Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepieejamās sievietes/meitenes.

 
Reitings 6
Reģ: 18.03.2014
Sveikas meitenes, tā teikt esmu jauniņā. ((:
Piereģistrējos,jo ieraudzīju daudzās sarunas un cik ļoti visi ir atklāti.
Mani nomoka jautājums par nepieejamajām sievietēm un meitenēm,es īsti nevaru izprast kā tas izpaužas, kāda uzvedība,rīcība tam ir raksturīga. Kā vajadzētu man uzvesties,lai no malas izskatītos kā nepieejamā sieviete?
Vienkārši man patīk kāds puisis, kurš teica ka viņam patīk nepieejamās meitenes,tādas kuras grib visi,bet dabūt var tikai viens, un par kurām ir jāpacīnās.
Un jūs varētu man ieteikt,kā man rīkoties,kā uzvesties, izturēties pret viņu,lai es kļūtu par nepieejamo meiteni un viņam būtu vēlme mani dabūt sev,un nedaudz jāpacīnās.??
Un kā jūsu prāt izpaužas "grūti pieejamas" meitenes? :)
Gaidu jūsu viedokli un ieteikumus. ^^
18.03.2014 13:30 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sākuma izaudz. Tad nebus nekas jatelo.
18.03.2014 13:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Saaksim pakjidaat to, ko puisis teica - "grib visi, dabuut var tikai viens". Te gruutaakaa dalja ir kljuut par taadu, kuru "grib visi".

Viens jaunu un dumju meitenju iecieniits panjeemiens, kaa panaakt, ka "grib visi" ir likt visiem maniit, ka meitene ir dabuujama. Shajaa gadiijumaa tas nederees. Shajaa gadiijumaa atliek tikai straadaat pie aareejaa skaistuma, pie iztureeshanaas, personiibas, sharma, pashpaarlieciibas, utml. Buut skaistai gan ieksheeji, gan peec rakstura.

Un tas dazhu meeneshu laikaa nebuus izdaraams.

Bet puisis muljkjis. Grib meiteni- trofeju, tikai taapeec, lai citi vinju apskaustu.
18.03.2014 13:36 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
Ignorē viņu saprāta robežās, izskaties iekārojama, bet ne vulgāra. Parati jau, kad viņš redz, ka Tevi vajag arī daudziem citiem tā arī vińam tevi savajadzēsies. Galvenais ieteikums- aizmirsti viņu!, Tev vajag tādu, kura priekšā nevajadzěs neko tèlot, kuram tu bůsi iekārojama tāda kāda esi;)
18.03.2014 13:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
... Bet vispaar, iedomaajos situaaciju. Meitene prasa puisim, kaada tipa meitenes vinjam patiik. Ja puisim patiktu konkreetaa meitene, tad teiktu kaut ko tipa - miiljas, skaistas, bla bla bla, nu, kaut ko taadu, ko meitenei buutu viegli attiecinaat uz sevi. Bet, ja pasaka - nepieejamas ( japaanietes, biznesa leedijas, dabiigaas blondiines, ja meitene brunete) tad to vajag tulkot taa: "konkreeti tu - nepatiic"
18.03.2014 13:43 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Bet puisis muljkjis. Grib meiteni- trofeju, tikai taapeec, lai citi vinju apskaustu.


++
18.03.2014 13:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Illusion ieteikums - aizmirsti vinju- arii ir labs. Tad, kad tu konkreeti pret vinju buusi formaali laipna, bet peec buutiibas vienaldziiga, vot tad gan tu peekshnji kljuusi "nepieejama".
18.03.2014 13:50 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Esi vnk tāda, kāda esi un viss. Kāda jēga izlikties, dabūsi puisi, un tad arī Tu būsi pieejamā, un puisi meklēs nākamo nepieejamo.

Nesaprotu šito izlikšanos, no sākuma tāds, bet, kad saiet kopā ilgi nevarēsi izlikties, būsi tāda kāda esi, un, ko tad, ja puisim nepatiksi tāda, mēģināsi turpināt izlikties, nē nju lūdz uz priekšu, bet laimīga tā nekļūsi. Labāk pacenties būt dabiska un uzradīsies kāds, kuram patiksi tāda, kāda arī esi.
18.03.2014 13:51 |
 
Reitings 108
Reģ: 24.11.2012
tādus uzstādijumus paziņo tādi cilvēki, kuru dēļ nav vērts cīnīties. Mans pusisis, pirms mēs kļuvām par pāri, kad jautāju kādas meitenes patīk, viņš atbildēja - Tādas, kas galvanokārt mīl pašas sevi!
pēc tā man bija ilga cīņa ar sevis pieņemšanu, rakstura izmainīšanu. Kad pēc izskata sev patiku, tad sāku pilnveidot savu iekšējo pasauli-un nu tas ir izdevies.
18.03.2014 13:53 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.03.2014
57days kā teici ka ja prasa meitene puisim un viņš atbild......
Nebija tā ka viņam tieši to prasīju,viņš pats to izspļāva sarunas laikā. Viņš itkā izrāda simpātijas pret mani,bet tai pat laikā saka ka es esmu sacerējusies par daudz,un tad dod mājienus kaut kādus atkal ka varētu kas sanākt.... Viņš ir ļoti sarežģīts tips cilvēka, un nav tik viegli viņu izprast...
18.03.2014 13:54 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man liekas,ka tas ir atkarīgs no pašas rakstura. Vai nu tu esi tāda atvērta, plivurīga un jestra meitene, kas grib un vienmēr atrdod kopīgu valodu ar visiem un visām, pat negribot, radot iespaidu, ka ir "atvērta" visiem, vai arī esi tāda, kas rada iespaidu,ka ir tā nedabūjamā. Tāda vēsa.
Mani kādreiz puiši raksturoja kā nepieejamo, bet reāli- es vienkārši nebiju ieinteresēta attiecībās tajā laikā un tāpēc radīja tādu iespaidu.
Ex, lai mani dabūtu cīnījās ar zobiem un nagiem. Tagdējam arī tik viegli nenācās, bet galu galā sagājām kopā.
Man liekas, ka mākslīgi to nevar uztaisīt. Un tās nepieejamās ne vienmēr tādas tēlo, viņas bieži vien tiešām nav ieinteresētas un vīrieši tad paliek traki, jo nevar dabūt to, ko grib.
18.03.2014 13:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ujj.... Ja man kaads iedroshinaatos pateikt, ka es esmu par daudz sacereejusies, tas laikam mani taa aizvainotu, ka man visas kveelaas juutas pazustu. Kas es vinjam - kuceens??? Taa ir shausmiigi cuuciiga lieta, ko vinjsh dara shobriid, vinjsh ar tevi vienkaarshi speeleejas. Vai nu taapeec, ka kjeems, vai arii taapeec, ka pats nesaprot, ko grib, bet jebkuraa gadiijumaa taada iztureeshanaas neko labu par vinju neliecina.
18.03.2014 13:57 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Nepieejama pēc manām domām ir tāda sieviete,kura visu laiku ir ar kaut ko aizņemta,un nedomā par kaut kādiem sīkumiem.
Tā ir sieviete ar savu "es",kas zina savu cenu,un zina ko grib.
Lieki netērē laiku ar tādiem.kas pēc viņas domām nav viņas cienīgi.
Tāds ir mans priekšstats par nepieejamu sievieti. Nav jau speciāli tagad jātēlo,vot es esmu nepieejama,mani nevar tik viegli dabūt,tas ir tā bērnišķīgi,vienkārši vajag dzīvot savu dzīvi,izvērtēt ar kādiem cilvēkiem tikties un kuri tavā dzīvē ir lieki.
18.03.2014 14:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.01.2014
Ujj.... Ja man kaads iedroshinaatos pateikt, ka es esmu par daudz sacereejusies, tas laikam mani taa aizvainotu, ka man visas kveelaas juutas pazustu. Kas es vinjam - kuceens???


+++
18.03.2014 14:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es uz tādu necerētu. Viņam būtu jāsaka: man patīk tādas kā tu. Tad viņam būtu kaut kādas cerības, bet savādāk es viņam uzspļautu.
18.03.2014 14:04 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.03.2014
Tā jau viss būtu lieliski,bet es katru dienu to cilvēku satieku,redzu,dzirdu un jūtu viņa klātbūtni... un draugu bariņā es kļūstu atvērta pret visiem,un ļoti laipna un atklāta,sooo īsti nezinu kā man uzvesties,izturēties pret viņu un citiem....
18.03.2014 14:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nekā. Nevajag izlikties par to, kas neesi. Jo patiesībā taču tu esi viņam pat ļoti pieejama, ja jau tik daudz lauzi galvu par viņu.
18.03.2014 14:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Manuprāt, vai nu Tevī tas ir, vai nav. Kaut ko mākslīgi tēlot nesanāks, es teiktu, ka tas ir iekšējais stāvoklis.. Turklāt nepieejama vai grūti iekarojama?

Galvenais, nevis kvantitāte, bet kvalitāte.
18.03.2014 14:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet tas tachu ir briinishkjiigi, ka tu esi laipna, atveerta, atklaata! Taas ir lieliskas rakstura iipashiibas! Tev nevajadzeetu mainiities.

"nepieejama" - tam vaardam var buut dazhaadas noziimes, sevishkji, attiecinaatam uz meiteni. Viens to teiks ar domu "vinja nebuchojas ar visiem puishiem peec kaartas", cits iedomaasies taadu veesu, augstpraatiigu skaituli/ledus karalieni, kas uzvedas taa, itkaa citi vispaar neeksisteetu, cits veel ko citu. Un tu jau iisti nezini, kaa to "nepieejama" bija domaajis konkreeti vinjsh.

Bet nu, centies vinjam neizraadiit to, ka vinjsh tev patiik. Tas vareetu paliidzeet.
18.03.2014 14:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.03.2014
Nu labi neizrādīšu ka man viņš patīk,bet kā ir ar sms. bieži vien viņš man vai arī es viņam uzrakstu un tad sākam par kaut ko runāt un tā visu dienu varam,kā tad man rīkoties? ignorēt? neizrādīt interesi? tēlot apvainoto? vai aizvainoto? vai vienkārši kā līdz šim atbildēt?
18.03.2014 14:16 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Jūsu abu vecums? No tā atkarīgs, cik zem šī apgalvojuma pozas, cik brieduma, taču pēc situācijas apraksta puisis nešķiet nopietns un kaut ko no sevis tēlo.

Piekrītu tām, kas iesaka netēlot pašai, jo, cik tad ilgi tēlosi, turklāt, tā nepieejamība arī ir subjektīva lieta. Vienīgais, ko varu ieteikt, paliec kāda esi, bet puisi neuzkrītoši ignorē, t.i. atbildi, ja ko jautā, bet centies neiegrimt sarunā, nemeklē pati kontaktu, lai viņš ir ierosinātājs.
18.03.2014 14:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits