Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ievas pārvērtības.

 
Reitings 244
Reģ: 09.01.2014
Visu dienu aiz neko nedarīšanas www.tv3play.lv skatos Ievas pārvērtības un priecājos par visām, kas tur ir un par to kā viņas pašas par to priecājas :) . Sākot jau ar lielisko redzes operāciju, utt.

Ko Jūs domājat par šo raidījumu? Smeļaties arī kādas jaunas idejas? Vai tieši otrādi, domājat, kā tā vispār var saģērbties?! :) Būtu kādreiz gatavas piedalīties viņās? :D
21.03.2014 20:05 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Man jau nobirst asariņa par to, kad redzu, cik ļoti sievietes priecājas par atgūto redzi, jauno frizūru.. :) Bet es skatos arī krievu versiju - Novaja ja. Tur ir pozitīvak viss un Silova arī piešķir tādu svaigumu.
Bet es teikšu,ka dažreiz sanāk ne īpaši pozitīvas pārvērtības.
21.03.2014 20:09 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Kādreiz es šo raidījumu skatījos. Man gan labāk patika What not to wear, Ievas pārvērtības man liekas tādas... Piedalīties nebūtu gatava tikai tādēļ, ka nevēlētos, lai stulbie frizieri (ticu, ka ne visi tādi ir) uztaisītu man uz galvas velns zin ko. Bieži vien nepiekrītu tieši frizūrām, griezumiem.
21.03.2014 20:13 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Šo sezonu skatos un patīk, jo man patīk šīs sezonas vadītāji. Ļoti besīja Bude un tā blondā(Altmane laikam), jo viņi visas tās sievietes taisīja pilnīgi vienādas. Pat neieklausījās, kāda viņām ir ikdiena un kas viņām patīk - spīlēja papēdenēs un stāstīja, ka tajās jau mierīgi varot skriet arī bērnam visu dienu pakaļ pa rotaļu laukumu un gandrīz vai vagas ravēt arī jāiet dārgā un apspīlētā kleitā, jo citādi nebūs sievišķīgi.
21.03.2014 20:29 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Godīgi sakot ne vienmēr patīk stilistu ieteiktie apģērbi, varbūt dzīvē izskatās labāk...
21.03.2014 20:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tagad jau kādu laiku neskatos, nav vairs īsti laika, bet nu nezinu, domas dalās par šo raidījumu - no vienas puses forši, ka dod iespēju realizēt kādu sapni (tās pašas operācijas, procedūras), kuras sievietes pašas atļauties īsti nevar, tomēr es nesaprotu, kāda velna pēc (nu droši vien reklāma un tā tālāk!) jāmeklē apģērbi no tik dārgiem plauktiem, kur paskatos teju katrs apģērba gabals simtos nāk! Nu nav tās sievietes nekādas bagātnieces, ticu, ka jaukus un gaumīgus komplektus var izveidot arī simts/divu, nu maksimālais trīs simtu eiro robežās (ja tiešām drēbes tādas, kas kalpos gadiem) Bet nu dažreiz saģērbj visai briesmīgi (lai gan iespējams no modes neko nesaprotu), mati un make-up gan lielākoties vienmēr ir ja ne paticis, tad šķitis vismaz labāk kā pirms tam :)
21.03.2014 20:46 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man patīk paskatīties šo raidījumu. Forši redzēt, kā sievietes atdzīvojas. Tomēr, stulbi ir tas, ka ja paskatās tās apģērbu cenas, tad nu noteikti nevar to vienu komplektu iegādāties par dāvanu karti, ko beigās iedod. Citreiz ir arī tādas frizūras, ka jau redzams, ka ikdienā būtu praktiski neiespējami tādu atkārtot.
Man patika trešdien Budes komentārs par operas spoku. :D
21.03.2014 20:50 |
 
Reitings 244
Reģ: 09.01.2014
Dažreiz man arī liekas, ka galīgi garām ir tas, ko iedot viņām veikalā modes pazinēji. Frizūras, lielākai daļai vienmēr liekas, ka ir daudz labākas, nekā viņām bija iepriekšs.
Un runājot arī par to dāvanu karti, kura ir domāta, lai paņemtu kādu komplektu....hmm, es būtu nedaudz sarūgtināta, ja man liktu ņemt kādu no tiem komplektiem,bet vēlētos labāk pati iet un meklēt daudz ko citu, par tādu summiņu. :)
Takā pati nēsāju brilles un lēcas, dažreiz arī sanāk nobērt kādu prieka asariņu, līdz ar dalībniecēm, par to redzes operāciju, tik superīgi! Pati vienīgais nevaru tam saņemties, bet nekas, ganjau, ka ar laiku, jo vienmēr uz reiz to ļaunāko iedomājos,kas varētu notikt, ja kaut kas neizdotos visā tajā procesā. :( :D
Kā arī vel man gribētos kādreiz piedalīties šādā te šovā, vienīgais no kā daudzi arī nobīstas un es arī - ka filmē un pēc tam tv parāda. :D
21.03.2014 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits