Karma, paša kļūdas vai likumsakarība

 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Dažkārt ar mums dzīvē notiek neizprotamas lietas. Tu dari visu pēc labākās sirdsapziņas, centies iepriecināt otru, mīlēt, bet tāpat reiz tieci sāpināts. Tie, kas pazīst mani, nesaprot, kā ar tādu cilvēku kā es , visu laiku notiek teju viens un tas pats. Atzīstu, šad tad esmu kļūdījies es, bet kopumā tas viss liekas miglā tīts. Nelūdzu palīdzību, vienkārši tāds rūgtums sirdī pēc visa. Citas priecājas, ja draugs mājās sēž un nevazājas apkārt, citai nepietiek ar to, ka vīrietis ir atlētisks, gudrs, labs gultā. Jā, man nav naudas, jo esmu tikai students, bet vai tas tik ļoti ietekmē sievieti? Vai jūs neredzat potenciālu? Ja nav kopīgu interešu, hobiji, tos vienmēr var atrast... visu var atrisinā. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc sāpināts tieku es.

Būšu pateicīgs par citu domām, pieredzēm. Vienmēr paliek labāk parunājoties ar kādu.
12.03.2014 15:28 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Dzīve iet uz apli, diemžēl, ja neko nemaini.
14.03.2014 15:34 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Nu, bet taču patīkami, ja sieviete kaut vai nedaudz izceļas citu vidū , vai ne?
Tai pat laikā, kad cilvēks iemīlās, tad viss iepriekš minētais atkrīt - lai kāda viņa būtu , viņa ir ideāla.
14.03.2014 15:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vai arī vienmēr būt galvenā pelnītāja majās. Visas grib, lai vīrietis blakām būtu stabils, ar labu algu.
Nav runa par dzīvošanu uz vīrieša rēķina un dzīvošanu, bez pašas ienākumiem.
Es uzskatu,ka skaistums maksā naudu. Ja vīrietis grib sev blakus trofeju pēc izskata (jā, protams, iekšējais skaistums, raksturs arī ir laba lieta, bet ar savu sieviešu iekšējo skaistumu veči negrozās draugu priekšā unnestaigā lepni kā pāvi, pie rokas turos savu sievieti), tad par to ir jāmaksā. Ja ne par šmotkām, smiņķiem, tad elementāri par restorāniem, ceļojumiem, kaut vai par jaunu kopīgu dīvānu, kas liktu sievietei priecāties. Prieks vairo skaistumu Visi,kas grib skaistas, koptas un labi ģērbtas sievietes - par to maksā. Kaut kā, bet maksā.
+++++
14.03.2014 15:35 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Lai gan neizprotu, kā Tu ar savu torsu un balto uzsvārci jau atkal damu pazaudēji?..... :D
14.03.2014 15:37 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu, bet taču patīkami, ja sieviete kaut vai nedaudz izceļas citu vidū , vai ne?
Jau teicu tadai bus nauda, un virieti ar tuksu maku nevajadzes. Skaties uz vienkarsām studentem vai tml. Bet tu jau gribi uzlekt augstak par savu pakaļu. Nu padoma par to.
14.03.2014 15:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nu, bet taču patīkami, ja sieviete kaut vai nedaudz izceļas citu vidū , vai ne?

Izceļas tā acīs, kas viņu mīl. Bet kāpēc izcelties citu acīs? Tev ir kompleksi, ka gribi sev sievieti, ar ko zīmēties?
14.03.2014 15:41 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Eh, nu nav man bijušas cacas vai izlepušas princese. Visas ir bijušas vienkāršas, skaistas - gan ārēji, gan iekšēji. Daļai patīk izdomāt jau iepriekš savu.
14.03.2014 15:44 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Ārprāts, tā taču ir visiem vīriešiem- vispirms izskats, tad personība un viss pārējais, nesaprotu, par ko te brīnās :D
Arī vīriešiem bez kompleksiem ir patīkami, kad draugu lokā var pazīmēties ar savu draudzeni, tā nu tas ir!!
Jā, tajā pašā laikā daudzi no viņiem grib to, ko nevar pavilkt. Bet tā nu tas ir un tur neko nevar padarīt :D
14.03.2014 15:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ar mani arī ir zīmējušies, bet ne man nauda, ne viņiem. Tātad ir izņēmumi :D
14.03.2014 15:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ishi, turklat neparko neatzist skaudro realitati kadi ir. Vīriešiem ja iedziļinās vispar bieži ri smags loģikas trūkums. Aiz škrobes dāams sauc par raganām:D Vai tādām kam nav loģikas. Jo mes citiem parmetam ko...pareizi to kāda ir problēma pašiem:D
14.03.2014 15:46 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Arī vīriešiem bez kompleksiem ir patīkami, kad draugu lokā var pazīmēties ar savu draudzeni, tā nu tas ir!!

+++
Tā tas ir, un pat vis kuslākajam vecim acis iemirdzas un krūtis piepūšas, ja kāds viņa sievieti nosauc par skaistu vai izskaka viņam kādu komplimentu par viņa sievieti. Itkā viņš būtu izvēlējies to, ko novērtē visi, bet tas dārgums ir ticis tikai viņam.
Tā nu tas ir.
14.03.2014 15:50 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Vispār, visas sievietes grib materiāli nodrošinātu vīrieti. Nu parādīet man kaut vienu sievieti,kas labpŗatīgi būs kopā ar mūžīgo studentu,kas papildus darbā pelnītu minimālo. Kura?
Vai arī vienmēr būt galvenā pelnītāja majās. Visas grib, lai vīrietis blakām būtu stabils, ar labu algu.


Muļķības. Gribēt ir viens, bet mīl un tiek mīlēti arī sliktāk situētie, mūžīgie bezdarbnieki un citi. Ne visiem mazāk naudas maciņā ir šķērslis laimīgai kopdzīvei.
14.03.2014 15:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tā jau ir, bet tam nevajag kaut kādu superkopto sievieti, bet vienkārši smuku meiteni, kas arī nebūs (cerams) mantkārīga.
14.03.2014 15:51 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Muļķības. Gribēt ir viens, bet mīl un tiek mīlēti arī sliktāk situētie, mūžīgie bezdarbnieki un citi. Ne visiem mazāk naudas maciņā ir šķērslis laimīgai kopdzīvei.

Neviens jau nesaka, ka nabagie un sliktāk situētie netiekmīlēti un tiem jāsēž pagrabā līdz nomirs.
Bet ja sievietei liktu izvēlēties un kārtīgi pārdomāt -atmetot visus taureņus un rozā brilles, visas gribētu tādu,kas labi pelna.
Ja noliktu priekšā Jānis Bērziņu ar labu darbu, labu algu un Jāni Bērziņu ar minimālo - nez kuru sievietes izvēlētos :D
14.03.2014 15:58 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Bet ja sievietei liktu izvēlēties un kārtīgi pārdomāt -atmetot visus taureņus un rozā brilles, visas gribētu tādu,kas labi pelna.
Ja noliktu priekšā Jānis Bērziņu ar labu darbu, labu algu un Jāni Bērziņu ar minimālo - nez kuru sievietes izvēlētos :D


Jau rakstīju, ka gribēt ir viens, visu vienmēr nevar izvēlēties. Mans komentārs vairāk bija attiecināts "Nu parādīet man kaut vienu sievieti,kas labpŗatīgi būs kopā ar mūžīgo studentu,kas papildus darbā pelnītu minimālo. Kura?" - kas, kā jau minēju, ir muļķības, jo tādu sieviešu ir daudz!
14.03.2014 16:01 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Visu diskusiju neizlasiiju, bet ko labu var pateikt par viirieti, kas tik daudz laika pavada sievieshu portaalaa..
Tu esi tik forsh un visaaadi citaadi ineteresants, bet tev nav nekaa labaaka ar ko nodarboties?
Lai kaa tu neatziitu, kkadas probleemas tev ir..
14.03.2014 16:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Jau rakstīju, ka gribēt ir viens, visu vienmēr nevar izvēlēties. Mans komentārs vairāk bija attiecināts "Nu parādīet man kaut vienu sievieti,kas labpŗatīgi būs kopā ar mūžīgo studentu,kas papildus darbā pelnītu minimālo. Kura?" - kas, kā jau minēju, ir muļķības, jo tādu sieviešu ir daudz!

Un es, savukārt, runāju par to,ka sievietēm ir svarīga nauda. Par faktu kā tādu, neiejaucot kaut kādu mīlestību, rozā brilles, utt.
Tas ir tāpat,kā dzīvot ar vīrieti dzērāju. Mīlēs, viņu, dzīvos kopā, bet agrāk vai vēlāk tas izbesīs.
Tāpat kā ar naudu. Nu visu mūžu nepatiks knapināties. Lai arī kāda mīlestība būtu. Nesaku,ka visi šķiras, bet tāds - man ir vienalga, galvenais,ka ir mīlestība kā tas ir attiecību sākumā, gadu gadiem ilgā laulībā tik vienalga vairs nav.
Tas ir tikai mans viedoklis, protams.
14.03.2014 16:10 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Nu visu mūžu nepatiks knapināties. Lai arī kāda mīlestība būtu. Nesaku,ka visi šķiras, bet tāds - man ir vienalga, galvenais,ka ir mīlestība kā tas ir attiecību sākumā, gadu gadiem ilgā laulībā tik vienalga vairs nav.


Šim piekrītu.
14.03.2014 16:15 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
No potenciāla nepaēdīsi! :D
14.03.2014 16:27 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
57days, I applaud you, tik interesanti un saturīgi komentāri :)

Dakteri, domāju tai visā ir paša kļūdas+likumsakarība.
Mēs katrs izvēlamies konkrētu cilvēku tipu, pārsvarā. Ja reiz sāc just, ka neiet, tas nedarbojas un kārtējo reizi nav sanācis kopējs ceļš ar šādām (un ne jau uzsvars - ka tiekai koptām modelēm vai kā) meitenēm, ir JĀMĒĢINA mazliet iziet ārpus komforta zonas un pakomunicēt ar citām meitenēm.
Es tā domāju. Citādi, tā nevar būt sakritība, ka esi "uzrāvies" visu laiku materiālistēm vai tādām meitenēm, kas patiesībā Tevī nav ieinteresētas, vai nu kādas tur tās šķiršanos problēmu pamatsaknes bijušas.
Analizē. Un tad paejies maaaazliet citā virzienā.

Jo es ātru p.s. par sevi. Pirmie puiši visi bija tādi bad boys, rokeri dvēselē un tā. Nu nesanāca ar viņiem nekas. Tagadējais vīrs ārēji varbūt tam visam līdzinājās, bet bija neierasti gādīgs un apzinīgs tipiņš salīdzinājumā ar manu kādreizējo gaumi. Tolaik šķita - ui-iiii, cik nopietns, nē, man tāds neder. Bet nu, tā kā nedzinos pēc attiecībām, noriskēju "paeksperimentēt" un tikties. Un, redz, cik viss forši izvērtās :)
14.03.2014 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits