Karma, paša kļūdas vai likumsakarība

 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Dažkārt ar mums dzīvē notiek neizprotamas lietas. Tu dari visu pēc labākās sirdsapziņas, centies iepriecināt otru, mīlēt, bet tāpat reiz tieci sāpināts. Tie, kas pazīst mani, nesaprot, kā ar tādu cilvēku kā es , visu laiku notiek teju viens un tas pats. Atzīstu, šad tad esmu kļūdījies es, bet kopumā tas viss liekas miglā tīts. Nelūdzu palīdzību, vienkārši tāds rūgtums sirdī pēc visa. Citas priecājas, ja draugs mājās sēž un nevazājas apkārt, citai nepietiek ar to, ka vīrietis ir atlētisks, gudrs, labs gultā. Jā, man nav naudas, jo esmu tikai students, bet vai tas tik ļoti ietekmē sievieti? Vai jūs neredzat potenciālu? Ja nav kopīgu interešu, hobiji, tos vienmēr var atrast... visu var atrisinā. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc sāpināts tieku es.

Būšu pateicīgs par citu domām, pieredzēm. Vienmēr paliek labāk parunājoties ar kādu.
12.03.2014 15:28 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
bū hū,dakteris aizvainoja nabaga resno Aizspoguliju :-( :-(
Kāda velna pēc normālam čalim sev blakus vajadzētu gribēt ļumīgu govi? Tas ir tikai normāli,ja arī puisim ir prasības.
Meitenes pašas meklē sev Bredus pitus ar miljonu kontā,bet kad puisis pasaka,ka grib sev normālu meiteni bez liekajiem kg,tā viņš ir kretīns.
13.03.2014 17:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Starp meiteni bez liekajiem kg un ljumiigo govi ir veel daudz, daudz vienkaarshi apaljiigu meitenju vai meitenju ar riepu uz puncha, kuru viena vasara uz velosipeeda ar jauno draugu Dakteri izkauseetu kaa nebijushu.
13.03.2014 17:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tu vienmēr piekasies tekstam nevis uztver domu?
13.03.2014 17:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Iespeejams, ka vienmeer :)

Es domaaju, ka meitenes nevis apvainojas (jo pashas ir resnas un snegribeetas) bet meegjina dot maajienu, ka paaraak liela koncentreeshanaas uz izskatu samazina daktera iespeejas atrast tieshaam forshu, jauku, miiloshu, saimniecisku, nemateriaalistisku meiteni. Jaa, arii starp meiteneem ar topmodeles izskatu ir daudz burviigu meitenju, bet, ja mazliet (!) samazina savas prasiibas, piemeerotu meiteni visdriizaak sanaaks atrast aatraak.

Un tieshaam, 100% gadiijumu novienaadot nelielu (!) lieko svaru ar neviizhiibu un nolaidiibu tomeer nevar.
13.03.2014 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Aaaaziet, diskusija jau atkal novirzās no sliedēm un sākas runas par to, kas ir resns un kas nē. :D
13.03.2014 17:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A ko, pazheelots dakteriitis ir, meitenes no cosmo, ar kuraam vareetu sapaziistinaat, samekleetas, tagad atliek daudz laika un telpas kashkjim par kilogramiem.

Bet nu jaa, ja nopietnaak, man personiigi tas uzstaadiijums, ka ljoti laba figuura ir obligaata, drusku taa kaa "iekoda". Un tikai taapeec, ka manupraat, viirieshu tiekshanaas primaari peec aareejaa skastuma ir tieshi tas pats, ka sievieshu tiekshanaas primaari peec materiaalaa nodroshinaajuma viiriesha kontaa. Tieshi tas pats un tieshi tikpat stulba lieta.

Dakteris saka, ka, rokas kaajas meitenei ir, kaapeec vinja nevareetu piestraadaat un tikt pie gliitas figuuras. Principaa, dakterim taisniiba, vareetu. Bet kaapeec tad dakteris (kuram arii rokas, kaajas, plus veel galva arii ir) nevareetu piestraadaat pie taa, lai buutu gan savs dziivoklis, gan savs auto? bet nee, redz vinjsh raud internetaa, ka meitenes vinju nemiil, jo macinjsh plaans. Taa arii dakterim vajag!
13.03.2014 17:51 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
viirieshu tiekshanaas primaari peec aareejaa skastuma ir tieshi tas pats, ka sievieshu tiekshanaas primaari peec materiaalaa nodroshinaajuma viiriesha kontaa


Lielos vilcienos- tāda ir pasaules kartība:D
"your dad is rich and your mom is good looking"
13.03.2014 18:30 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Un tikai taapeec, ka manupraat, viirieshu tiekshanaas primaari peec aareejaa skastuma ir tieshi tas pats, ka sievieshu tiekshanaas primaari peec materiaalaa nodroshinaajuma viiriesha kontaa. Tieshi tas pats un tieshi tikpat stulba lieta.


Vispār diezgan trāpīgi teikts. Ja vīrieša ieskatā ir tikai normāli gribēt smuku zaķi pie sāniem, tad tikpat easy jāspēj pieņemt, ka sieviete vīrietī meklē materiālu nodrošinājumu, tā teikt, jāspēj izpildīt kādu sievietes konkrētu prasību:D Krāsu sabiezinājums, protams, bet tā sanāk:D
13.03.2014 18:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dakteri, pārstāj meklēties. Vienkārši pārstāj. Jo vairāk meklēsi, jo lielākās auzās sabrauksi. Mācies, ej uz sporta zāli, atpūties ar draugiem un apmeklē pasākumus.
Tev tak izmisums pa ausīm spiežas ārā. Tas atgrūž.
Otra lieta - vai tikai Tu neesi no tiem, kas pirmajos randiņos no sevis izspiež maksimumu - no sērijas margrietiņas decembrī, lidojums ar gaisa balonu un kāds no dārgākajiem Rīgas restorāniem, bet ilgtermiņā taču Tu to pavilkt nevari un tas arī visu maitā - Tu sākumā izliecies par to, kas Tu neesi un brīnies, ka beigās Tu meitenēm vairs nepatīc.
Vienkāršāku pieeju pasākumam paņem.
Sportisku meiteni gribi? Pats uz fitnesu ej? Tur arī iepazīsties. Problēma ar figūru atrisināta.
Saki, naudiņas maz, kur lai aicina? Fitnesa meitenes uz McDonalds neies un tagad Tev kreņķis? Kas vainas kādiem tējas namiņiem vai pastaigai ar kafijas krūzēm? Nepietiek naudas milzīgam rožu pušķim? Nopērc vienu puķi un veikalā palūdz, lai Tev uz tās uzlīmē kādu bizmārīti vai tauentiņu. Uzcienāt meiteni ar suši? Mājāssēdētājs esi? Uztaisi pats. Par to pašu restorāna cenu sanāks daudz vairāk un dabūsi bonusa punktus par mocībām. Es tā varētu turpināt un turpināt.
Laiki pienākuši - peles mācīs kaķiem viņas ķert...
13.03.2014 18:38 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.01.2010
Alexxa Ļoti labas idejas! Tieši izlasīju tikko rakstu par fitnesa sacensībām meitenēm Delfos - satiecies ar tādu meitene. Būs atrisināts sportiskuma jautājums+jums būs kopīga aizraušanās (ko nevajag novērtēt par zemu).
13.03.2014 18:50 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
nu vīrietim laikam nepiedien tā čīkstēt sieviešu portālā.. Teikšu godīgi.. Jā, katram ir tas izmisums, ka nevar atrast savējo.. Bet tas ir normāli sievietēm, par to runāt vairāk nekā čaļiem. :)
citai nepietiek ar to, ka vīrietis ir atlētisks, gudrs, labs gultā.
A kā Tu vari zināt, ka esi tik superīgs? Man, piemēram, tādi perfektie nepatīk, pilnīgi kaitina, viens tāds no topošo dakteru aprindām bija, viņam nebija neviena drauga, meitenes viņam kkā nelipa klāt, kaut arī viņš bija gudrs, atlētisks, labs gultā un vnk kā Apollons pēc vizuālā. Un zini kāpēc? Tāpēc ka atgrūda tā viņa aukstā pašpārliecinātība, ka viņš ir dievs, bet visi pārējie ir kalpi, atgrūda tas, ka viņam mūždien viss bija slikti, apkārt vienas vienīgas problēmas, visi stulbi, tikai viņš tas foršais. Un šarma viņam nebija, kas patiesību sakot, vīrietī ir vissvarīgākais.

Un jā, neviens sev negrib blakus nekoptu sievieti, bet zini, arī resni dibeni patīk vīriešiem un arī ir sievietes ar apaļīgu augumu, kas ir seksīgas, kuriem ir forši, mīloši vīri un viss kā vajag.
13.03.2014 18:53 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ja vīrieša ieskatā ir tikai normāli gribēt smuku zaķi pie sāniem, tad tikpat easy jāspēj pieņemt, ka sieviete vīrietī meklē materiālu nodrošinājumu, tā teikt, jāspēj izpildīt kādu sievietes konkrētu prasību

Tā tas ir, bet Dakteris tikai runāja par slaidumu, kas Latvijā nav nekāda ekstra.
13.03.2014 18:53 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Alexxa, vienkārši ideāli pateici. :)
13.03.2014 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 7544
Reģ: 29.09.2009
Ir viegli teikt, lai nedomā, nemeklē, bet visi esam tikai cilvēki un gribās cilvēcisku būtni blakus!
13.03.2014 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 7544
Reģ: 29.09.2009
Un vēl man sāk šķist,ka ir palicis grūtāk izveidot attiecības. Itkā esi labs, pretimnākošs, saprotošs un visādi citādi cilvēks ar attiecību potenciālu,bet nekas nesanāk. To izskaidrot ir laikam neiespējami.
13.03.2014 19:21 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Taylor, piekrītu. Nezinu, laikam daudziem ir mainījusies uztvere, brīvi uzskati, attiecības negrib, tikai lidinās apkārt kā tauriņš no zieda uz ziedu. :) Pati esmu to piefiksējusi... Un ir arī tādi, kas vienkārši neko negrib. dzīvo vieni vairākus gadus, meiteni negrib, vientuļnieki..
13.03.2014 19:23 |
 
10 gadi
Reitings 7544
Reģ: 29.09.2009
Laikam mūsdienu dzīves uztvere par stabilām lietām ir pamatīgi izbojāta. Žēl,jo ir cilvēki kuri vēlas nostabilizēties, bet grūti atrast to otru pusi.
13.03.2014 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Piekritīšu meitenēm, kuras saka, ka ir jābeidz.
Arī es kādu laiku tik ļoti gribēju sev kādu blakus, meklēju un kritu iekšā neskaitāmās attiecībās, kuras beidzās ar vilšanos, vienā dienā sapratu, ka man to nevajag, jūtos labi tā pat un tieši tad manā dzīvē ienāca, kāds kurš to izmainīja, viss gan beidzās ar manu salauztu sirdi, bet mana vaina vien tā bija, bet viņš uzradās tieši tad, kad biju nolēmusi- nu viss, vīriešus man nevajag ne gultā, ne prātā, ne sirdī vairs.
Dzīvo, izbaudi to, ka esi viens, atrodi lietas, kas tevi aizrauj, aizpildi brīvo laiku un tad netaps šitik muļķīgas diskusijas cosmo ;)
13.03.2014 19:39 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Un vēl man sāk šķist,ka ir palicis grūtāk izveidot attiecības.

Jā, iekšā nāk attīstīto valstu vērtības, kad ģimenes veidošanas vecums ap 30 ir pilnīgi normāli, līdz tam dzīve koncentrējas uz dzīves baudīšanu, sevis attīstību nevis uz tā ''vienīgā'' atrašanu jau 20 gados.
13.03.2014 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 7544
Reģ: 29.09.2009
Nezinu vai tas būtu ok teikts,bet tad varbūt ir tāds neliels egoisms.
13.03.2014 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits