķībums, turklāt bija problēmas ar deguna sieniņu - bija apgrūtināta elpošana. Laikam jābūt trakam defektam, lai es uz ko tādu parakstītos.
23.03.2014 13:28 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
biju pie krūmiņa rezultāts super paldies dakterim :) ļoti zinošs,pozitīvs un jauks dakteris.
tu rēķinies,ka tev pēc tādas operācijas bus mājas režims
23.03.2014 13:51 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
un pa deguna operācijām esmu dzirdējusi no paziņas,ka nav labi ar rezultātu jo pirmākrt viņai grūti tgd paelpot caur degunu un otkārt viņai ar bija kā tev un tpc taisīja operāciju ļoti slikti dzīst. tu padomā kārtigi jo nauda liela jāmaksā un nav garantija tādai lietai. es atbalstu ja tev ir tiešām defekts liels ja pašķibs tad nē,jo nu nevar zināt kāds būs iznākums.
23.03.2014 13:55 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
pa sekām tiešām padomā jo paziņai feldmanis tieca viss būs labi aha kā tad grūti paelpot un divu kādu laikā vēl dzīst un ja iesnas dabūn tad vispār viņai čau. cik nav dzirdēti atgadījumi
23.03.2014 13:58 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Jā, man vienu brīdi arī bija milzīga vēlme degunam operāciju taisīt. Nav nekāda uzkrītoša defekta, bet kā jau katram šķiet - šitas nav līdz galam labi, vajadzētu tā un šitā.. Bet es arī apskatījos kā to operāciju taisa un man sametās šķērmi ap dūšu, kad iedomājos, ka man darīs to pašu… Un tomēr deguns ir galva, nedod Dievs infekciju ielaist… Un tas pēc operācijas periods sausmīgs, sāpes , zila seja (ap acīm esmu ievērojusi zilumi) .. Nē, es laikam uz doto brīdi tam neparakstītos. Pie tam vēl -nevar zināt nekad, kāds būs iznākums!!! Tā ir laimes spēle. Un es iedomājos, ko es darītu tad, kad mans degunus paliktu ar ievērojamāku defektu nekā tagad , kas MAN PASAI TIKAI skiet redzams! Kas zin, ko domāšu tad, kad paliksu vecāka :D Bet šobrīd, tiešām, labāk iemīlēs sevi (kā te viena uzrakstīja) un dzivot laimīgi.
23.03.2014 14:14 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Oij manai draudzenei arī ļti slikta pieredze ar deguna operācijām. Neatceros kā viņa tur pēc kārtas bija pie dakteriem, bet nu 3 op veica, gan bija pie Feldmaņa, gan Ģīla, gan Zaržecka. Tagad izskatās ļoti neglīti tas deguns, turklāt vēl elpošanas grūtības. Pirms tam bija smuks deguntelis, traucēja redz vinai ka nav ideāli taisns! Cik sapratu, tad tgd barukšot labot uz Vāciju, cerot ka tur izlabos.
23.03.2014 14:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits