Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taureņi:)

 
Reitings 17
Reģ: 22.01.2013
Vīrietis, kurš man patīk jau ilgāku laiku, pirms diviem gadiem mani pirmo reizi noskūpstīja-bija man atvedis, ko lūdzu, bija mazliet iereibis un noskūpstīja.Tā nu mums iegājās, ka katru reizi(tas gan notika reti-dažas reizes gadā:)), kad tikāmies, īsi sabučojāmies.Bet nesen, kad mani veda mašīnā(tā aizdomīgi lēni) noskūpstīja pa īstam...:)Nepagāja ilgs laiciņš, kad nācās atkal palūgt, lai ko atved, skūpstījāmies jau ilgāk..:)Jauki,ne:)Tā kā šobrīd man nav nekādu citu attiecību, tad, protams, ir ļoti jaukas emocijas, bet..ir neliela intriga:kas notiks tālāk?Un vai notiks?Jo mēs nesazvanāmies ikdienā, arī sadzīvē mūsu ceļi ne pārāk krustojas. Viņš ir vecāks par mani, vecpuisis.Jūsu prognozes, dāmas:)
15.03.2014 11:55 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Neesmu gaišreģe. :D
15.03.2014 11:58 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
ja abi, kā saka, nepaiesiet viens otram pretī, tad arī nekas nebūs, lai arī ko fantazētu :D
15.03.2014 11:59 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Cik jauki :)

Nu, tur jau nevar būt nekādas prognozes, ja gribi ar viņu kaut ko - paej viņam pretī, bet nelec kaklā un redzēsi ko viņš uz to atbild! Elementāri! :)
15.03.2014 12:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.01.2013
Saprotu,ka neesat gaišreģes)))Bet Jūsu komentāri forumos ir interesanti, tāpēc arī uzsāku šo diskusiju.Ar to paiešanu pretī...nu, man jau liekas, ka es to arī daru:šad un tad palūgdama kādu pakalpojumu...lai būtu iespēja satikties.
15.03.2014 12:05 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ar to paiešanu pretī...nu, man jau liekas, ka es to arī daru:šad un tad palūgdama kādu pakalpojumu.
Em... interesanta pieeja, varbūt arī izmazgāt grīdu un iznest šmucspaini paprasi? Tā būtu vēl lielāka paiešana pretī, tak uzaicinājums satikties pie Tevis mājās!
Pakalpojumu palūgšana lielākoties NAV gluži pielīdzināma romantiskiem randiņiem. (Izņemot gadījumus, ja tas pakalpojums nav pavadīt uz kādu pasākumu, kurā jāierodas divatā).
15.03.2014 12:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits