liekais svars

 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Sākšu ar to, ka rakstu šo visu vairāk priekš sevis, lai kontrolētu ko daru. Esmu 1,67m gara un sveru 76kg..liekais svars ir vismaz kādi 15 kg, neskatoties uz to, ka esmu tikai 22 gadus jauna..
ar lieko svaru jau dzīvoju kādus piecus gadus, bet beidzot ir noticis kkāds klikšķis un vnk gribas to visu nomest, lai vieglāk dzīvot..arī iepriekš ir bijuši klikšķi, kas ātri vien ir aizmirsti, tāpēc ceru, ka šoreiz tā nebūs un spēšu noturēt sevi grožos..
ar sportu vispār esmu uz "jūs", tāpēc saprotu, ka jāsāk ar mazumiņu..palasot diskusijas par visiem insanity un Jillian Michaels, vispar jūtos nožēlojami, jo es reāli neko nevaru izturēt no tā..domāju sākt ar ātru staigāšanu, lai vismaz kkā sāktu sevi pieradināt kko darīt, šodien un vakar nostaigāju katru dienu pa 10km, un mēģināju pildīt 8min workout, pēc kuriem vnk sirds dauzās kā negudra un šodien kājas tā sāp, ka knapi uz poda var apsēsties..viss nereāli sāp..domāju arī par uztura sakārtošanu, bet reāli nezinu ko lai ēdu tādu, ko varētu ēst arī visa pārējā ģimene piem vakariņās..
katru dienu centīšos šeit piefiksēt ko esmu darijusi un kā jūtos.
Būšu priecīga, ja kāda padalīsies ar padomiem, ko un kā man labāk darīt..
kā arī priecāšos, ja kāda, kurai ar ir grūti un nav ar ko parunāt, pievienosies man, lai varētu dalīties iespaidos, sajūtās un padomos :)
11.03.2014 22:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii pie datora eedu "savu tunci",bet man liekas ,kaut kas tomeer ir taads...leeni un pie galda tomeer atkiraas...ne jau par velti mammas vienmeer saka beerniem-nelasi graamatu ,kad eed.Man gan taa ir tikai viena eedienreize-pirmaas brokastis no riita,bet es priecaajos,ka saneemu sevi rokaas un tomeer savaldos:DVisa pamats jau noteikti buus tas,ko eedam-par to te vispaar nebuutu stiidi,kaa sapratu...
Paris man loti patiik kaa raksti-esmu jau tev izteikusi komplimentus-loti iecietiigi,patiikami vienmeer lasiit tavas domas.
12.03.2014 22:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Emmanuelle, paldies, paldies. Iecietība man gan vēl daudz jāmācās. :D :)

Par to ēšanu pie galda vai datora - es arī esmu ievērojusi, ka tādā veidā vieglāk neievērot, ka esi jau paēdis. Uzliec uz šķīvja to porciju x un paēd pie kāda laika kavēkļa - jā, man attiecīgi palielinās iespēja, ka iešu pēc vēl vienas porcijas vai kāda rieksta un tml. Sēžot pie galda, es psiholoģiski noskaņojos - tā, tagad es ēdīšu, nevis veicu to darbību pastaroināti.
13.03.2014 10:18 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
meitenes, ar ko lai kopā ēd biezpienu?iepriekš vienmēr ēdu ar krējumu, bet vai arī tagad cenšoties ēst veselīgi- var ēst tāpat?
13.03.2014 13:57 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
meitenes, ar ko lai kopā ēd biezpienu?iepriekš vienmēr ēdu ar krējumu, bet vai arī tagad cenšoties ēst veselīgi- var ēst tāpat?

Ar bezpiedevu jogurtu, grieķu jogurtu utml. Klāt liec kādu dārzeni - tomātu, gurķi, sēkliņas - būs ļoti garšīgi
13.03.2014 13:59 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
tas ir normāli, ja man pēc vingrošanas ir auksti? :D
13.03.2014 17:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
belasima-man ir bijusas reizes,kad peec skriesanas ir taads kaa "drebulis"-domaaju, ka tas ir normaali.Peec laika paariet,bet tas man ir tad,ja skrienu taa aatri saliidzinosi un no vietas 5km.
Dazreiz taada sajuuta cilveekiem ir arii peec masaazas.
13.03.2014 17:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Belisima-piedod,rakstu ar kluudaam...Es biezpienu eedu kopaa ar maziem tomaatiniem,kaadreiz ar zalumiem.Man nav te taads -loti sauss tas biezpiens ...
13.03.2014 17:29 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
4dienas atskaite- brokastīs-auzu pārslu putra ar rozīnēm un banānu, otrās brokastis- apelsins, pusdienas- vistas zupa ar vienu maizes šķēli, launags- puse no apelsīna, vakariņas- omlete no divām olām ar lociņiem un papriku+ tēja ar citronu(bez cukura)+ rupjmaizes šķēle un saldajā banāns..
Izpidiju arī tos kleoo vonginājumus..vienīgais ar presītes vingrinājumiem ir grūti..šodien diemžēl jāiztiek bez 10km pastaigas.
Ar ūdens dzeršanu jau gāja labāk, izdēri noteikti vairāk kā divus litrus, un skraidu uz tualeti :D
13.03.2014 19:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Belisima-gribaas tev to cukuru tomeer:)-man prieks ,ka aizstaaj ar apelsiinu,roziineem ,banaanu....Es arii otrajaas brokastiis eestu mazliet proteinu-kaut to pasu biezpienu ,un tad klaat mazliet varbuut roziines...Ja pirmajaas brokastiis ir auzu parslu putrina,tad es laikam liktu vienu klaat-banaanu ,vai roziines...otraas brokastiis tad eestu kaut ko atkal taadu -biezpienu ar roziineem. Pusdienaas buutu zupa-man apmeeram tas ir ap 1pm,tad ap 4pm man mazliet gribaas kaut ko uzkost atkal-tunca salaatini varbuut ar krekeriem,marineta sikiite...tad vakarinaas ap 7:30pm kaada gala,vai zivs ar sakniiteem ,salaatiem.
Es nesaku,ka negreekoju,tapat jau atnaak viesi utt,bet censos galvenais ietureet to ik peec 4-5 reizeem eesanas ,un taadas tomer satiigas-ne taa ,ka viens auglis,kuraa ir tikai cukurs paarsvaraa-nav taads nekas saatiigs,ka piemeeram silke ar biezpienu.Tu mani saprati...vispaar malacis!:)
13.03.2014 19:15 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Jā,ļoti gribas kko saldu..visi mājās ēd končas vai cepumus, tad mans saldums bija apelsīns :) rīt centīšos aizstāt apelsīnus ar kādiem riekstiem..un vispār-ar nākamo nedēļu sāku strādāt, tad jau nesanāks man ēst tur neko dižu otrajā brokastīs un launagā- būs jāuzkož tik kādi riekstiņi..
13.03.2014 19:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Rieksti loti labi iet kopaa ar visu ko.Protams ,nevajag neko daudz,bet man garso arii ar galu,uzkaisu uz saceptaam sakneem,eedu arii kopaa ar biezpienu...loti saatiigi.Buutu loti labi,ja tev maajaas visi piebremzeetu ar saldumiem...Taapeec mans viirs vienmeer saka,ka gruuti ieveerot to veseliigo eesanu,ja dziivo kopaa ar cilveekiem,kuri eed atskiriigi...Var atteikties ,bet gruuti(man tas viss prieksaa Latvijaa)
13.03.2014 19:27 |
 
Reitings 39
Reģ: 19.01.2014
man ļoti patīk biezpiens + medus + saulespuķu vai sezama sēkliņas, superīgs saldais!
Lai veicas! :)
13.03.2014 19:50 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kad es meginaju zaudet savus liekos 15 kg un esmu tos zaudejusi vienigais, ks man speja palidzet ir pus shkjivis darzeni un pusshkivis, piemeram, vceptas vistas filejas, risi, makaroni, edu visu, tikai nosacijums bija puse shkjivis darzenju, edu saldumus, bet tad ari to 300 gr batoninju gaju ara nostaigat! Ar to staigashanu un kusteshanos ari nometu to svaru!

Lai veicas! Galvenais nenoraujies, man bija ta, ka ja noravos, tad uznaca taa rishana - un ec tam sevi shaustinaju, nav ko shaustinat, jasanjemas un jaturpina talak! Lai veicas!
13.03.2014 19:58 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Tomēr bez pastaigas neztiku, tikai 10km vietā 6..mugura slapja, bet sajūta laba :)
13.03.2014 21:13 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Zii, cik ilgu laiku tas tev prasija? Saprotu,ka tas ir ilglaicīgs process..
13.03.2014 21:16 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Šodiena- brokastis- auzu pārslu putra ar rozīnēm, pusdienas- rupjmaizes šļēle ar biezpienu un saulespukju sēkliņām, divas vērītas olas, ceturtā daļa paprikas+zaļā tēja ar citronu, launags-banāns, vakariņas- burkānu/paprikas/burkānu salāti+vistas maltās gaļas/burkānu/sīpolu plācenīshi cepti cepeškrāsnī..
Vingrojumi izpildīti..ūdens iet jau vieglāk iekšā.. :)
Diemžēl bez pastaigas- sāp celis..
14.03.2014 21:40 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Brīvdienas praktiski pagājušas-laiks atskaitei.
6dien braucu ciemos, nācās ieēst arī salātus, kuros ir majonēze, un kūciņu, bet kūkas gabaliņš bija tiešām maziņš un salātus centos neest daudz :D
7diena- brokastīs maize ar sieru un tomātiņu+tēja..pusdienās- pusporcija ar plovu+dārzeņu salāti..vakariņās-glāze piena spēka..
6dien iztiku bez vingrošanas, bet šodien gan pavingroju :)
Vispār lepojos ar sevi- turējos pretī visiem našķiem pasēdēšanas vakaros ar draugiem..kamēr citi cītīgi ēda čipšus,krekerus un dzēra kolu, tikmēr es turējos pie ūdens :D
Ja nu kādai ir kas piemetināms par manām darbībām-droši :)
16.03.2014 20:41 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
1diena- brokastīs auzu pārslas..pusdienas-žāvētas vistas kājiņa bez ādas+ dārzeņu salāti+maizes šķēle. Vakariņas-pus porcija pupiņu zupas..
Brīnos, bet pat neprasās nekādus saldumus pagaidām :)
Vingrojumi izpildīti,žēl tik ka ārā laiks tāds nekāds, gribās pastaigas atkal..cerams, ka tā ziema drīz beigsies :D
17.03.2014 21:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Uz draugu paseedeeshanaam pati vari uztaisiit veseliigos naskjus un ieradinaat arii pie taa paareejos! Tad nebuus jaaturaas pretii kaardinaajumiem. Rieksti, svaigi daarzenji ar jogurta meerciiti blakaam, auglji, pashtaisiitaas limonaades vai ledsteeja kolas vietaa utt.
17.03.2014 21:26 |
 
Reitings 14
Reģ: 06.03.2014
Sveika! Man bija līdzīgi parametri Taviem! Esmu 164 cm un svars bija 75 kg :O Un TIKAI pusotra mēneša laikā atbrīvojos no 7 kg! Pati neticēju.Tagad esmu 68 kg. Un nav tā, ka es sevi mocītu.
Iepriekš mana ēšana nu galīgi nebija sakārtota. Varēju dienas laikā neko normālu neēst vai iztikt tikai no visādiem saldumiem, uzkodām un tad vakarā, rupji sakot, pierijos.
Tomēr jāatzīst, ka ar sportu esmu vienmēr bijusi uz Tu. Jau 6 gadus trenējos cīņas sporta veidā, bet, redz, svars tik un tā nāca klāt.
Pusotru mēnesi atpakaļ nolēmu, ka jāsāk kaut kas darīt, jo kā nekā vasara nav aiz kalniem. Uzsāku Insanity. Ļoti patīk. Bet katram ir jāatrod savs veids, kā nodarboties ar sportu, lai tas nepārvērstos par mocībām.
Par ēšanu. Esmu atteikusies no kviešu miltu izstrādājumiem, visām majonēzēm utt., nelietoju cukuru (vismaz cenšos, pati to nekur neberu), no gaļas ēdu tikai vistu. Ēdu pat makaronus - tikai pilngraudu! Samērīgos daudzumos. Vienkārši neēdu visādas kakas. Skatos, lai nav visādu konservantu un man nesaprotamu,mistiski sastāvdaļu ēdienā. Protams, daudz ūdens.
Iesaku tev lejupielādēt telefonā "Myfitnesspal". Palīdz skaitīt kalorijas, turklāt ļoti ērts. Pati dienā uzņemu 1,200 kcal.
Mans ieteikums Tev- varbūt pamēģini plovā baltos rīsus aizvietot ar brūnajiem un, piem., cūkgaļu ar vistas fileju.
Veiksmi Tev! ;)
02.04.2014 19:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits