Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Divainakie darba intervijas jautaajumi un neveiksmes.

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Sveikas meitenes man pirmo reizi bus darba intervija.Tas ir praktikanta darbam.Esmu izmalusi visadus jautajumus, bet kadi jums ir bijushi?
Jums ir bijusi situacija,kad pajauta un jus tiesham apjukat?
Kadas vel neveikalas situacijas ir gadiijushaas?
14.03.2014 02:01 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Manai draudzei vienreiz pajautaja cik fotbola bumbas var ielikt shaja telpa? Tas bija tiesham tiiri,lai parliecinatos, vai vina apjuks. Piebildiishu, ka tas bija arzemes nevis Latvijaa.
14.03.2014 02:05 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Neveiksmes nav bijušas gandrīz..pirmajā intervijā manā sfērā bija nervu spriedze un apjuku pie jautājuma - kā atšķiras efektivitāte no produktivitātes :D
Pēc tam jau raiti iet, neesmu apjukusi, jo pati esmu no HR. Bet ir izgāzies intervijas vadītājs manās acīs - sakot, ka tas kas CV ir samelots drīz tiks atklāts, bet viņš tomēr cerot, ka viss ir patiesība. Un tas nekas, ka nedevu nekādu iemeslu mani apšaubīt. Tur nestrādāšu pat ja tagad zvanīs :D
14.03.2014 11:35 |
 
Reitings 156
Reģ: 20.03.2011
ir bijušas daudz tizlas intervijas, bet viena, kuru es tiešām ilgi atcerēšos, bija pirms kādiem 4 mēnešiem. cilvēks, kurš mani intervēja (uzņēmuma direktors) man jautāja visu, ko vien var iedomāties - kas esmu pēc horoskopa, vai man ir mājdzīvnieki, vai man ir draugs, cik ilgi esam kopā, vai neplānojam precēties, vai ir bērni, vai tos plānojam, utt.
kad man sāka apnikt tie visi stulbie jautājumi, es viņam vienkārši pajautāju, kā tieši šie visi jautājumi attiecas uz manu kandidatūru šajā uzņēmumā. vēl viņš man prasīja, vai es nevarot viņu uzaicināt facebook, uz ko es atbildēju, ka diez vai būtu labi jaukt privāto dzīvi ar darbu.
14.03.2014 11:43 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
ko viņš Tev atbildēja? :D
14.03.2014 11:46 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Tizlie jautājumi man ir bijuši tikai tizlās darbavietās, kurās savulaik pieteicos, jo vēl nebija nekādas pieredzes nekur. Tad nu gāja vaļā jautājumi no sērijas "kādā krāsā tu būtu, ja tu būtu apakštasīte?" un "kāpēc suns ķer savu asti?" Vārdu sakot, ka tik paraut uz muļķi. Grūtākais jautājums man vienmēr šķitis "kāpēc mums no visiem kandidātiem būtu jāizvēlas tieši tevi?" jo ir grūti salīdzināt sevi ar cilvēkiem, par kuriem neko nezini. Jo īpaši atkal - ja nav superpieredzes attiecīgajā sfērā.
Kamēr meklēju darbu pēdējoreiz, biju kādās 10 intervijās, tur jau gan vairs nebija tādu bezjēdzīgo jautājumu, bet gan normāla saruna par pieredzi, laika iespējām, algas ekspektācijām utt.
14.03.2014 11:53 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Ha ha stulbie jautājumi ir triks, cik jūs esat pļāpīgas par savu personīgo dzīvi un par visu kopumā. Tie ir pārbaudes jautājumi, kad saprotat cik tālu iesiet un visu izmuldēsiet. Vispār personīgas lietas nekad nevajag teikt, jo tā tikai pārbauda cik liela klača esiet :D
14.03.2014 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
kriš, kriš, es ceru uz tiem jautājumiem neatbildēji. Tie ir tie jautājumi, uz kuriem vsp nav jāatbild. Pašreizējais darba devējs intervijā man jautāja, kādas ir galvaspilsētas tādām un tādām valstīm. Laikam nezināja, ko jautāt :D
14.03.2014 12:00 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es pat nevaru atcerēties, kad man ir bijusi tāda intervija, kur būtu stulbi jautājumi vai es būtu apjukusi. vienmēr viss korekti un labi bijis.
visjokainākā intervija man bija jau pirms kādiem gadiem 3, kad pretendēju uz māklera vietu labi zināmā NĪ uzņēmumā. intervija sastāvēja no kaudzes ar mazām lapiņām, kur virsū bija gan jau tājumi, gan domu graudi, gan visādi apgalvojumi. man vajadzēja izvilkt 6 lapas un atbildēt uz tiem jautājumiem 2x latviski, 2x angliski un 2x krieviski. nu, tā bija tāda nedaudz wtf intervija :D
14.03.2014 12:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
Pirms 2 gadiem biju uz interviju Biroja administratores amatam.
1) Bija saaicinātas visas kandidātes vienā lielā telpā un vienā laikā
2) "Intervija" ilga dažas h, jo kamēr pa vienai katru pratināja :D pārējās pildīja pārbaudes uzdevumus.
3) Darba intervijā piedalījās visi uzņēmuma valdes locekļi, HR cilveki. Sākumā nesapratu, kāpēc tādam amatam tik nopietna atlase. Un individuālajās intervijās visi uzdot savus jautājumus, pa tēmai i ne pa tēmai.

Es pēc tam jutos tik nogurusi un iztukšota :D
14.03.2014 12:35 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Vienu atcerēšos uz mūžu. Tas gan bija aju pirms gadiem 4. Man pateica, ka man esot ļoti koši auskari, ka izskatās, ka e sgribot ļoti izcelties, ka vispār esmu nepiemeŗoti apģērbta, jo visi vīrieši uz mani tagad skatoties( tur bija tik 2 un tie paši kārtoja lietas ar citām darbiniecēm un plusā man bija garās melnās klasiskas bikses, slēgtas melnas kurpes un blūze....) Tad man jautāja, kas es esot pēc tautības, saku-tak CV rakstīts! Uz ko saņēmu atbildi,ka vairāk līdzinos gruzīnei :D Jo amn esot melni mati un uzacis :D Tā bija sieviete. Laikam sajuta konkurenci. Jo no sekretāra vietas beigās man piedāvāju datu operatora darbu šķūnī :D nevis birojā :D Jutos sagrauta toreiz.
14.03.2014 12:44 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Es apjuku, kad man pajautāja kaut ko filozofisku- par laimi vai ko tamlīdzīgu. :) pat nezinu, kāpēc :D
14.03.2014 12:46 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Nesen bija viena drausmīga intervija, kur tā vien gribējās uzkliegt uz bosieni. Piem., jautāja, kāpēc, tad piesakos šeit strādāt, nevis pārtikas veikalā. Dēm, kāds vēl pārtikas veikals. Tā pat piesējās, kāpēc meklēju darbu tieši šajā pilsēta, nevis visās citās Latvijas pilsētās. Kādas 3x man šo jautājumu uzdeva, come on.
14.03.2014 12:49 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Mana visstulbākā intervija bija ekonomista asistenta amatam. Ieeju telpā, tur vīrietis, man bija 20, viņam kādi 25-27. Ierauga mani, pieceļas, pasaka, lai sēžos, tad stāv kājās, neko nesaka. Grozās. Apsēžas, jauc papīru kalnus, izņem manu CV. Paskatās uz mani. Tad sēž, ģīmis sarkans, ieurbies CV. Es sāku komentēt CV, kādu pieredzi esmu guvusi, ko protu utt. Viņš paskatās un klusē. Sāku uzdot konkrētus jautājumus par pienākumiem-viņš lūr galdā un knapi runā! Sajūta bija tāda, ka es vadu interviju. Tad jautā, ko mans draugs teiks par to, ka man 2 augstskolas un darbs. Vai nebūs dusmīgs. Ignorēju šo jautājumu, pārjautāju par pienākumiem.Paiet kāds laiks šīs neveiklības, un viņš saka "Nu, vispār jau es esmu tas ekonomists, kuram to asistentu vajag." Pajautāju vēlreiz par pienākumiem. Viņš atbild, ka viņš slēgšot līgumus, bet man pēc tam jāpārbauda vai uzņēmums vispār ir spējīgs pildīt saistības, ja nav, jādomā, ko darīt. Pateicu, ka man tas nešķiet racionāls plāns. Darbu nedabūju.
14.03.2014 13:00 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Te pāris ir tik jocīgas intervijas aprakstījušas, ka nez vai kas tāds reāli bijis :D

Bet par jocīgajiem kandidātiem arī būtu vērts padiskutēt.
14.03.2014 13:05 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Viena no dīvainākajām intervijām bija rudenī, kur man prasīja vai esmu precējusies, plānoju bērnus utt un beigās iedeva lapiņu, kur lika izdomāt un rakstīt saliktus pakārtotus utt teikumus un tad skaitļus, ko viņš sauca :D Tad bija ļoti dīvaini un sēdēju ar tādu wtf?! izteiksmi :D
Pārējās tādas nekas sevišķs... Vispār tik uz tik daudz intervijām esmu pēdējā pusgada laikā bijusi, ka pat nekāds stress vairs nav ejot uz tām :D
14.03.2014 13:08 |
 
Reitings 156
Reģ: 20.03.2011
protams, ka neatbildēju uz tiem jautājumiem. tā intervija ilga apmēram stundu un man tiešām bija pieriebušies visi viņa jautājumi. pēc tam viņš man nedeva atbildi nekādu apmēram trīs mēnešus un te pēkšņi man zvana un prasa, vai vēl meklēju darbu. tā man likās lielākā bezkaunība, kāda ir iespējama no potenciālā darba devēja. es vēl pati zvanīju un interesējos iepriekš par to, vai viņi jau ir pieņēmuši lēmumu, kurš tiks pieņemts un viņš visu laiku teica, ka vēl neesot izlēmuši. pateicu, ka mans laiks arī ir dārgs un tā arī klusums bija turpmākos 3 mēnešus.
nesen viņš man zvana un prasa, vai nevēlos strādāt pie viņiem. teicu, ka man jau ir cits darbs, pašlaik esmu komandējumā ārzemēs. pēc tam sekoja - cik žēl, ka es jau laicīgi nepieņēmu darbā Jūs, palaidu garām izdevību nolīgt tik zinošu cilvēku šajā jomā, utt.
viņš kādas 2 nedēļas centās mani pierunāt strādat viņa uzņēmumā. tas jau nekas, ka darba laiks nenormēts (kaut arī tā vienmēr ir šajā sfērā), bet nu alga vairāk kā smieklīga. par to, ka jāstrādā gandrīz katru dienu, lielākoties nedēļas nogalēs un garas stundas, viņš man apsolīja maksāt 350eur :D
lai cik ļoti man patiktu darbs savā sfērā, es tomēr neesmu gatava strādāt tik daudz stundas par 350eur.
14.03.2014 13:10 |
 
Reitings 156
Reģ: 20.03.2011
lielzemene, ņemot vērā manu pieredzi, es ticu, ka tik dīvainas intervijas IR notikušas :D
esmu bijusi intervijā, kur man vienkārši sāka braukt augumā par to, ka esmu pārāk jauna, lai man būtu tik liela pieredze. es vienkārši piecēlos, pateicu, ka esmu atnākusi ne tikai piedāvāt savu kandidatūru, bet arī uzklausīt viņu piedāvājumu un man viņu piedāvājums, it īpaši valoda, kādā tas tika izteikts, nepatīk. aizgāju projām.
14.03.2014 13:15 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Pacelshu atkal.
AA meitenes man vel ir jautajums, tas kuras strada labos amatos ,nevis viesmiiles utt. Jums arii CV teica, ka obligati foto jabut??? Esmu skaista meitene un man nebutu kauns to foto pievienot,tachu taa ir lielaka diskriminacija manas aciis.Arzemes ir aizliegts jautat foto pat viesmiila darbiem, bet nu ja tur intervija izlemj vai tu izskaties labi, vai ne, un tad intervija var tikai liidz 2 minuteem. :D Kadas ir jusu domas ?
14.03.2014 13:38 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
miss_mia, tu arii pusgada laika nedabuji darbinu ? :( Kas tas bija par amatu,kuram pieteicies?
14.03.2014 13:43 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
UP
14.03.2014 13:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits