Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis pēkšņi attālinājies.

 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Man ir attiecības ar vīrieti, kas dzīvo ārzemēs, tikties sanāk tikai reizi mēnesī vai pat retāk. Līdz šim viss bija labi, bet nu mani ļoti uztrauc tas, ka pēdējā laikā viņš man raksta stipri retāk kā ierasts. Parasti saņēmu vairākas ziņas dienā, vienmēr atradām laiciņu parunāties skaipā vismaz dažas minūtes, bet tagad viņš atraksta labi, ja reizi divās dienās, kaut arī vēstules ir tik pat mīļas, bet man ir sajūta, ka viņš ir zaudējis par mani interesi. Nedēļu atpakaļ viņš saslima ar gripu, rakstīja maz, bet tas bija saprotams, ņemot vērā, ka viņš visu laiku gulēja. Tagad vesels, bet joprojām sazinamies reti, raksta, ka jāpabeidz slimības laikā iekavētie darbi, ka nejūtas vēl īsti labi utt. Es, protams, netincinu, nejautāju, kāpēc viņš par mani aizmirsis, tikai vienā no pēdējiem e-pastiem garāmejot minēju, ka man pietrūkst mūsu garo sarunu, bet ka es saprotu, ka viņam un stress utt. Mēs esam sarunājuši pēc nedēļas satikties tuvajās ārzemēs, man jau ir biļete, bet es joprojām pat nezinu, vai viņš ir nopircis savu biļeti. Visu laiku to vien dzirdēju, cik viņš ir noilgojies, ka domā par mūsu tikšanos utt, bet tagad pat rodas sajūta, ka nekādas tikšanās nemaz nebūs, ja jau nevar atrast laiku kaut pāris rindiņas dienā atrakstīt. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija, vai arī varbūt šeit kāds puisis var paskaidrot caur vīrieša loģiku, kāpēc var rasties tāds pēkšņs atsalums un ko man šādā situācijā darīt, vai nedarīt?
20.03.2014 09:37 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Jā, un nepiebildu, ka tiekamies mazāk par gadu, tādēļ nevarētu būt tā, ka esmu viņam vienkārši apnikusi...
20.03.2014 09:52 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Tas, ka tiekaties mazāk par gadu un varbūt neesi apnikusi, nu, būtībā, cik ilgi tiekaties, nav nozīmes, tāpat cilvēks par apnikt ;)


Varbūt viņam cita, ja interese ir zudusi, jo kā to savādāk nodēvēt, ka cilvēks ir kluss, ja ne vien kā ''intereses zudums''?
20.03.2014 09:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Nu jā, dīvaini jau ir, ka pāris nedēļu laikā tik krasas pārmaiņas... Varbūt tiešām cita, bet līdz galam jau es neuzzināšu...
20.03.2014 10:05 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Ja plānota tikšanās, tad paskaties, kā būs. Gadās jau, ka cilvēks aizņemts, bet tomēr tāds krass kritums varētu liecināt arī par kaut ko citu;) Esi jautājusi, kāpēc?
20.03.2014 10:08 |
 
Reitings 89
Reģ: 15.02.2011
Varu padalīties ar savu stāstu. Tikāmies apmēram trīs mēnešus, un tad puisis aizbrauca mācīties uz ārzemēm. No sākuma sazināšanās bija katru dienu, bet apmēram pēc mēnēša viņš palika ļoti auksts, mēs visu laiku strīdējāmies, nerunājām nedēļu, divas, viņš ļoti reti rakstīja un pat tad ļoti vēsi. Un galu galā es uzzināju, ka viņš mani krāpj, jau divus mēnešus. Man Facebook uzrakstīja viņa jaunā meitene. Tas bija liels trieciens mans, kaut gan dziļi sirdī jau no paša sākuma nojautu, ka tā ir. Bet nu es pacentos viņu uzklausīt, saprast un spēju piedot. Norakstu šo atgadījumu uz to, ka mūsu attiecības vēl nebija nostiprinājušās+citi ne mazāk svarīgi faktori bija.
20.03.2014 10:13 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Nē, tiešā tekstā neesmu, tikai tādā formā kā: man ir sajūta, ka pēdējā laikā maz kontaktējamies un es vairs nezinu, kā Tev iet. Un atbilde bija, piedod, man ir tiešām ļoti daudz darba, un vēl neesmu atguvies no slimošanas un jūtos ļoti vārgs, agri aizmiegu un īsti nesanāk Tev aizrakstīt. Varbūt viņam šķiet, ka ja jau viss ir sarunāts, var pievērsties savām darīšanām un attiecības atlikt līdz laikam, kad tiksiemies...Tikai tā atšķirība starp ntajām mīļajām un seksīgajām ziņām dienā un tagad dažām vēstulēm nedēļā ir baigi krasā. Nezinu, izdomāju, ka pirmā vairs nerakstīšu, gan pats noilgosies un sapratīs, ka mani pametis novārtā. Ja ne, pats vainīgs, pakaļ skriet negribu, lai gan sajūta nav laba. Labāk tad lai pamet mani pavisam, nevis vazā aiz deguna.
20.03.2014 10:16 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
vanga, man liekas, ka tā gadās 80% attiecībās esošo un atkarīgs, cik nopietnas attiecības līdz šim bijušas. Žēl, ka tā!
Pirms daudziem gadiem arī man bija līdzīga pieredze,bet nepiedevu un sapratu, ka, tik līdz atkal nebūšu pilsētā, tā ''aidā'' jūriņā, nē, nav priekš manis, neatkarīgi, lai cik arī nesen attiecības būtu uzsāktas, krāpējs ir un paliek krāpējs!:(
20.03.2014 10:19 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Zane, nu, jā, ir jau mazliet dīvaini, ka sāk mazāk dot par sevi ziņu, kaut kādas atrunas priekšā, varbūt tomēr, ka melo :/ un vispār, cik labi pazīsti viņu??? Līdzīga vecuma? :)
20.03.2014 10:21 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Diemžēl, man ir pieredze, ka vīrieša attālināšanās un visādas atrunas nozīmēja interesi par kādu citu. Bet skaidri jau neviena Tev to nepateiks,tikai vīrietis pats un ļoti ceru, ka šis nav Tavs gadījums :)
20.03.2014 10:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Pazīstu diezgan ilgi, bijām labi draugi, iepazināmies, kad dzīvoju ārzemēs, bet satuvinājāmies apmēram gadu atpkaļ, kad netīšām satikāmies vienā ārzemju iepazīšanās saitā nu un pēc pāris nedēļām viņs atlidoja šurp un mēs abi no tā saita draudzīgi izdzēsāmies. Viņš ir 9 gadus vecāks par mani. Es nezinu, negribu viņu aizbiedēt ar jautājumu vētru, no vienas puses viņš tiešām diezgan traki strādā, jo bizness viņam ir savs un tas ir savādāk, kā atsēdēt ofisā no 9-17, bet no otras puses, man vienmēr ir šķitis, ka ja vīrietim sievite patiešām interesē, viņš vienmēr un jebkurā noguruma pakāpē atradīs laiku savai sievietei, bet no otras puses, man vakar draudzene teica, ka veči nemāk dalīt uzmanību, tipa, ja strādā, tad strādā un ne par ko citu nevar domāt... Nezinu, sēžu kā muļķīte un spiežu refresh e-pastā ik pēc 10 minūtēm :( Tik pazemojoši, patiešām esmu pieķērusies tam cilvēkam :(
20.03.2014 10:29 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
ja vīrietim sieviete patiešām interesē, viņš vienmēr un jebkurā noguruma pakāpē atradīs laiku savai sievietei - lūk, arī atbildēji uz visiem saviem jautājumiem
20.03.2014 10:34 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
ja vīrietim sieviete patiešām interesē, viņš vienmēr un jebkurā noguruma pakāpē atradīs laiku savai sievietei - lūk, arī atbildēji uz visiem saviem jautājumiem
20.03.2014 10:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Attālinājies viņš tiešām ir, jo ir taču citā valstī. Viss likumsakarīgi.
20.03.2014 10:51 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Viņš ir attālinājies. Parunā ar viņu un izrunājies, lai skaidri un gaiši pasaka nevis moka tevi :)
20.03.2014 11:24 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Bet varbūt vinš tiešam ļoti daudz strādā, lai līdz jūsu satikšanās dienai viss būtu nokārtojies un neko nevajadzētu atlikt.
Nejau visi vīrieši mērāmi pēc vienas mērauklas. Un pēc slimibas parasti ir grūtak ieiet atpakaļ ritmā, varbut tiešām nejūtas vesels vel.
Ceru, ka Tev nebūs standarta krāpēja mēraukla tikusi. Un nevajag runā aplinkus, vīrieši nemak lasīt domas, vienkārsi ņem un jautā konkrēti, nevis gaidi, kamer pats sapratīs, ka neesi apmierinata un uztraucies.
Lai veicas :)
20.03.2014 13:12 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vīrieša loģika ir ļoti vienkārša - koncentrēt savu uzmanību uz lietām, kas dotajā laika sprīdī ir vissvarīgākās, piemēram, ja iekavēti darbi, tad koncentrēties uz to sakārtošanu paralēli aizmirstot visu citu ..

Ja man darbā ir kādi projekti, es bieži atnāku mājās un tikai tad, kad vēders pielipis pie mugurkaula saprotu, ka neesmu visu dienu neko ēdis .. kādas vēl sievietes šādos brīžos? Vienmēr savām sievietēm esmu šo izstāstījis, lai neņem ļaunā, ka es mazāk sazinos vai atcērtu, ka aizņemts .. tomēr tikšanās reizēs ar viņu cenšos to kompensēt, jo tajā laika sprīdī man svarīgākais ir mana sieviete un pārējās pasaulīgās lietas paliek maliņā ..

Tā kā beidz šīs uzmākšanās ar sevi, kad vīrietis dara kaut ko. Tā tikai viņu atgrūdīsi .. esi pacietīga un pienāks arī laiks Tev ..
20.03.2014 13:49 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
^^ varbūt šis ir arī mans gadījums?
Manējais arī esot super duper aizņemts, tagad prioritāte ir bizness. Darbā ir 7 no rīta, mājās ir 11 vakarā. Loģiski ka netiekamies un neko nedarām, jo kad tad... Kopīgs vakars un sekss labākajā gadījumā 1x nedēļā, bet ir nedēļas, kad arī tas izlaists. Pārējā laikā pāris rindiņas skaipā apmaināmies. Viss.
Es protams visu saprotu, zinu, cik darbs ir svarīgs utt utjp. Bet tomēr vai tiešām vīrietis domā, ka man ar to būs gana? Really?
Es esmu ļoti pacietīga pēc dabas, šādā režīmā dzīvoju vai vairākus mēnešus. Nepārmetu, nezāģēju. Tikai ierosinu visu ko, bet pārsvarā saņemu atteikumu.
20.03.2014 14:08 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Miranda savu biznesu uzsākot tas pilnīgi noteikti tā ir .. darbs ir bez maz vai 24/7.

Es teiktu, ka vīrietim vajadzētu atrast laiku sievietei neatkarīgi no noslodzes, jo vajag arī pašam uz brīdi atslēgt smadzeni no visiem plāniem un atvilkt elpu .. tad galva labāk strādā pēcāk. bet nu tas ļoti individuāli.

Nevajag ierosināt, te jau minēja, jānostāda fakta priekšā .. :"Mīļais, lūdzu 6d vakarā neko neieplāno, esmu ieplānojusi mums atpūtu. Un atteikums nav opcija". Viss. Tikai netaisiet aktīvo atpūtu, ja vien viņš nav cienītājs, bet gan kaut ko nomierinošu un relaksējošu. Kaut vai vienkāršu vīnu sveču gaismā un muguras masāžu.
20.03.2014 14:23 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
^^ ir arī šādi mēģināts. Bet nu tā kā viņam kaut reizi mēnesī jāsatiek arī sava ģimene, savi draugi, tad varu saņemt arī atteikumu, jo viņam jau ir ieplānots ar ko citu tas vienīgais brīvais vakars nedēļā.
Es jau saprotu, ka esmu viņam kaut kur pēdējā vietā... tas protams mazliet sāp. Bet nu es neatlaidīga muša :D
20.03.2014 14:33 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Meitenes, paldies par padomiem. Šodien saņēmu ziņu WhatsApp, ka viņam ir problēmas ar vietējo nodokļu dienestu, jo viņa partneris bija aizmirsis iesniegt kaut kādus dokumentus un uz 2 dienām bija nobloķēti visi uzņēmuma konti. Tagad saprotu, ka sacepos par velti, likšu viņu mierā un ļaušu kārtot lietas, kamēr tiksimies, un tad jau visa uzmanība būs man.
20.03.2014 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits