Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māņticība vai nē.

 
Reitings 26
Reģ: 18.03.2012
Sveikas!

Jums pirms grūtniecības ir bijušas interesantas sakritības vai kā to nosaukt, kas dod zīmi, ka bērniņš būs.. Piemēram atrasts knupītis vai kas tamlīdzīgs?

Drauga tēta sieva jau ir atradusi zilu un pelēku knupīti, dienā kad viņa atrada pelēko es atradu rozā piedevām vietā kur nemaz negribēju iet, bet pēdējā brīdī izdomāju, no vienas puses ticu tam ka tā ir kāda zīme, jo bērniņus abas patiešām šobrīd gribam..

Vai Jums ir kas līdzīgs gadījies?
13.03.2014 16:04 |
 
Reitings 95
Reģ: 13.07.2013
Pa jokam īsi pirms grūtniecības uz Ziemassvētkiem zīlējām ar draugiem uz rūnām. Es izvilku kaut kādu simbolu (jau īsti neatceros kā to īsti sauc), kas tulkojās kā "Jūsu dzīvē parādīsies ļoti nozīmīgs cilvēks". Pasmējos, aizmirsu, tad pēc laika divas strīpiņas.
Ā, un vēl grūtniecības pašā sākumā, kad vēl nezināju neko, sapņos nāca vectēvs pie manis, skatījās uz mani un klusi, mīļi smaidīja. Biju šokā, jo nekad nekas līdzīgs sapņos nav bijis.
Neesmu māņticīga, bet šie notikumi bija diezgan neparasti.
13.03.2014 16:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es to vairaak norakstiitu uz vienkaarshi sakritiibaam. Man pashai gadiijaas diezgan jokaini. Aizgaaju uz veikalu, ieraudziiju forshu dzemperi, nopirku, atnaacu maajaas, pirms mazgaashanas paskatiijos uz birku lai uzzinaatu kaadaa temperatuuraa var likt iekshaa un atklaaju, ka dzemperis ir domaats gruutnieceem, jo ir iipashi elastiigs viduklja daljaa.
13.03.2014 16:45 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Pusotru gadu pirms dēla dzimšanas nopirkām dzīvokli, bet apmēram 3 mēnešus pirms paliku stāvoklī radiatorā atradām bērnu zeķītes. Visdrīzāk jau, ka tās bija aizmirsusi mana krustmāte, kas te bija ciemos ar savu mazo dēliņu, bet man patīk atcerēties šo sakritību :)
13.03.2014 16:51 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Ir ticējums, ka redzēt zivis sapnī nozīmē jau iestājušos vai drīz gaidāmo grūtniecību.
Es to zināju jau sen, tam īpaši nepievērsu uzmanību. Un tieši dažus mēnešus pirms bērniņš pieteicās redzēju vairākus sapņus, kuros bija zivis-daudz, dažādas, gan dzīvas gan jau pagatavotas. Vienu atceros īpaši spilgti- nosapņoju, ka abi ar vīru esam kaut kādā krogā, skan mūzika, daudz cilvēku, tukši trauki uz galdiem un tam visam pa vidu liela dzīva karpa uz galda. Tikai paliekot stāvoklī par tiem sapņiem atcerējos.
13.03.2014 16:57 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
:)
18.03.2014 12:08 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Neilgi pirms grūtniecības sapnī redzēju, ka man meita piedzims.
Kaut gan man tajā laikā ne prātā nebija bērns.
Un redz, tagad esmu stāvoklī un visu laiku atceros šo sapni.
18.03.2014 12:15 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Māņticība. Ja gribat bērnus, loģiski, ka uz ielas atrastajiem knupjiem tiks pievērsta īpaša uzmanība.
Es piemēram esmu atradusi kaudzēm knupju, sapņojusi par dzemdībām, zivīm un resniem vēdieriem, bet sīkais kaut kā nepiesakās. Pašreizējā situācijā labi vien ir un es šādām "zīmēm" uzmanību nepievēršu.
18.03.2014 12:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!